Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (84)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata am reusit sa citesc ce faceti [pup] Nico felicitarile mele ca ai reusit sa urici. cum se vede de acolo? ai poze? ca imi imaginez ca e o senzatie super sa fii deasupra muntilor. Kitzy ce zambet de viiitoare vedeta iti trage Diana. Doamne ce repede creste. Andreiut am vazut si noua minue. Imi pare rau ca esti intr-o stare de depresie. [pup] sper sa iti treaca cat mai repede. Aly sa inteleg ca te plangi c anu prea ai ce face la munca?!!! Vin-o mama la mine![:D] Cum va spuneam, am reusit si noi cu chiu cu vai sa dam o fuga la marea noastra. Pe cat am plecat cu inima indoita (toata lumea imi spunea cata mizerie si aglomeratie au gasit acolo) pe atat m-am intors de incantata. Am locuit in costinesti la o vila si in jupiter la un hotel, dar ne-am tot plimbarit si prin venus, eforie sud, mamaia. Am avut parte de o vreme superba, de o apa calda si curata si de o plaja libera [pk]. V-am pus si o poza de pe plaja din costinesti ca sa va dati seama cata lume era. http://brizamarii.sunphoto.ro/marea_neagra_2008 Asa m-am bucurat ca am avut loc sa innot sa joc volei in apa... A meritat din plin briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am descarcat pozele, dar pun e superba privelistea, faza e ca sus iti dai seama ca de fapt urci mult spre dreapta catre vidraru (scarile incep langa stalpii aia mari decurent si sus de pomenesti ca ai deviat mult de unde ai inceput urcarea) dar m-au durut si picioareleeee am zis ca daca as urca/cobori zilnic scarile alea , ce [ispita]as fi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Dupa ce ma plangeam de lipsa de munca, lasa ca pe urma a venit din plin. Am avut cateva zile full. Acuma iara somez [:D]. Briza faine pozele, bine ca te-ai intors incantata. Asa a fost cu mine anul trecut. Anul asta, in schimb, m-am intors cam dezamagita. Nico ce sa zic... Lumea s-a tot imprastiat, e ocupata...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Two years now, and he's still Mr. Perfect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si eu noricile![hia] Noi am tot fost prinsi cu diverse trebusoare,zugravit,parchetat,izolatii... apoi cu inceputul de an scolar/prescolar si am lipsit cam multisor,nici vorba de vreo suparare [flo]!Astept sa termin si micile retusuri pt. a incepe pregatirea conservelor de iarna,dupa cum se arata vremea cred ca vom avea o iarna timpurie.Oare vom mai avea zile insorite in aceasta toamna,noi ne-am propus sa mai iesim un week-end cu prietenii la munte si asteptam vremea favorabila! Va pupicesc pe toate![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai... dar vad ca si voi sunteti tare ocupate...Asa cum va spuneam am lucrat program prelungit in ultimele saptamani, asa ca nu am mai reusit sa intru decat cateva minute si atunci abia se incarca formul, si pana se deschidea o pagina deja eram nevoita sa inchid [cusca]. In weekend am fost la nunta si sambata si duminica [:D], drept urmare luni am dormit pe mine. Sper sa imi revin cu programul si sa ma apuc si eu de pus muraturi ca tare mie ca raman fara (eu sunt moarta dupa ele, la nimic nu poftesc asa de tare /des ca la muraturi) briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...