Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (84)


Recommended Posts

Pupici multi la fete dragi mie! va stiti voi[pup]... va mai tine Briza la curent, (discret, Briz, da?)??? io-s bine... fericita k am o bebelina scumpa foc si desteapta si mai si...[:D]scriu cu ea acum....[bibe]ii plac smiliesurile...[:D]mi-e dor de voi mult!!!! prea mult...[flo] parca ieri aveam un burtoi... azi bb are 1 anisor si 3 luni...cam atat am de cand nu mai vb cu voi...k nu mai pot...azi am silueta de acum 4 ani si...cad toate hainele de pe mine...asta-i al doilea lucru bun... pupici, k nu pot sta...atat am vrut sa stiti, k mi-e dor de voi si k sunt...ok...restul trece...pup fetele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Razuca,bine ai revenit pe la noi,ma bucur sa aud ca sunteti bine,pupici si printesei,ce repede a trecut timpul,parca ieri erai gravidutza si povesteam despre soacre...[:)] iar acum ai domnisorica asa mare!!![pup] Nico,am pus parchetul laminat peste cel vechi,in cazul cand ne plictisim il putem schimba sau lustrui pe cel din lemn masiv...nu am avut acum rabdarea necesara bibilitului celui vechi![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Neata si de la noi! Avem pozici noi la semnatura daca vreti sa vedeti cat a mai crescut...imediat sarbatorim 6 lunite. Voi ce mai faceti? Nu prea mai apuc sa intru pe forum ca terorista asta ma termina, nu sta locului o clipa, are o energie debordanta, pupe-o mama pe ea. Inca n-avem nici un dintisor, dar cred ca nu mai dureaza foarte mult, de cateva nopti incoace se trezeste tot la cateva minute, a fost si racita, abia acuma ii trece, sunt terminata, n-am dormit o noapte intreaga de cand s-a nascut si nici nu stiu cand o sa dorm, poate la noapte ca sta Alin cu ea sa ma pot odihni. [url="http://picasaweb.google.com/didiuta"]Poze Diana[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA"]Montaj Diana[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121523"]Povestea nasterii[/url] [mamica] de [bebic] Diana (24.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Nico,socrela nu ne mai viziteaza de ceva vreme,sa fie un an,ne-a zis sora-sa ca e plecata in Italia cu o amica (asa i-a zis ei) dar poate sa fie si un "amic",noua nu ne-a zis nimic,chiar am ramas surprinsi, stiam ca sta cu un "domn"![:0] kitzy,pupicei printesinei,stiu cum e cu noptile nedormite,va mai trece ceva timp pana cand vei dormi o noapte intreaga,cam dupa 1 an isi regleaza copilasii somnicul de noapte!Copiilor mei le-au aparut primii dintisori dupa 8 luni dar se poate si mai devreme...cica daca apar mai tarziu sunt mai rezistenti [;)]! Va pupic pe toate![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...