Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna! ( 82 )


Recommended Posts

Hai ca m-ati innebunit cu ziua de ieri,vorba Andei,am dat in coma diabetica de atat dulcegareala....Nah,no offence,io-s in extrema a'lalta....aia a negativistilor...[xx(] Dana,pai d-aia te intrebasem de nudism,ca la Cta numa' la nudisti faceam plaja,deh!ca orice constantean care se respecta....[:D]hihihihi...sper sa nu mi-o fur dupa ceafa de la Aida si cum ziceam,la nudism ma afisam,in deplinatatea nurirlor mei,de in septembrie pana si l****cul era maroniu de la brozul veri[:D]...deci,m-entelegi tu ce vrea sa zic!May,voi ,tu si al tau sot,sunteti romantici declarati,pana-n maduva oaselor...ati petrecut foarte frumos,dupa cum scri...Apropos,chiar:ce?Loriana n-avea dreptul la un trandafir alb?Asa va trebe daca faceti discriminare de varta,beeyyyy...io in locul fiica-ti nu ma lasam,bay frate....urlam pana raguseam de-a dreptul si ma faceam si bolnava,asa de-a dracului,numai ca sa va stric seara si sa nu mai plecati la nici un restaurant...nah![:D][:D][:D] Te pup si ma bucur ca ai avut o seara super! Claudio,Helmut al tau e om cu scaun la cap....si-o fi verificat glicemia cand s-o trezit ieri dimineata[:D][:D][:D]....Hai ca glumesc...nu te superi[:D].Pai daca tu il sti ca e asa,la ce te mai superi?![:D] Laura...si la tine una calda,alta rece...Bine ca Maia e sanatoasa!Mah,de baricadat nu m-au baricadat astia la secretariat,dar e ca un facut,bey...cand zic si eu ca gata,pauza si intru pe net,pac apare unu sau altul ca vrea un numar(am zis io ca o sa le trag intr-o zi un numar...de n-o sa-l poata duce[:D])sau vine un fax sau apare postasul sau ma cheama sefu' cu te miri ce chestie...deci nu se poate spune ca am timp sa scriu ceva.Daca ma apuc,intr-un final de scris,sigur se iveste o chestie,orice si tre' sa fac treaba aia si cand revin la comp ori m-a dat afara de pe net si am pierdut tot,ori se restarteaza compul ori,ori,ori....mai zic? Anda...cum e?Te-ai odihnit au ba? Kati,bafta in batalia cu sistemu'!Sper ca Robi e ok.Nashpa cu alergaturile,hai aveti voi grija ce faceti azi. Bay Doris,tu ce faci mah?Cum mai merge treaba la voi?Azi mergeti la banca?Zici ca aseara ti-o facut Radu un big surpraiz...????Misto![:D] Mihi...du copiii la mama si baga o tona de somn... Aida...sa ajungeti cu bine acasa! Deci,mah,la Silvana inteleg cu valentin asta...ca e la mama lui acasa,unde s-o inventat treaba cu amorasii si imioare...si ia zi Silvana,cum o fo cu sotu'?Cum ai asteptat? Bay,gata...v-am scris intre 3 numere de inregistrare si doo faxe...deja am uitat ce vroiam sa va mai scriu,daca imi amintesc mai trec p-aici.[bang] Hai pupici la toate si mai vorbim noi(daca nu,sa aveti week end misto).[:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai cam asa sta treaba...eu o suspectez e fosta ca ii da tarcoale...desi ea e din alta localitate si el merge de pasti...acasa..sunt sigura ca ea mai asteapta ceva de la el...el tot imi explica,faptul ca nu se va intampla nimic ca se lamureste situatia pana atunci.Cum adica?Ce situatie?Pai nu ii lamurita deja?Adica eu sunt pana la Pasti sau?Ia stai nene ca nu stii cu cine te incurcasi si dai si fa crize numai ca eu zbier sunt foarte ironica....si fac din tantar armasar...ori e alba ori e neagra nu ne jucam asa.... Rezultatul...silenzio stampa toata noaptea(ne mai dadeam mesaje) abia azi dimineata a facut el primu pas si mi-a dat mesaj... Da eu nu pot sa il inteleg ii ca vremea copilu asta... Off nu cred ca ati inteles nimic, sunt atat de obosita si satulaaaa de imi vine sa ii iau campii.... Cred ca problema e ca dau eu in paranoia de pe acu si nu stiu sa ma bucur,facandu-mi numa ganduri[bang] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deya pai nici eu nu inteleg,ce sunt cu chestiunile astea de gradi,pai clar ori e alba ori e neagra,de cat timp sunteti impreuna?deci sa inteleg ca nici nu locuiti impreuma si nici nu se pune problema sa mergi cu el la parintii lui de Pasti,deci el merge solo si spera sa se rezolve situatia pana atunci [?][?][?][?],care situatie cum zici si tu, eu asi zice sa ii propui sa faceti Pastele impreuna sau daca nu sa mergi si tu cu el acasa la ai lui ca doar e major,sunteti sau nu sunteti ein paar,daca da sa dovedeasca,hai ca asta e joaca deja serios,ori asa ori asa ca numai sunteti de gradi, [pup] ai grija ce faci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deya mama, greu e cu pb astea de inimioare! si io zic sa vb f serios, tete-a-tete! ce vreti in continuare, cum vreti in continuare, unde vreti in continuare. e greu, al naibii de greu dar trebe rezolvat de la inceput sa sti un lucru. bafta s arezolvi cit de repede si bine(pt tine, ca el se descurca intr-un fel sau altul). ne-am intors si noi de la dr, se pare ca este totusi un soi de fractura cu tasare, avem atelutza de gips, o dam jos o data la doua-trei zile, facem masaj cu crema de tataneasa si peste doua saptamini mergem la controol. Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] manuta bolnavioara,dar Robi e linistit,nu trage de ea,crezi ca o va accepta,nu il mai doare,nu plange,e cuminte baietelul tau Katik? Andi nu cred ar acepta asa ceva Doamne Fereste! el e ft incapatanat si de multe ori trebuie sa cedez altfel e circul in floare,el oricum nu cedeaza cand vrea ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kati...offff,si iara oooffff....pupam manuta mititica si bandajata!Mi se rupe sufletul cand citesc de manuta lui Robi!Hai sa va faceti bine repejor,ca mintenas se face de iesit la nisip in parc... Deya dragule,cati ani ai?!Iarta-ma ca-s asa pe de-a dreptul...dar mai intreb:ce situatie e in relatia voastra?Aveti ganduri casnice ???Sau stati asa..ca e la moda?Impartiti ceva impreuna?Care-i treaba?Si iara intrebare:daca el ti-ar fi facut aceleasi scene pe care le faci tu cum te-ai fi simtit?Cum ai fi reactionat?Asculta pe una batrana si mai nebuna:barbatii nu e ushe de biserica...!!![:D]Ochii ved,inima cere!Impaca-te cu ideea.Iti pot intelege temerile,insa nu-ti pot intelege istericalele.Crezi ca daca urlii si te dai de ceasul mortii( a se citi cu curu' de pamant) toata il ti langa tine?Sa fi fost barbat si sa fi avut o partenera cu istericale langa mine ,fugeam mancanmd pamantul...nu trebe la mine nevricoase...Ai auzit de vorba aia:vorba dulce mult aduce?!Functioneaza,asculta la baba nebuna...Faptul ca ai temeri vis-a-vis de o eventuala intalnire a iubitului cu fosta si pe deassupra i-ai si marturisit asta,ii intareste convingerea ca ai incredere deplina in el si ca chiar daca va calca putin stramb ai sa-l ierti,ca ti-e teama sa nu il pierzi.N-am timp foarte mult acuma de reciclare,ca te-as baga in sedinta si e moca,nu percep taxe...insa vroiam sa subliniez ca barbatii sunt condusi de testosteron,iar femeile de progesteron,ei au o scula,noi alta si indiferent cat ii lumea asta si pamantul,incepand de la Adam si Eva,intotdeauna in spatele unui barbat a fost o femeie care indirect i-a aratat ce sa faca.Fi desteapta,socoate la rece,lasa orgoliile si ambitiile personale si egoiste la o parte(ca gelozia este geamana cu egoismul) si judeca la rece situatia...nu e dracu' asa negru.Renunta la istericale si vorbeste serios si calm,face minuni terapia asta.Incearca.Te pup si succes!Aaaaaa,sa nu uit:scuze daca te-am necajit sau suparat.Modul de adresare cat mai direct este cel mai eficient si ma caracterizeaza! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am ajuns acasa cred ca exact la timp, ca aici in zona s-a inaltat un nor negru negru si ninge cam tare. Am trecut si prin piata, am facut aprovizionare pe sapt viitoare. Am luat varza, gulii, spanac, zarzavat, doi ardei grasi pt spiridus iar de la carnaraie am luat ciolan pt fasole, limba de porc, carne tocata pt perisoare, coaste pt varza ... Moama da ce le mai ninge!!!!!!!! Deya decat sa te consumi mai bine faci o chestie constructiva si mergi si tu cu el de Pasti.... Katik of, of chiar fractura sa fie ... pusi multi la manuta bolnavioara... Clau sotiorul tau chiar e anti romantism convins ... cat despre parerea lui despre Dc am intalnit eu si mai rele Ana ce te face sa crezi ca spiridusul n-au urlat pana a ragusit? iti spun eu, asa a urlat! Pana a luat-o tatasau de o mana si au mers pana in Piata Operei si i-a luat si ei un trandafir, da "ioz" No, pupici, ma duc sa pun frunzele in supa si sa hranesc spiridusul .... acusica vine si sotziorul de la serviciu, azi a lucrat de la 6 dimineata si dupa noaptea de ieri ma gandesc ca a cam dormit in frunt. Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant [foto][url="http://community.webshots.com/user/elfica70?vhost=community"]Avem si poze noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, multumesc de gindurile bune! claudia, este cuminte foc, a primit totul f linistit, mai miriie putin dar nu trage de pansament.acuma s-a culcat frumos di doarme fara probleme! ana, bine le zici , ca tot timpul![pup] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana, ce de yammmiiii ati cumparat voi acolo!!!!!! si eu trebe sa ma avint azi pina la real, acu ca tot s-a reparat cita masina[:D] am fost azi prin 700 in fuga si am luat niste cas proaspat de la tanti marina! mi-a fost asa dor de gustul asta[pofta][pofta][pofta] n-am mai apucat sa iau si verdeturi si alte cele ca eram cu carutzul, cu robi, cu mina impachetata si tare miriit asa ca data viitoare restul... Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...