Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad (101)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ada, ne/am sarbatorit 2 zile, sambata cu familia si ieri cu prietenii.O sa incarc si poze imediat, dar nu sunt multe. Cu olita stam f bine, il las 3/4 din zi fara scutec, in fundul gol, si se pune singur pe olita si face si lipsa mica si mare. Mai trebuie sa invete sa spuna cand face, ca dupa ce a facut spune intotdeauna.Deja il cam enerveaza scutecul.[:D] Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avem si poze aici:http://good-times.webshots.com/album/564022245RoLJNS Gabi, cred ca faza cu spusul inainte de a face e cea mai grea. Eu am observat ca dimineatza facea kk aproape intotdeauna si i-am facut ritual, cand se trezeste primeste lapticul,se pune pe olita,bea lapte si se uita la desene si isi face si treburile in timpul asta; apoi am inceput sa il pun si la amiaz si seara si pe urma cand s-a obisnuit si s-a incalzit bine vremea am inceput sa il las fara scutec si a incaput sa se puna singur pe olitza.Toate astea, bineinteles, cu aplauzele de rigoare dupa ce a facut ceva cumintel in olitza[:D]. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti Ce liniste-i p-aici.Lumea ii cu gandul la vacanta [surf] Alina si trupa e deja pe meleaguri elene, cei pasa. Alina a nasol cu alergiile .Si eu fac alergie la destul de multe cioco,oua ,seminte de capsuni dar la mine e sub forma de urticarie ,dar la Eliza s-a manifestat urat din cate ai scris. Ai incercat laptele NA,ii place ,? Moni fain ca mergeti si la mare si la munte ,macar iti incarci bateriile si-o sa fii brici la noul loc de munca. Diana se bucura ca merge iar la mare ,ca David ma tot intreaba cand mai mergem acolo unde-i apa multa si nisip . N-am crezut ca o sa mai tina minte de anul trecut ca era mititel ,dar probabil l-a impresionat si nu auitat. Ada fain si locul ales de voi. Ma gandeam ca o sa mergi singura cu amnadoi si vroiam sa te intreb daca nu ti-e groaza ,dar numai asa cu Iulia e ok ,ea e mai mare si e altfel. Anca am vazut pozele ,ai fecior mare deja . Tu ai inceput lucrul ? Niko cum te mai simti? Ducky sarcina usoara in continuare .Cand ai Dpn-ul? Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super serios Alex in poze, stia ca se petrece ceva important.[:D] Cristina-Rubi, sa nu-ti recunosc copilu', draga. Ce a crescut si ce s-a schimbat. Foarte dulcica cu rochita Mara. Cat despre tine...asa, cu pantalonii rupti!?[:D] Mi-aduc aminte de socrii mei cate se tot intrebau, acum cativa ani, cum am putut eu sa dau o gramada de bani pe niste blugi rupti.[:D] La voi nu vine bb2? Ca asa zicei ca vrei. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi rabdare ,se obisnuieste si Ioana ,din moment ce zice dupa ce face ,inseamna ca constientizeaza .Oricum ea nu are inca 2 ani ,asa ca are voie [:D] Clau nu mai zici nimic . Esti ocupata cu pregatelile ,bagaje... Ioana tu de dimi pana seara la 10 lucrezi [alcool]?Cu cine sta Nicolas? Cristinacsa ce mai fac fetele ?Se balacesc in piscina pe caldura asta? Carmen? Diana? Flavia? Miha? Maria-Cristina? Na [pup] ,merg sa ma intind putin ,ca doarme si David .Mai incolo merg la dr. sa vedem ne arata Ivett ceva sau iarasi numai funduletul[:D] 36 saptamani Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca faine pozele. Era sa nu o recunosc pe Cristina...Mi-ai facut o pofta cu tortul si prajiturile... Tu cum ti-ai rezolvat cu serviciul pana la urma? Ildi, Tudor la 2 ani nu mai avea scutec ziua. Lui nu i-au trebuit mai mult de 2 saptamani sa se ceara la pisu sau kk, dar vad ca la Ioana dureza mai mult. Poate am abordat prea repede problema. Cred ca daca ar fi toata ziua cu mine ar fi mai usor, dar cum ziua e la bunici, numai in curte o lasa in chilotei, in casa ii pune scutec... Ada si mie mi-a facut Ioana kk pe covor de 2 ori pana acum...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...