Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad (101)


Recommended Posts

Multumesc de urari, acum sunt mai bine desi inca ma doare capul si nu prea stiu ce sa manc. Toate ca toate da macar am slabit 1 kg si colega mea 2 asa ca am decis k mai mergem [:D]. Faine locuri de concediu v-ati ales toate. De noi nu zic nimik pt ca ar trebui sa ne hotaram zilele astea deoarece prietenii nostrii au si dat avans da Sorin nu stie daca poate sa plece o saptamana si asta este, ca deja m-am obisnuit. Bogdi e ok acum, nu a mai facut nimik, mucii i-au trecut si eu banui ca face si el alergie pt ca a mai avut o data si tot asa 2 zile au tinut, iar de vomitat cred ca a vomitat de la sucul Tedi, ca i-a dat tati si cum el nu e obisnuit cu sucuri din comert cred ca nu i-a picat bine, mai ales ca apoi a baut lapte. La lucru e ok, suntem aglomerati si mai e si colega mea in concediu si fac si treaba ei, dar ne descurcam.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

flavia si gabi multa sanatate! noi la croati mergem in zona istria orasul novigrad.si noi abia asteptam,nu am fost de 2 ani nicaieri....chiar am merita un concediu linistit fara griji si peripetii...mai ales al meu,ma uit seara cateodata la el si-mi vine sa plang, e daramat de oboseala. ildi eu pe 25 iulie trebuia sa o nasc pe eli dupa dpn,ma bucur ca vei avea o puiutza de leu[il] alina mamica bulinei [url="http://www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0"]Elisa[/url] [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si acum o intrebare ucigatoare[:D]:pana cand tin reducerile pe lr? alina mamica bulinei [url="http://www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0"]Elisa[/url] [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, nu stiu cat tin reducerile dar am vazut ieri a treia transa...si eu mi-am facut comenzile deja asa ca nu mai intru deloc. Flavia, si ai mei avut diaree tot de la ceva suc, tot pentru ca nu beau decat foarte rar. Si eu m-am pus pe slabit. Gabi, sanatate multa! Copiii sunt la socrii? Sa poti sa stai linistita macar. Si eu tot asa cred, ca vrea Ildi sa aiba o leoaica.[:D] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele cucuietele [:D] Am inttrat sa va salut ca maine nu prea cred ca am timp sa intru pe aci sa va salut. Maine seara plecam spre Austria. Abia astept, dar mi-e si groaza. Mi-e groaza ca am vazut ca nu e vreme cine stie ce (desi Anto mi-a spus ca e vreme buna), mi-e groaza de cum se va comporta Raul, etc. No va pup si sa ne vedem cu bine peste o saptamana [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani [s]Iulia[s]. Sa cresti mare, cuminte si sanatoasa si sa la aduci bucurii parintilor. Ada copiii sunt in timpul zilei la socrii. Si Ioana e belguta, nu stiu ce e cu ea. a fost ieri subfebrila si a tras un kk moale ( de zile mari) ca a fost de 1 kg scutecu...si ii tot chioraie prin burtica. Alina.a cred ca pana in 5 august tin reducerile dar nu sunt sigura. A treia reducere a fost un mare fas, ca unele sau scumpit...Eu nu am pus nici o comanda pana acum, tot pun si iau din cos ce se epuizeaza[alcool] Flavia ti-ai revenit? Eu sunt mai bine azi. Am fost si in oras( de nevoie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello LA MULTI ANI IULIA [s] O viata minunata si impreuna cu fratiorul tau sa le aduceti numai bucurii parintilor. Gabi ca tot ai ghicit tu prima ,recunosc ca vreau sa am o leoaica ,doar asta e motivul .Dar nu asta e important ci sa fie sanatoasa si sa trecem odata de nasterea asta. Sanatate tie si Ioanei daca zici ca si pe ea o paste ceva. Flavia bine ca ti-ai revenit . Clau concediu placut s-aveti si relaxare maxima. 37 saptamani Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...