Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt nefericita .....?


Recommended Posts

Buna dimineata Marox,sa iti raspund la intrebare cum de scriu bine romaneste?am deschis acest topic cu ocazia ca mama mea este in grecia momentan,venind in fiecare luna la mine cate o saptamana sa ma mai ajute,deci mama mea scrie pt. mine ceea ce ai spun eu. Eu stiu sa vb.in romana desi nu prea bine,sa citesc un pic dar de scris nu ma descurc desi alfabetul este la fel ca in celelalte tari europeene,ok nu includ Grecia ca avem un alfabet diferit. Petaluda doream sa-ti spun ca am avut o conversatie chiar ieri seara cu Spyros despre situatia care ma framanta si a apreciat faptul ca am fost deschisa si onesta cu el.si i-am spus ca imi doresc ca lucrurile sa fie clare si bune.Afost fericit ca am discutat si i-am spus ca de azi nu am numai un copil ,ci doi.In martie am decis sa mergem la Arahova la munte cu fetitele .Foarte fericit as ca incerc pe zi ce trece sa vad si sa inteleg lucrurile altfel.In sufletul meu ma simt mai linistita decat inainte,sper pentru toata lumea ca situatia sa se indrepte radical. Multumesc din suflet pentru cei care imi citesc povestea si sunt alaturi de mine[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Foarte bine ca ati discutat, si mi se pare foarte frumos ce ai zis, fata de copiii tai. Sunt sigura ca si lui Spyros i-a facut placere. E foarte frumos la Arahova, si eu merg des acolo sa schiez, sunt convinsa ca va veti distra pe cinste. Nu uita sa iti activezi PM ca sa iti pot scrie. Putem chiar vorbi in Franceza daca iti e mai greu sa scrii in romaneste, pentru mine nu e nici o problema.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropos de ce ti-a scris principe... actuala prietena a fostului sot o intreba pe fii-mea - 8 ani!! - o treaba "fooooarte" inteligenta: da' nu-i asa ca ti-ar fi placut ca tati si mami sa ramina impreuna???? Raspuns: asta n-ar fi fost prea bine pt tine, ca atunci nu mai existai tu. Q.E.D Uneori 8 ani inseamna mai mult de 29... Succes mult iti doresc si zile linistite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ilia_99
apropos de ce ti-a scris principe... actuala prietena a fostului sot o intreba pe fii-mea - 8 ani!! - o treaba "fooooarte" inteligenta: da' nu-i asa ca ti-ar fi placut ca tati si mami sa ramina impreuna???? Raspuns: asta n-ar fi fost prea bine pt tine, ca atunci nu mai existai tu. Q.E.D Uneori 8 ani inseamna mai mult de 29... Succes mult iti doresc si zile linistite!
Super tare!!![cool] Mii de pupici pentru fetita ta isteata! [pup] Tisina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonsoir Marox,Kalispera Petaluda iti las e-mailul meu privat ,pt. ca nu reusesc sa iti sciu in privat tie pe forum,deci adresa mea de e-mail valentinahoefman@hotmail.com astept sa-mi scrii asa pot sa-ti dau nr. de tel. Totul bine cu Spyros si sincer ma simt foarte bine sufleteste si fericita pt. ca am putut deschide acest topic cu problema mea ,multumesc tuturor pentru raspunsurile bune sau dure,si pt. sfaturile intelepte. Bonsoir a tout le monde est a toi Marox,Kalisaspera que kalovradi,filakia Petaluda ,efharisto para poli[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...