Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

totul despre familie


Recommended Posts

quote:
Originally posted by miau-miau
eu as vrea sa se discutesi despre toate pozitiile secsuale pe care o nevasta ar trebui sa le practice, despre toate modurile in care ea si-ar putea oferi tot corpul ei sotului iubit. ca de aceea atitea femei parasite sau inselate, fiindca ele nu inteleg in limitarea lor prosteasca ca numai daca vor face tot, dar tot ce se poate imagina in materie secsuala pe pamintul asta, si-ar tine barbatii linga ele.
cand vei avea un grad de inteligenta dezvoltat cat de cat atunci vei intelege mult mai mult.Te rog nu mai interveni ca nu faci parte din grupul persoanelor care inteleg ce inseamna sa iubesti, sa fii iubita smd. Stela [gravi]23s cu printesa [fetita]Cleopatra+[roker]Mario Gabriel(31.10.06)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Am avut sedinta la care am discutat anumite probleme legate de... asa si am vrut sa dovedesc ca majoritatea femeilor din Romania si nu numai nu stiu sa tina barbatul langa ele, nustiu sa respecyte, nustiu sa iubeasca. Asta este rezultatul educatiei. Referitor la plictiseala de citit se vede gradul de inteligenta.... Cu parere de rau. Asta e
Porumbito scuze dar asta spune mai multe despre tine decat cele care au gradul de inteligenta redus si plictisite sa citeasca filozofiile tale...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by porumbita80
quote:
Originally posted by J G
Si ca raspuns la aceste eforturi sustinute, barbatul (inteleg) trebuie sa iubeasca femeia. Probabil ceva de genul: Iubi, ma mai iubesti? Pai nu ti-am zis, acum 10 ani? ... Cand ma razgandesc, te anunt! Impresia generala pe care mi-au lasat-o posturile tale, Porumbita, este ca barbatii sunt niste fiinte extrem de sensibile carora trebuie sa le suflam in fund intr-una intruna intruna intruna... E adevarat, eu sunt divortata (huoooo!) Miau, te sustin in intrebarile tale. J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
e si normal sa fii divortata, pentru ca asta meriti Stela [gravi]23s cu printesa [fetita]Cleopatra+[roker]Mario Gabriel(31.10.06)
J G na ca ti-a zis-o [:-)))][:-)))][:-)))] ,eu acum astept replica Da, daca esti divortata si recasatorita, tot in oala aia esti [ups] Kokiy[roker] mami de [iepu]Claudia (12dec.2001) si [copil]Razvan (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Loma
quote:
Am avut sedinta la care am discutat anumite probleme legate de... asa si am vrut sa dovedesc ca majoritatea femeilor din Romania si nu numai nu stiu sa tina barbatul langa ele, nustiu sa respecyte, nustiu sa iubeasca. Asta este rezultatul educatiei. Referitor la plictiseala de citit se vede gradul de inteligenta.... Cu parere de rau. Asta e
Porumbito scuze dar asta spune mai multe despre tine decat cele care au gradul de inteligenta redus si plictisite sa citeasca filozofiile tale...
dupa cate stiu eu nimeni nu este obligat sa citeasca ceva ce nu i se pare interesant.Cat despre mine putin imi pasa ce gandesc altii.Daca voriam sa ma cert cu cineva dichideam un subiecthai "hai sa ne certam". Stela [gravi]23s cu printesa [fetita]Cleopatra+[roker]Mario Gabriel(31.10.06)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e cel mai amuzant topic de anul asta! Fetelor, eu nu pot sa ma supar pe Porumbela (un tick total nepotrivit, as putea spune...) pentru ca, ganditi-va cat de OBOSITOR trebuie sa fie sa fii nevasta perfecta, sa sari in pat la primul semn, sa freci oalele pe tocuri si toate astea cu zambetul pe buze non-stop! Pai nu ii trebuie si ei un loc unde sa se zborseasca nitel? Porumbita nu te inteleg: n-ai zis tu ca vrei sa discutam pe marginea celor postate de tine? Poi ce trebuia sa raspund, "daa... perfect adevarat... fetelor sa va impartasesc din skillurile mele, aseara de pilda eram in pat si am gasit o noua metoda sa o s..?" (prin asta va rog sa intelegeti cuvinte ca superverbalizez orgasmul, satisfac cerintele intrinsece, surprind, sulemenesc, suflec, sap, studiez... in fine, nu va ganditi la prostii) Eu altceva vreau sa stiu, ce sedinta e aia de se discuta despre asa ceva? J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by J G
Asta e cel mai amuzant topic de anul asta! Eu altceva vreau sa stiu, ce sedinta e aia de se discuta despre asa ceva? J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
SUBSCRIU. abia astept sa mai citesc (nah ca am un grad mai crescut mai superior de inteligenta decat voi care duar scrieti fara sa cititi ). da io tot nu m-am prins cum e cu #259;#355#259;rba#355;i s#259; î#351 a.... am inteles. s-a stricat copy/paste. vreau sursa! cine zice, cine zice? c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...