Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la APELLL!!![49]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Otilia mersi de cafelutza ! Mihaela bine k ati ajuns cu bine . Imi pare rau k nu ne-aqm intalnit . Pup fetele si vacanta placuta in continuare . Asteptam povesti pe unde ati calatorit si ce impresii aveti . Bianca , nu ma invidia draga k nu s-a putut tata bucura de ziua lui deoarece de sambata e cu diaree la purtator si este foarte deshidratat , din cauza asta se simte si foarte slabit , mai mult a stat in pat . Sper sa-si revina k i-am dus dimineatza un ercefuryl . Maria , cum e BB ? Hai si mai zine ceva de starea ta ! Va tzuc , ma intorc la treaba ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va [pup] si va salut !! mie mi-e tare rau. si de castravetii murati mi-e acum greata. mai si vomit [xx(] ce-l mai greu mi-e ca tre sa vin la birou...[:(] de bb doar maine am sa va dau noutati. maine la 17 am programare la medic. am emotii. sper sa fie bine. Maria [gravi]7+ [ruga][url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Maria&Cristi&year=2009&month=3&day=5&babycount=1"]vine bb![/url][ruga] [url="http://community.webshots.com/user/Maria_Koteles"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria sa dea DD sa fie totul bine... [pup] Incearca cu macris, agrise, prune si fructe verzi. Castravetii murati au sare multa si nu sunt indicati... O sa fie baiat, ai sa vezi!! Mai cata macris am mancat cat am fost [gravi] cu Andrei! Adriana, cum se mai simte tatal tau? Biaaaaaaaaaaaa, treci la raport. Ioana, cand pleci in concediu? Miha, v-ati mai revenit cat de cat? Noi amu am ajuns acasa, l-am scos putin pe Andrei, am fost sa platim gazul. Ca altfel sta toata ziua la calculator. Pe mine zici ca m-a muscat musca tete ca toata ziua as dormi.... Azi m-am trezit de 2 ori sa mananc si m-am culcat la loc... Si mi-e un somn.... Noa, va las ca tre sa predau "stafeta" la calcu'. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...