Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la APELLL!!![49]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

OTI-ufff, ce ghinion cu albina acea Uite, [pup] sa treak mai rpd MARIA-vai, dar ce curajoasa esti sa-ti pui nr de tel si I.D:-ul de mess pe un forum public [:I] DAca o sa primesti 100 de telefoane pe zi si o sa te hartuiasca cine stie cine? [hippi][:D] Noi am fost la bunica mea duminica...La vie, la un gratar, la aer curat...am dormit pe iarba, la umbra...am facut poze... Cel mai tare moment a fost cand Luca s-a apropiat d e o gaina care oua si aceasta s-a speriat de el...Si Luca de gaina, evident...A urmat un plans bun...[:D] Si azi dimineata mi-a povestit despre gaina cea rea care l-a speriat pe el [:D] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116240"]AJUTA 2 surori in lupta cu timpul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehhh...am uitat sa pun o poza de ieri...de la beciul de la vie... http://flickr.com/photos/7859784@N04/2643288130/ cine imi reaminteste cum sa pune un link frumos, k efectiv am uitat, si a fost musai sa pun tot carnatzul asta...[alcool] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116240"]AJUTA 2 surori in lupta cu timpul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, multu'. Sa stii ca a mai trecut.[:D] Tare faza cu Luk si gaina. Mi-am adus aminte de o faza: sora mea si o verisoara : amandoua sub 3 ani. Merg ele sa ia ouale din cuibar. Vin cu cate 2 oua fiecare, si le iese cocosul in fata. Vara noastra de spaima a scapat un ou pe jos, iar cu celelalt a dat dupa cocos, evident sa il sperie. Au sfarsit una prin plans si cealalta prin ras (ca sora mea era invatata cu orataniile, pe cand cealalta era oraseanca get beget [:D]) Auzi da felinarul ala e functional? [:D]Mie imi plac chestiile rustice. Cand aveam toata ziua de a face cu ele nu le bagam in seama. Acum ca s-a distrus totul la tara si nu mai e nimic, acum tanjesc sa vad o ulcea, o lampa veche sau un felinar. Asa suntem noi. Mereu ne pare rau dupa ceva abia dupa ce l-am pierdut.[bang] Va [pup] si va doresc o seara frumoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hellou si de la mine:) azi e ultima zi de munca, de maine intru in concediu, uraaaaaaa suntem obositi si fara chef, ne gandim numa la co. la mine se lucra la placa de la fundatie, pan la urma o toarna azi; ieri s-au cam ciondanit oamenii pe santier si i-am zis patronului ca atat timp cat divergentele siunt constructive e ok, altfel...intoarcem foaia! joi plec catre capitala si vineri il vad si io pe fii-mio; imi e asa de dor de el de nu mai pot!! abia astept sa il vad! in rest...toate bune, ceea ce va doresc si voua ps: hmm cam liniste p'aci ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...