Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la APELLL!!![49]


Recommended Posts

oti, da nu mergem in concediu, incaaaaaaaaaaa.mergem doar de azi pana duminica. concediu cred ca pe la mijlocul lui august.din 2 pana in 9 august merge tudor in cantonament, apoi o uschim si noi la mare. maria, cum esti?io zic sa mergi la cj la dr muresan sau la butnaru.baga un ochi si pe la odisee sa vezi ce mai zic fetele .multe s-au confruntat cu probleme similare sau mai grave dar au rezistat eroic 40 de sapt si acum au puiuti sanatosi . pup gasca.asteptam sa-si gate colegu din treburi ca sa putem pleca.bine ca nu mi gata inca bagaju, da nu-i bai, ca le-oi pune eu incet pi tate. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Bia , ceva preturi au ? Am vazut ca sunt pe stele camerele . Au si piscina exterioara , nu stii cumva ? Distractie faina si te asteptam cu mai multe poze si mai multe povesti !!! P.S. Otilia poate trecem noi pana la Simelu maine dupa-amiaza , dar nu e sigur ! Oricum , sa aveti distractie placuta ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaa...a venit ADRIANA [pup] si s-au mai animat discutiile..cum esti? ai terminta ce aveai de facut prin casa? MARIA- nu fii suparata! e asa mic bb incat nici dr nu sunt siguri de ce vad... cu cat spn pacientilor k au mai multe probleme cu atat e meritul lor mai mare ulterior, si cotizatiile pe masura O sa fie bine, ai sa vezi! [pup] OTI-nici noi nu ajungem la Simleu, e asa caaaald k nici nu as iesi din casa... BIA- deci asa....va organizati totusi incet, incet pt concediu... MIHAELA- voi pe unde mai sunteti? Ce mai povestesti? GIULIA- distractie placuta...Ce fain k esti in concediu... Eu am fost azi cu Luk la alergolog ( ne trimisese dr de fam, dar nici vorba de vreo alergie...I-a facut teste si e ok ). Altfel....astept concediul[il] visez doar plaja, ocean, reduceri de sezon [:D] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116240"]AJUTA 2 surori in lupta cu timpul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Va servesc cu o cafea aburinda! [pup]
Mai bine o Ice caffe ... prinde mai bine pe caldurile astea ... Ce faceti azi ? Pe unde mergeti ? Noi numai pe langa casutza , mici cumparaturi la K , ceva de cina k pt. amiaza am mancare . Colegu tot vrea sa mearga cu fetele la strand , eu nu servesc loko . O duminica minunata sa aveti si relaxanta ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...