Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (82)


Recommended Posts

Eu nu stiu daca as fi o soacra buna. Cu toata ca si mama si soacra mea sunt niste femei minunate, dar cred ca iti trebuie un pic de vointa sa te abtii sa te bagi in viata copiilor daca nu e neaparat necesar. Eu ma gandesc la ce-o sa zica Alin cand o sa creasca Diana si-o sa iasa cu baieti [:D] [gravi]34+ cu[fetita] Diana AMR 6 saptamani!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata gagici! [pup] In sf am si eu cateva mom libere sa mai vad ce faceti: un mare pup pt gravidutele noastre dragi ! Aly am vazut mobila :e [pofta][pofta] - in traducere liberea :VREAU SI EUUUUUUUUU. Vineri si sambata am avut audit intr-o camera mobilata exact in combinatia asta de culori. A fost super linistitoarea dar in acelasi timp energica (adica nu ne venea sa dormim cu capul pe masa). Un singur lucru as schimba :biroul. Eu is tare imprastiata si claustrofoba: eu am un birou de ala dublu cu tot felul de foi si dosare imprastiate pe el [batcap]. Daca cumperi unu de ala mare, acus ma mut la Cluj si il inchiriez [:p]...mai faci si tu un ban cinstit... Una peste alta, dupa ce ca am asa de mult de lucru de nu am avut timp sa mai fac nimic altceva, ne-au mai inundat si vecinii[curat]..si culmea cel mai afectat e dormitorul nostru, asa ca a trebuit sa dorm pe canapea in sufragerie [soc]...si proasta ai de a uitat apa deschisa nici macar nu a avut bunul simt sa vina sa vada ce a facut si sa isi ceara scuze. A zis ca joi vine sotul ei acasa si sa vb cu el[toanerele briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico, Kitzy cam asa cu tatii de fete. Lasa ca si taica-meu a fost gelos nevoie mare, il apucau nabadaile cand ieseam cu vreun baiat. Acu' s-a linistit, se impaca bine cu ginerele (de, nu mai are ce comenta, ca doar m-a facut 'femeie cinstita' [:D]). Si al meu la fel spunea, ca daca ii fac o fata o pazeste ca pe ochii din cap. L-am pus rapid la punct, ca doar si el a luat fata altuia, asa ca 'mucles'. Stiu ca noi tot glumim pe aici, dar chiar la modul serios, nu-i prea ok cu fetele tinute din scurt, cam o apuca aiurea sau nimeresc prost, stiu exemple cu duiumul. Si maica-mea a avut o prietena, au tinut-o ai ei tot inchisa in casa, si la primul chef a imbarligat-o un nenorocit si-a jucat-o cum a vrut, daca fata n-avea nici un pic de experienta cu baietii... Briza noi am facut biroul ala doar pentru calculatorici (bine, inca n-am apucat sa-l instalam, plus ca vrem sa luam si un monitor LCD), de lucrat lucram rar acasa, asa ca nu aveam nevoie de mai mult. Portocaliul chiar e o culoare care bine dispune si energizeaza, fara sa oboseasca. Am tot studiat si teoria asta a culorilor (cat de cat), si dormitorul l-am facut albastru-verde pe ideea ca sunt culori care linistesc/adorm. Nasoala faza cu inundatul. Sper sa rezolvati cu vecina, nu-i normal sa nu fie trasa la raspundere in nici un fel.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by NicoletaB
inevitabil, tatii pazesc "onoarea" fetei ( de golani), iar mamele "naivitatea" baiatului ( de nurori)
O, daaaaaaaaa Si acum mi-l aduc aminte pe tata pe cati ia fugarit, la propriu.....O data chiar s-a descaltat, ca iesise in papuci in fata blocului si i-a aruncat cat colo ca sa poata sa fugareasca pe unu care ma tot lua in brate de cate ori ma vedea [:-)))](eu aveam vreo 13 ani). Chiar, o sa il intreb zilele astea daca isi mai aduce aminte [:)]. Se zice ca da Dzeu fete in special barbatilor care au fost mai Don Juan, asa ca drept pedeapsa. LA mine s-a nimerit, ca papa sa o cunoasca pe mama..ehehe ce mai umbla din floare in floare briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza zisa asta n-o stiam. Daca ma gandesc bine, nu-i neaparat valabila. Am si eu un prieten din copilarie care era maaare crai in tineretile lui, avea si cate 3 gagici odata, acuma-i insurat si are 2 baietei.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...