Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (82)


Recommended Posts

Stef ce frumoase sutn momentele astea: primul ras, primele "descoperiri"....Te invidiez Kitzy nu imi vine sa cred ca mai ai doar o luna si o sa ne mai "imultim" cu o "nora" Karina bine ai venit. Pov si nu ceva despre viata ta de nora Nico nu am mai facut nimic, ca se scumpisera mult peste puteriel noastre. Acum parca parca se vede o mica miscare in jos a preturilor. Nu stiu, mai stam, ca nau avem incotro momentan briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Briza wow, numai in filme mai vezi asa ceva, ce fain.....ce romantic.....Felicitari!!!!! Cat despre mine, nu cred ca apuc sa stau o luna, dr mea a zis ca pe la mijlocul lui aprilie, adica in 2 saptamani, dar nu mi-am mai schimbat AMR-ul ca poate, poate....[:D] Diana e mai mare decat varsta gestationala si deja da semne disperate ca nu mai are loc in garsoniera [;)] Karina bine-ai venit! Ce soacra ai? Acra sau.....asa mai dulce? [gravi]36+ cu[fetita] Diana AMR 4 saptamani!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor [hia] Am lipsit ceva vreme din club dar recuperez,imediat citesc din urma ce-ati mai scris...! Ultimele noutati despre noi:-m-am apucat de scoala de soferi pe care am tot amanat-o din diverse motive iar acum s-a ivit momentul potrivit,zic eu,dar...wow,cat au mai crescut preturile,nu-mi vine sa cred ca in doua luni s-au dublat!Chiar sunt curioasa,daca stiti,ce tarife se mai practica pe la voi,eu am inceput acum 2 saptamani cu 12 mil.! Acum fug sa citesc noutatile...![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cu toata starea mea de kk, n-am mai avut rabdare sa stau in casa si-am luat-o la picior pana la servici sa-mi vad colegele, am stat la o barfa, dupa-aia am fost la piata si tot la picior am venit acasa, am papat si mi-am revenit [:o)] [gravi]37+ cu[fetita] Diana AMR 3 saptamani!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by NicoletaB
briza-de ce nu va luati o bucata de pamant? sau o casuta inafara bucurestiului, mai ponosita un pic, dar o cosmetizati voi
Of..pt ca sunt cocoana de oras de aia. Nu as putea traii fara baie in casa, net...si alte facilitati. Plus ca, prin jurul Bucurestiului preturile deja sunt MARI [xx(], adica ne-ar costa cam 40.000E numai terenul....(ne-am interesat pt comuna Rosu). Si oricum prea departe nu am putea merge ca joburile noastre contin multa munca de teren, prin tot orasul..deci nu ne-ar avantaja deloc sa stam in afara orasului...plus ca "boul" de mine nu poate conduce...[batcap] briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...