Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (82)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata si de la mine. Aly vad ca tot la americani tragi[;)]. Sa fie intr-un ceas bun mutarea ta[cheers] si sa ai parte se sefi si colegi cat mai amabili si "de gasca". Ieri am umblat sa imi cump pantofi, si dupa 2 ore de umblat brambura (e un chin pt mine sa imi cump incaltari, ca port 37.5 si normal ca 37 ma strang iar 38 imi zboara din picioare)eram moarta de cald..si mi-am dat seama ca dc o tine tot asa vremea sigur trec la papuci in 2 sapt. Asa ca..am lasat-o balta si nu mai mi-am cump nimic briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza chiar nu tineam mortish, dar se pare ca asa a fost sa fie. Sper si eu sa fie ok si sa ma acomodez repede. Nico asa-i, am gasit pana la urma, dar si cautarile au durat mult si cam incepusem sa-mi pierd speranta. Firma la care lucrez acum se restructureaza, chiar am aflat de la colegi cand am mers cu fisa de lichidare ca ne-ar fi 'lichidat' si pe noi intr-o luna-doua, deci a fost cam la tzanc. In plus, treaba e din ce in ce mai nasoala, umbla vorba de faliment/vanzare, deci de bine nu era oricum. Cu incaltarile si la mine e de bai. Eu port 35, asa ca rar gasesc ceva sa-mi si placa si sa-mi fie si bun. Si ma gandesc cu groaza de fiecare data cand trebuie sa-mi cumpar incaltari. Nu mai spun ca am patit cand imi cautam pantofi de mireasa sa-mi fie mari 35 [bang].
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si eu noricile mele dragi [hia]...sa nu ma dati disparuta,sunt si eu pe aici dar nu prea am timp sa scriu! Aly,felicitari pt. noul job,acomodare rapida si...astept sa ne dai si tu o veste din aceea cu bb la purtator [;)]! Andreea,iti uraz si eu cu intarziere la multi ani sanatosi si fericiti alaturi de toti cei dragi![s] Va pupic pe toate![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Cami mersi, dar iti dai seama ca abia imi schimb slujba, nu-i momentul de bebe acum. O sa vina si momentul ala, dar sa mai treaca nitzel. Acuma depinde si de cat de mult o sa-mi placa. Daca nu-mi place, o sa vina repede bb, daca imi place, mai astept putin, ca sa nu fiu in situatia de a-mi cauta de lucru din concediul de ingrijire. Nico stai linistita ca nu Cami trebuie sa ma ia in colimator [:D].
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut norici! Ooo lume noua. Cami, ce mai faci? Sa va zic ca ieri am plecat sa imi cump adidasi ca vrem sa dam o fuga pe la un basket ceva in weekend, si bien inteles ca nu am gasit ce vroiam eu...dar...mi-am luat sosonei. Nu sunt ei extraordinari de frumosi dar sunt de aia cu gaurele si cu talpa joasa, numai buni de facut "kilometri pe jos" (care ii fac eu cu jobul asta). Cred ca maine ma dupa sa cumpar..vad eu ce..si poate asa imi gasesc adidasi, ca eu niciodata nu gasesc ce caut in momentul ala [:(] briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...