Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (82)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Briza sa porti sanatoasa shoshoneii. Asta e, cam asa patesc si eu. De cate ori n-am mers la shopping sa-mi cumpar eu cate ceva si-am ajuns acasa cu plasele pline de ... tot felul de chestii pentru sotz si nimic pentru mine. Miercuri am fost sa-i cautam pantofi si costum, pantofi am luat, costum nu, nu stiu ce saracia fac astia pantalonii largi la costume, zici ca-s salvari. Degeaba ii statea bine haina, ca nadragii erau de coma. M-am uitat si eu de niste pantofiori bej, erau o gramada de modele, dar nimic pe gustul meu (ce mofturoasa sunt [:D]). Sa vedem cand mai dam o fuga prin oras, ca trebuie sa impacam si capra si varza (adica sa facem si shopping si sa terminam si curatenia de primavara).
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apar si eu mai rarut ca-i mai dragut,nu?[;)]Fetelor,chiar sunt super ocupata toata ziulica,spre bucuria mea s-a obisnuit si Mihaita la gradi dar inca o grija in plus...dus/adus la/de la gradi!Georgi m-a solicita cu temele,eu o disper cu niste culegeri,are potential fata si d-na o trimite la tot felul de concursuri iar munca suplimentara cade tot pe capul parintilor [bang]!Acum ca s-a incalzit avem program de iesit in parc cu rolele sau cu bicicleta,deci,va imaginati ca tot eu ii insotesc,mai am si scoala de soferi la care trebuie sa invat toata cartulia aia in max. 2 saptamani...sper sa termin cu instructorul pana va incepe sesiunea din sem. 2 cand va fi alt bal,alta distractie...ehh,cam asa ne trece noua timpul,n-am mai pus la socoteala jobul si treburile casnice de zi cu zi![xx(] Dragelor,va pup pe toate...mai vin...![pup] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai ma Kitzy chiar asa..tu vrei sa ai un bebe in cos in loc de un iepuras?!! [:D]. Acum, daca asa o vrea DD, ca Diana sa vina la zile mari... Cami eu cred ca la tine ziua e mai mare, cam de vreo 30 de ore asa, ca altfel nu vad cum le faci tu pe toate intr-o zi[:-/][:p]. Eu sunt [curat]ca am avut treaba pe afara. Sper sa isi revian vrema asta ca eu sambata merg la pitesti la simofnia lalelelor, ocazie de de intalnire cu foste colege de fac[si-eu]. Sper sa nu ne strice vremea planurile. briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami asa zic si eu, ca la tine ziua are macar vreo 30 de ore, ca esti harnica rau. Si cu doi copilashi si cu atatea treburi, eu abia fac fatza la cate am eu si inca n-am copii. Bravo tie! Briza si la Cluj e urat, sper sa se indrepte vremea pe vineri-sambata, ca altfel zau ca nu stiu cand mai batem covoarele.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza chiar ma gandeam ca ar fi frumos sa se nasca de Pasti, dar daca ar pica Pastile in aceasi zi in fiecare an, dar asa....oricum ca idee ii frumos, dar n-as vrea sa-mi petrec sarbatorile pe patul de spital. Aly pe sambata, s-au aproximat pana in 24 de grade, de maine se incalzeste, asa ca n-o sa-ti scape covoarele nebatute. [gravi]39 cu[fetita] Diana AMR max 1 saptamana !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da mai Kitzy dar tot poti spune ca fetita ta s-a nascut in sfintele zile de paste. Azi vad ca e soare si in Buc. Mai am de spalat geamurile de la balcon si cu asta o sa inchei cu smotru'. Stau si ma gandesc unde o sa merg eu de inviere anul asta. Ca peste tot e inghesuiala si galagie mare si nu mai imi place briza_marii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sar peste Inviere anul asta [:D] Noi mergeam aici aproape de unde locuim, e o biserica intr-o curte cu iarba verde si se aduna numai o mana de oameni, asa imi placea, dar unde e inghesuiala nu-mi place nici mie. Si la Cluj a iesit azi soarele, bine ca nu mai ploua, mai naspa e ca sotul a spalat deja geamurile si ieri tot le-a stropit [alcool] In rest nu mai avem mare lucru de facut prin casa. [gravi]39 cu[fetita] Diana AMR max 1 saptamana !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitzy lasa ca poate se hotaraste Diana sa vina sa prindeti sarbatorile acasa. Pana la urma ziua ei oricum este o sarbatoare, nu are asa mare relevanta daca au fost sau nu Pasti cand s-a nascut ea. Daca tot iti face cezariana, nu poti aranja cu doctorita sa stabiliti o zi si sa scapi sa nu mai astepti travaliul? Doamne-ar da sa se faca vreme buna, ca pe vremea asta mohorata n-am nici chef de nimic. Pana la urma nici nu-mi trebuie sa fie soare, dar macar sa nu toarne cu galeata ca si ieri, ca daca-i innorat, dar nu ploua, poti bate covoare. Eu nu stiu daca merg la Inviere anul asta. Vom vedea in ce dispozitie sunt, daca nu-s prea obosita si depinde si cum va fi vremea.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...