Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pe mine m-ar deranja daca prietenul meu ar flirta cu alta. Adica sa-si arunce zambete cu subinteles, sa vorbeasca doar ei doi, etc. M-ar deranja e putin spus [mariaj]. Depinde evident ce intelegi si tu prin asta. Daca vorbeste cu vanzatoarea cand platim la casa nu ma deranjeaza, ar fi si culmea, dar daca intrece unele limite... [neand][:D].
Good things happen to good people.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-ar deranja daca prietenul meu ar flirta cu alta. Adica sa-si arunce zambete cu subinteles, sa vorbeasca doar ei doi, etc. M-ar deranja e putin spus [mariaj]. Depinde evident ce intelegi si tu prin asta. Daca vorbeste cu vanzatoarea cand platim la casa nu ma deranjeaza, ar fi si culmea, dar daca intrece unele limite... [neand][:D].
Good things happen to good people.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CIT TIMP VOM FACE ACEASTA PAUZA EU CU SOTUL,CRISTI VA FACE CEVA CARE MAR DERANJA DACA AS AFLA,DIN PUNCT DE VEDERE SENTIMENTAL? - De flirtat, va flirta, ca orice barbat "liber", deci nimic nu il va opri de la cuceriri, unele din ele poate chiar victorioase am pus o intrebare la acvaria tarot si mi sa dat acest raspuns, pe voi var deranja? victorioase? oare ce sa inteleg? probabil flirturile, nu? zicetimi parerea voastra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, bineinteles ca ma deranjeaza - cel mai bine sa nu mai vorbeasca cu oamenii decit in prezenta mea!!!!! Ca sa vad eu exact ce priviri arunca, si ce complicitate se naste, si daca e vreo rezonanta ascunsa intre ei doi... [vrajitor] "There's no vice as advice!"
Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...