Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (90)


Recommended Posts

Salut, eu cred ca voi face noapte alba. Mi-am permis sa beau o cafea la botez si acum veghez. Am niste glezne cat un genunchi, genunchiul cat capul iar pe ala l-am pierdut . Poze n-am nici acum ca al meu a venit ca o floare de la petrecere si direct s-a culcat. Sa va pove o faza mortala. Pruncii au stat cu taica-meu cat am fost noi la botez. Cand ne-am intors acasa imi tine taica-meu o teorie superba despre cum trebuie invatati copii ce-i aia ordine si disciplina, ca de aia am eu atat de lucru ca numa eu adun dupa ei si uite el cum i-a invatat de nu mai sunt nici haine si nici jucarii prin casa, treaba mea, dar el imi spun...bla bla.Incerc eu sa mormai ceva ca Alex inca ii mic, iar pe Daria sa o tot pun sa adune dupa amandoi e frustrant ...n-am nici un cuvant. Acum cand sa vin la PC dau sa deschid usa la birou, imping merge greu dar merge pana la un punct unde se intepeneste. Abia am reusit sa intru, mai bine nu intram. Rafturile goale, sertarele goale continutul pe jos. [bang][bang] Imi vine sa [bruta]. Pai mersi asa sa mentii ordine lasandu-i sa devasteze alta camera. Cel mai tare ma amuza/ingrijoreaza faptul ca precis el nici nu stie ce au facut pruncii aici. Asta da supraveghere.[:-)))] Mai nasol e ca nici nu voi putea sa-i spun nimic, pentru ca o va lua ca afront personal si-mi va zice ca daca nu-mi convine nu-i nimic alta data sa las pe altcineva cu ei. Si n-am pe cine altcineva. Asa ca va zic voua sa ma descarc. Eu n-am vazut nici o poza cu burta lui Carmen ...? Am uitat sa va spun ca de 3 zile doarme si Matia in pat de baiat mare in camera cu restul trupei. E super incantat, l-am surprins ieri in pat cu pernuta in brate cantandu-si nani nani. Alina , drum bun. Eu [gravi] cu [baietel]si Daria- 29.01.1999[zana]; Alex - 07.02.2003[bonjovi]; Matia - 31.10.2006[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MIHA [:-)))] Faina treaba [bang] ALINA sper sa te distrezi bine in Bihor! Vau ce dor mi-e [q] Eu am mi-am petrecut vacantele si sarbatorile prin satele din jurul Beiusului,de-acolo e mami,deci am o droaie de neamuri in zona. CRISTIANA si mama ta e din Beius? La mine e domnie: Diana e la mami pana maine la amiaza.Si aseara tot asa,a dormit acolo,doar pe la 13 a adus-o aci.Maine sper ca o duce ea la teatrul de papusi,as ami-a promis.E "Cenusareasa".Sper sa ii plac la fel de mult ca prima oara ... Noapte buna fetele!
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha esti mortala!Pozele le-am sters ca erau prea sexy dar altele nu aveam [:D].Bravo lui Matia.Eu tot nu am inteles,ordinea cum s-a facut in lipsa ta?mi-am imaginat ca i-a pus sa-si adune jucariile.Sau? Flavia te vad eu maine dimineata [:D]. Moni mie nu-mi place sa o las peste noapte pe Mel la ai mei . Eu m-am trezit la 7 [bang]nu la 7.30.Bineinteles ca maine se va trezi dupa 7.30 ca sa mergem la gradinita. Merg sa ne imbracam si sa plecam la plimbare. Carmen[gravi](22+)[baietel] si [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete, vad ca v-ati adunat deja la o cafeluta. Noi ne-am trezit de ceva vreme, nu mai stiu ce sa fac cu David ca nu mai are rabdare sa manance, mai ales cand suntem la lapte s-ar suci si invarti si juca intr-una. Voi ati avut faze d-astea? CARMEN, nici eu n-am prins "oferta" cu pozele tale, dar ma gandesc ca sunt frumoase, mai ales ca tu pari fotomodel. De Mel, nici nu spun, o adevarata printesa. MONICA, mama e din Tg Mures, dar de prin 1968 sta in Beius. Asa ca putem spune acum ca e de acolo, nu? Sotul ei e beiusean get-beget, si stau pe langa tribunal. De-abia astept sa se incalzeasca si sa mergem la ei, stii ca Beiusul e pe apa termala, acum doi ani i-a apucat nebunia si si-au facut piscina, si toata ziua se balacesc ca ratele in ea, chiar si iarna. FLAVIA, eu CV-ul mi l-am facut dupa modelul de pe myjob.ro , poti sa-l si copiezi in word. MIHA, reactia tatalui tau mi se pare cam exagerata, iar faptul ca s-a "scos" lasandu-i sa devasteze alta camera... ce sa zic. Intr-adevar, e frustrant sa o pui pe Daria sa adune dupa ceilalti, vorba aia, orice sa fii numai fratele cel mai mare nu, fiindca ai o droaie de responsabilitati. Copiii sunt copii, se joaca, nu poti sa le iei tot timpul orice din mana in numele ordinei si curateniei din casa. Eu am unul singur, si toata casa e plantatie de jucarii imprastiate, si resturi de grisine, imi inchipui ce ar fi cu trei, cum ai tu. Apropo de CV, trebuie sa ma apuc serios de cautat job, caci patronul de la firma mi-a spus ca ma asteapta cu drag, dar s-a gandit ca mi-ar merge mai bine altundeva, mi-a si sugerat unde. Stiu ca am dreptul sa ma intorc, dar nu stiu cum sa va explic cum ma simt vis-a-vis de reactia asta, mai ales dupa 12 ani [:(]... cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! CARMEN pai uite de ce o las eu la mami,ca la ora asta m-am trezit [biz] Peste saptamana merg pe 7 la birou,asa ca macar sambata si duminica imi fac plinul de somn dimineata.Numai de vreo 3 luni a inceput mami sa o ia vineri seara si sambata seara la ei.Dar a doua zi pe la amiaza mi-o aduce sa ma stau si eu cu ea.Diana e super incantata ca isi face de cap la ei,abia asteapta sa mearga.Si in plus mami sta la 5 minute distanta,peste sosea.Nici mie nu mi-a placut la inceput,dar acum m-am obisnuit cu avantajele: mai vad si eu un film seara linistita de exemplu ... Acum e la teatrul de papusi,vad ca a dus-o mami [bis]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTIANA mi-am adus aminte ca in vara cand au facut strandul termal, m-am si dus urgent sa ma balacesc [cool] Vara-mea din Beius n-a avut chef sa vina si m-am dus cu un nepot ... Evident mie imi place mai mult la tzara , in satele dimprejur [bis] Satul unde s-a nascut mami e la 6 km,iar cel unde e o sora de-a ei,tot la 6 km ,usor in alta directie.Ca sa ajungi de la unul la celalalt pe scurtatura,trebuie sa mergi printr-o pasune,apoi padure,apoi iar pasune ,pe dealuri [il] , vreo ora la pas lejer. Superbe peisaje1.Mai ales la cules de bureti sau mure [cool] tare as vrea sa beneficieze si Diana de vacante pe-acolo ! Din fericire am inca o multime de veri si verisoare si deci nepoti cu duiumul,deci am unde si cu cine sa o las cand mai creste.
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit intru si eu... Am fost plecati la Timisoara ieri si am ajuns ultratarziu acasa, azi n-am apucat de prunci. In schimb vineri seara am fost vrednica si am pus poze, doar ca la 2 cand am terminat n-am mai avut nervi sa intru si sa pun linkul. Claudia felicitari! Sa-ti traiasca feciorasul pereche la fetita dulce! Miha, esti figura rau cum povestesti... gabi, Timeea e o mare artista, se da cu curul de pamant una doua, ii trebe numa mama, se imbraca/incalta doar dupa cum ii place ei ca altefel e scandal, tot slabuta si mare amatoare de tzatza... Azi in parc o mamica mai sa pice pe spate cand a auzit ce varsta are... Vai dar e asa micuta... Cum ca voi amadoi sunteti destul de inalti... Mai un pic si o facea pe fiica-mea pitica si pricajita. Asta e copilul meu, finuta, delicata si frumoasa![il] Moni, fain asa sa te mai relaxezi. Si eu vreau!!!!![q] Of course ca am vazut-o pe noramea si pe cuscra-mea (mai ales in ipostaze sexi = Carmen, vezi ca le-am descarcat si le pun eu pe bani pe net, sic sic![:D] alaturi de alea sexi cu fiu-miu si fiica-ta de la mine!) No ase, acu sa spun linkurile. Deci tataaaaaaammmm poze noi cu Vlad si cu Timeea incepand de aici http://family.webshots.com/photo/2721560000072067654FinhwW si respectiv aici http://good-times.webshots.com/photo/2991768860101560373cuGEqk Scuzati scrisul explicit al linkului, tastatura mea nu bate cateva caractere, inclusiv paranteza patrata si altele. [8**]Diana, [copil]Vlad(16.05.04)([url="http://community.webshots.com/user/dianar130"]bebelus[/url] si [url="http://community.webshots.com/user/dianar131100"]copilas[/url]) &[copil] [url="http://community.webshots.com/user/Timeea_dulcineea"]Timeea [/url](18.05.06) [url="http://family.webshots.com/album/556702205NzEiPu?action=&track_pagetag=/page/video/family/kids&track_action=/ViewActions/FullAlbum"]Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. N-am apucat nici eu sa vad nici o poza inca, am avut treaba. Miha, nu ne-ai elucidat deloc cu tortul ala de scutece... Flavia, i-am povestit la sora-mea de Bogdi, ca stiam ca si el a vomitat mult. Dar tot disperata a fost. Acum -s amai linistit ca i-au spus deja cativa doctori ca e ok fetita. Ioana vad ca imi da ignore. Am intrebat deja de vreo doua ori de ce nu ne mai scrie ca inainte si nu-mi raspunde nik...nik...nik...[?][q][:(] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...