Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (90)


Recommended Posts

E ok si pentru mine joi la 19. Imi tine soacra-mea pruncii peste noapte.[bis] Pe al meu sot sigur nu il prind la ora aia acasa sa stea cu ei. De abia astept si eu sa ne vedem! Moni, imi pare rau ca nu ai castigat concursul. Alina, Ada, cum sa pleca si ala mare?! Voi va puteti imagina ce e in sufletul tatalui? E un om distrus , terminat. Va dati seama ca isi iubeste copiii ca pe ochii din cap, l-a crescut si pe ala mic aproape 3 ani drept copilul lui si acum sa afle ca de fapt nu e al lui... ala mic e atasat de tata mai tare, iar cel mare de mama. Deci e o situatie imposibila. Femeia aia e nebuna, ce sa mai zic. S-a trezit si ea dupa ce a facut 2 prunci ca nu mai poate trai fara dragostea vietii ei.Sotul i-a zis sa stea pentru copii, accepta situatia asa cum e , o iarta, dar nu si pace, ea pleaca. Sotul nu i-ar fi lasat nici un copil, tocmai de aia a facut testul de paternitate, dar in conditiile astea nu are cum sa il opreasca. Bietul om! Chiar nu merita soarta asta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vai Gabi, e incurcata rau situatia. Da' copilul mare stie ceva, vrea sa ramana cu tatal? alina.a, am avut si noi o perioada cand ma musca Adelina, dar a trecut destul de repede. Eu ii scoteam sanul din gura daca ma musca, lasam bluza in jos si nu-i mai dadeam cateva minute, faceam pe suparata. Pana la urma a uitat prostul obicei.[:D] fug ca s-a trezit...
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ok si pt mine joi la 19.Posibil sa ajung odata cu Diana pt ca am ore pana la 15 si sunt de serviciu asa ca sigur nu plec pana la 16 de la scoala.Acasa tre' sa-l astept si eu pe Ovi pt ca joi nu poate maica-mea sa stea cu Mel. Diana parca spuneai ca nu ai vazut pozele!?acum le faci publice [sm]!Am vazut si eu pozele voastre si mi-a placut mult de Vlad care a intrat cu totul in cutia de Lego [:-)))][:-)))] Gabi si eu ii fac reclama lui Kloran.Imi pare nespus de rau ca nu l-am folosit si pana acum desi stiam de el de la Diana.Acum mi-am cumparat si mie,deocamdata nu m-am spalat cu el. Alina.a ma depaseste situatia de supt si muscat sfarcuri.Sper sa rezist cu tanarul Serban mai mult decat cu Mel la alaptat. Cristina multumesc de aprecieri.Cainii tai sunt Goldeni,te-am mai intrebat o data?Am avut si noi prieteni ce aveau Goldeni si erau tare prietenosi si cuminti. Monica eu nu m-am prins ,ce concurs era sa castigi si cine s-a inspirat de la tine?Neuronii mei sunt in vacanta,sti doar [:D]. Ada naspa faza cu facturile.Ma gandesc ca acum va trebui sa platesti ca se te lege inapoi. Ioana?Ildy nimica nou? Carmen[gravi](22+)[baietel] si [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, am rugat-o pe Lavi, prietena mea sa mearga in momentul ala sa plateasca, dar m-au conectat abia dupa 2 ore. Nici eu n-am inteles tot din ce au discutat Diana si Moni, m-am prins ca era vorba de ceva concurs. Am sunat si am rezervat o pista, am vb cu Ionica la telefon de nu mai terminam... Il interesa si daca numele meu (Marza) se scrie cu i din a sau din i, "ca nu toata lumea si-a schimbat buletinele". A ramas asa: joi la 19, sa ajungem cu cateva minute inainte sa putem incepe la 19, a trebuit sa-i spun cate ore rezerv pista, i-am zis ca pana la 23 ca n-am stiut daca sa zic mai mult, l-am tot aburit eu ca n-am mai fost pana acum si daca ne place ce facem daca vrem sa stam mai mult? o zis ca daca nu rezerva nimeni pana atunci de la ora 23 o sa putem sta mai mult... No asta e... O mai zis ca pentru 8 persoane dureaza 1 ora o partida la o pista. Ziceti si voi, sa sun sa mai rezerv o pista? Nu cred ca e cazul, ca noi de fapt vrem mai mult sa ne intalnim si sa povestim nu neaparat sa jucam, si putem juca 10 o data la o pista. Credeti ca vom fi mai multe? 1.Miha 2.Gabi 3.Alina m 4. Alina a 5.Eu 6.Carmen 7.Diana 8.Clau 9. Moni 10.Flavia 11. Cristina rubi (nu stiu sigur daca vii). Cam astea suntem, nu? Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare mintea de faza cu femeia aia [bang] Cum sa isi lase copilul [haibat] Cat despre concurs e vorba de asta de pe DC,cu ghiceste sunetul - s-au castigat 240 euro.Sunetul era deschiderea usii unei masini de spalat si eu am scris ca e inchiderea ei,deci incorect.Da' nu cred neaparat ca s-a inspirat de la raspunsul meu,am inteles ca a mai scris una inainte ca e masina de spalat,fara sa precizeze ce de la ea ... deci iar incorect. Maaai ... voi pana la ora 23 vreti sa stam acolo ??? Ma da husbandu' afara din casa [mariaj] [:D] Eu ma gandeam ca la 22 sa fiu deja acasa pe cand se pregateste Diana de nani.Da' acum depinde de atmosfera [berica][;)]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...