Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (90)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by monica70
[hia] Buna dimineata! CRISTIANA ce facea acolo,admira privelistea din curte? [:D] Super fain ca stai la casa si poti tine caine,pisici,porumbei ... La intalneli ma bag la toate,numai sa pt,adica sa nu se "calareasca' cu dentistul [bang] Unde e magazinul ala de la Teba?
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Tulai doamne, MONICA, numai tu nu stii. E pe Mucius Scaevola, adica de la Boul Rosu o iei catre malul Muresului, treci de intersectia cu linia lui 2 si mergi drept inainte, treci de blocuri, si o sa vezi pe dreapta o cladire visinie, scrie pe ea Teba Industries. Pe stanga, pana acolo, sunt caminul si fabrica, in aceeasi culoare inconfundabila. Sa stii ca pisici n-am oficial, dar vin din vecini cu gramada! cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D]Sa nu se "calareasca" cu dentistul zici Moni?[cool] Am vrut sa va intreb de la ce varsta au copii voie la tv.La Maia ii place sa se uite la videoclipuri si sa asculte muzica si nu stiu daca e bine sa o las. [pup] Si mie imi plac labradorii vostri, si mai ales bebe cu ei;combinatia perfecta.[pup]Nu sunt nici asa pletosi sa fie greu de ingrijit, sau sa inghita David par. SI eu vreau la intalnire, dar mai intai la una cu copiii, nu nu ne-am mai vazut de foarte multa vreme.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, multumesc inca o data pentru aprecieri! Asa se aseaza piticul meu langa catea, cred ca or sa fie prieteni buni, mai ales ca ea e sterilizata si n-o intereseaza cainii, dar este foarte atasata de noi, oamenii. NIKO, ba sa stii ca-s suficient de pletosi, aspir la fiecare doua zile ca sa fie teritoriul curat, dar sunt compania ideala intr-o familie cu copii. Par n-a inghitit inca, sper. Oricum, la noi e balamucul de pe lume. Sa stiti ca la casa e si fain, dar si mai mult de lucru, acum depinde de reguli, eu nu sunt de principiu sa-mi descalt mosafirii cand intra pe usa, si pe noi nici atat, asa ca se cara mai multa mizerie pe care la bloc am pierde-o pe casa scarii probabil. Vara stam mai mult afara, si sunt perioade cand nici nu deschidem televizorul, ca nu-i simtim nevoia. Una peste alta, nu m-as mai muta de bunavoie la bloc! Hai ca fug sa vad daca s-a racit grisul, sa trezesc tovaraselul si sa-l schimb, ca se simte ceva in aer... cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor, Noi suntem bine, eu cam fara chef, dar BOgdan nu mai are nimic. A fost mai marait ieri si a dormit mai rau azi-noapte, dar nu stiu de la ce, poate iese iar ceva dinte sau masea, dar cum la noi nu se vede gingia umflata vedem doar cand iese. De mancat a inceput sa manance ca de obicei, adica doar cateva feluri, dar macar pe alea le mananca. Acum incearca sa distruga hammer-ul [:D], il arunca din pat intr-una. Io nu am ce sa va zic de mine, abia astept sa merg la control la Szeged ca am avut ceva pete sambata si duminica, ca la sfarsit de CM si nu stiu daca e normal sau nu avand in vedere ca au fost la 12 zile de la CM. Gabi, nu-ti fa probleme, ne-om intalni noi si mai stam la povesti. Cum ramane cu intalnirea fara copii??????? Adica ma inscriu si la cea cu copii, dar v-am zis ca eu simt nevoia de a iesi si fara "remorca". Diana, cum sunt copii??? Carmen, asteptam poze cu burtica. Ildi? Ada? Stiu ca mai vroiam sa scriu ceva da normal ca am uitat ce.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia am patit-o si eu cu petele maronii la mijlocul ciclului imediat de dupa avortul spontan (am avut unul inainte sa raman in sfrasit gravida cu Vlad) si am fost la medic si la eco mucoasa era ok si ovulam. Probabil asta se intampla si la tine. Miha, ma bucur ca te-ai mai linistit. Cristiana, ti-am admirat si eu ursuletul si catelusii. Fain, ce-o fi la voi acasa, distractie maxima...[:D] [8**]Diana, [copil]Vlad(16.05.04)([url="http://community.webshots.com/user/dianar130"]bebelus[/url] si [url="http://community.webshots.com/user/dianar131100"]copilas[/url]) &[copil] [url="http://community.webshots.com/user/Timeea_dulcineea"]Timeea [/url](18.05.06) [url="http://family.webshots.com/album/556702205NzEiPu?action=&track_pagetag=/page/video/family/kids&track_action=/ViewActions/FullAlbum"]Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!ma bucur ca toata lumea bolnava e mai bine. carmen felicitari pt serban-andrei ca e bine sanatos si nu o supara pe mami.fa fain numele moni ai o fetita dementiala.tot timpul ma amuz de cate ori povestesti de ea.va "sorb " povestile despre fetite si ale tale si ale celorlalte mamici ,fac o schema sa stiu ce ma asteapta[il]. miha multa putere in continuare cristiana e tare dragalash micutul tau.si cei doi prieteni necuvantatori sunt tare faini.si eu am doi lupi,cainele din pacate e fff agresiv,a atacat-o si pe soacra-mea,nu ne-a lasat inima sa-l impuscam asa ca am ramas numai eu si sotul pe care ne recunoaste ca autoritate.trebuie sa gasim si o solutie vara asta sa nu poata ajunge elisa cu mana la el in tarc,probabil vom pune niste placi de plastic transparente,gandim problema in continuare...topicul LR nu s-a mutat i-au schimbat fetele denumirea daca citesti titlurile sigur il recunosti[:D] flavia si eu cred ca e spoting de ovulatie.si eu m-am programat la un control de rutina la tibor luna trecuta pt ,atentie 2 aprilie[:-)))][:-)))][:-)))].daca mai vreau sa nasc cu el trebuie sa ma planific de acum[:D].m-a intrebat daca e ceva urgent si cum nu a fost ma duc peste 2 -3 luni... sa aveti o zi buna in continuare... alina mamica bulinei Elisa [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...