Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

Ramona merci,dar deja am gasit ceva,nu f fain dar e macar ceva in domeniul meu [alcool]Ce lucrati voi acolo la Plantavorel,stiu ca e o firma cu din astea naturale,[:D] e fain sa avem si o celibatara printre noi [:D][hop] Emma nu rade,suntem cumetre pe bune [;)] Ana da,in sfarsit am gasit si eu ceva,sper sa fie ok!! Stiti vreun stomatolog de copii?Stiu ca a zis careva candva dar nu mai tin minte [V]Paul are cazuti 2 dinti de multisor(incisivii de sus cred,sunt cei de langa lopatari) si vad ca nu mai vor sa iasa,vreau sa vb cu un dr stomato. o seara buna!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor! ce mai faceti?cred ca v-ati bagat la somnik cu puisorii vostri,ingerasii sa va poarte de grija! parca intreba cineva de un stomatolog,eu stiu o doctorit f buna,Andronic o cheama,are cabinet vis-a vis de scoala 3,la parterul unui bloc,e fff buna,cel putin din punctul meu de vedere si am vazut multi copilasii la ea,e atat de draguta si amabila,daca te intereseaza ,iti fac rost de numarul ei....pana atunci multa sanatate bebelushului tau si la zana Maselutza[:)][:)][:)] lunna27-abia m'am angajat eu lucrez,ca inginer biotehnolog in departamentul de fito suplimente alimentare....eu cercetez,abia incep,sunt la inceput de drum,ce ar trebui scos pe piata....dar se fac si creme pentru celulita,hidratante,antirid etc....sunt si pastilute pentru copii,difetite ceaiuri pentru afectiuni...in general sunt bune....nah ,nu fac reclama....nu prea am folosit produse de la ei...decat ceva pastile pt gat,Vopseptol si's f bune....u unde te-ai angajat?e bine?te pup! bye,bye fetelor!aveti grija de voi! ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Se anunta o zi superba - soare, cer senin ... se pare ca vine primavara[bis] Ramona, bine ai venit! Sa inteleg ca esti ardeleanca, abia venita in Piatra? Lora, da Andreutza ce mai face? Ceva planuri de bebe? Dana, si cand ar trebui sa incepi? celalate fete ce mai ziceti? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Si eu la cafea! Dana, felicitari pentru noul serviciu! Multa bafta! Ramona, noi suntem vecine, si eu tot pe langa scoala 3 stau, la C-uri. Luni dupa-amiaza, inca nu stiu exact ora si locatia, e ziua lui Stefan, asa ca ne vom cunoaste atunci. Pana acum mi-au confirmat Lora, Laura, Lunna, Ana, Ramona. Mai ramane sa se gandeasca CarmenE. Iully, tu nu poti veni? Marani? Alexa are test la scola de soferi, deci nu poate veni. Ema tu ce faci luni seara? Carmenstefi? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona super - imi place cum suna ceea ce faci tu si mai ales la planta vorel. Si ca tot veni vb, ai idee de ceva pt intarirea imunitatzii de la ei? Uite ca ai ocazia sa ne cunosti acum, luni de ziua lui Stefan, daca poti bineinteles[:D] Yuuuppiii - eu sunt mai bine azi, desi n-am dormit de la 2,30 la 5 azi noapte. S-a trezit Casandra(cred ca a visat urat) si apoi a continuat Ecaterina(a trezit-o sarasa) iar tati dormea dus[alcool][:D] Casandra nu mai vrea pempers noaptea[bang][q] Nu stiu cum sa rezolv problema. Inca ma mai gandesc cum sa fac[bang][bang]
quote:
Emma deci pana la urma esti vecina cu cumatra mea ,ce mica e lumea!!
la o arunactura de bat[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!! Dana,dc e in concediu dar e curios ca nimeni nu stie cand se intoarce sau cel putin asa mi-au spus mie,de asta m-am gandit ca e vb de aceeasi persoana.Aseara am fost tare suparata din cauza asta ca e ffff de treaba si Cristian s-a obisnuit cu ea.Oricum inca sper sa nu fie asa. Cristina ,multumesc de invitatie[pup]!cred ca sunt singura care n-a reusit sa vina la intalniri,si n-am motive serioase de fiecare data. De ajuns mai greu ca acum alaptez la cerere si cu amandoi destul de greu,mai ales ca cel mare e destul de obraznicutz. va pupik[pup] si va urez spor la treaba!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza fetelor, fac invitatie la [cafea]! bubamara e calare pe mine asa ca nu stiu ce-o sa iasa... Noi suntem singurele acasa de vreo saptamana si mai stam asa....motiv pt care intru rar, cand am timp e fata la calc si nu-mi da pace sa scriu deloc, e fascinata si ea, asa ca facem pauza de pc ca dauneaza copilariei copilului! Lunna, parca tu ma intrebai de pamant la Durau. Vrem sa ne mutam acolo si cautam mult pamant pt casa si pensiune. Gasisem eu 2 variante dar ajungea mult tare, 5000mp cu 35euro si 2800mp cu 50euro. Ma rupea...doar pamantul. Fu sotul in vichend si gasi ceva la 13euro. Acu ramane sa vad si eu zona. Ellinia multumesc tare mult ca te-ai gandit si la mine!!!!!!![pup] fiica-mea se chinuie acu sa-mi puna ochelarii la ochi...please help!!! noi luni avem vaccinul de un an...se lasa sigur cu urmari serioase ca vor fi polio pe guritza...asa ca nu stiu. Cand are loc petrecerea? stiu ca luni e ziua lui. Chiar poate pana face bubamara 18 ani apuc sa va cunosc si eu, si pe Printzesa o vad rar tare. Laura, daca ma crezi rad cu gura pana la urechi de ce poate face si zice, si da, stiu ca e doar inceputul. Pur si simlu radiez! o intrebi cum o cheama si zice "Ania". Bunica e "ba-ba", ceasul face "til-ta", gaina "croa"....Imi povestea soacra-mea de al meu sot ce le mai stalcea. Pana la 3 ani nu a vb deloc. La el porumbelul era "burincea", scobitoarea "scobacaraia", ciorapul "ciapis" iar elicopterul "ramtaramtanterul". Cam cu astea ne amuzam....La ce medic duceai copiii? Am vazut ca vb de imunizare...Eu zic pas, nu dau nik, n-am dat niciodata si nici nu voi da vreodata, nici cand va intra in colectivitate. Intotdeauna am lasat-o sa lupte singurica. Si dr mi-a zis ca si genetic e puternica, n-a luat antibiotc decat o data pt o infectie urinara. Urez bun venit noilor fete! atat mi-a fost.. [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...