Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

Buna dimineata. Mayyy nu mai pot tine pasul cu voi. Am avut ceva de citit din urma nu gluma. CarmenE si eu imi laud soacra ca e la vreo 2000 de km distanta [:D] . Glumesc. Chiar e o soacra buna si chiar daca ma doar e mai saritoare decat mama mea. Ana te inteleg ffff bine cu oboseala si cu treburile mamei. La fel facea si mama mea cand era aici, tot timpul era ocupata si cand ii mai spuneam sa stea cu Andrada imi tinea o predica de juma de ora si apoi imi spunea sa o aduc dar nu imi mai venea. Daca aveam alta solutie nu i-o mai duceam dar din pacate nu aveam incotro. Eram acum intr-o zi atat de obosita , Andrada era bolnava, casa era cu fundu in sus, mancare nu prea aveam, Alessia era maraita si ma suna mica'mea si o intreb ce face si imi spune ca sta la o cafea cu o romanca [bang]. I-am inchis imediat tel si m-a apucat plansu instantaneu. dar ca si tine incerc sa fiu optimista . Cristina nu promit dar poate ajung si eu la party cu sau fara copii. Macar o ora sa stau cu voi. Dana e vorba de Ga Pro Co Chemicals? Ca am vazut un anut in ziar si m-am gandit la tine dar dupa aceea am zis ca nu vrei tot la Savinesti, ca e prea departe si nu te-am mai sunat. Oricum ce ai facut? Ai vreun raspuns ferm? Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[cafea] alaturi de voi! Dimineata am zis ca gata, a venit primavara, si cand colo mi-au inghetat mainile! Dupa pranz sper sa se mai incalzeasca, ca m-am saturat de frig. Ieri, dupa pranz, era asa de multa lume pe strada, era asa de cald! Criss, ar fi bine daca ai ajunge macar un pic, sa te mai vedem, mai iesi din casa,te mai destinzi! Carmenstefi, buna ideea ta, acum nu stiu cum ne-om putea pune de acord...Eu pe 8 martie nu am cum sa vin. Stefan e la tara, la bunici, ca atata m-a batut la cap ca vrea la mamaia, ca l-am trimis acolo. Ii trece lui repede, cred ca daca il sun acum imi zice ca vrea acasa...Sunt curioasa, la vara, daca o sa vrea sa stea acolo! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza Mey, cand ma uit la soarele de afara imi revin imediat....e tare pacut(de uitat [:D]) De iesit dupa-amiaza cand va veni Casandra de la gradi. Criss tare as vrea sa vii si tu luni. Iti tin pumnii si tie sa treci peste momentele dificile. Eu mi-am revenit - acum sunt in stare sa te sustin[:D] Eu sunt optimista si putine lucruri ma fac sa nu fiu. Carmen eu sunt pro, dar sa vedem cand si cum. Dana sa inteleg ca ai inceput deja serviciul, sau acum esti in pregatiri intense? Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!! va scriu a doua oara,ca mia data eroare,habar n-am....va invit si eu la [cafea][cafea][cafea],cu zahar ,fara,dar repede ca la cum e afara noi vom iesi intr-o ora,azi vom fi prin parc,mai noun ficamia ma inneb sa se suie prin copaci,naaaaaa si aseara eram in parc si cu greu am trecut peste asta..dar o sa vada ea la vara suit si catarat pe unde vrea cu tatsu,pe munte,sa speram la toate astea......oricum cine iese cu bebeii pe afara va asteptam prin parc. ana ,ce fac fetitele?????? referitor la iesitul de 1-8 martie,nu e nici o prb daca se poate daa,daca nu e ata e,o sa mai avem ocazii cum este si una ca aceasta,de ziua lui stefanel. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, fetlor, am sunat si eu la Timisoara sa vad cum fac sa-mi scot diploma de la facultate si trebuie sa ma duc personal, alta cale nu este. Si deci cred ca vom avea o sapt de concediu cat mai curand posibil.... Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut Abia pe la amiaza am ajuns acasa si abia acum am putut intra pe net. Criss da de firma aia e vorba,de azi am inceput sa fac formele de angajare.Stiu si am mai spus aici,nu e ceea ce vroiam,dar e in meseria mea,mi-a fost tare greu sa-mi gasesc ceva in oras,ori salar mic ori nu-mi placea....f greu,asa ca am acceptat aici.Ce naiba sa fac?Macar e un inceput....o experienta in plus si la urma urmei daca nu-mi place,pot pleca,nu?? Ana pai tu nici acum nu ti-ai luat diploma??[:D]N-am cum sa incep serv asa deodata,sunt multe acte de facut pt angajare,maine dimineata o iau iar de la capat [bang]Trebuie sa va obisnuiti cu lipsa mea,de acum incolo [:D][alcool] Lora vezi tu....daca scoti bata eu apar [:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, vad! [:D] Ana, eu abia anul trecut mi-am luat diploma...[:D]..si terminasem in 1998 facultatea...[alcool]...dar am fost angajata pe baza unei adeverinte care-mi tinea loc de diploma..cica "pana la eliberare" [:D] Poate merge oricine sa-ti ia diploma daca are procura prin notariat. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...