Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

mey mey mey,da ce aglomeratie pe aici....si eu si eu,va cred fetelor,cu munca cea de toate zilele si cu atatia bebei frumosi,ce mai......imi bag si eu capul[si-eu] pe aici sa va salut,am fost pe la plimbari dar slabut azi in parc ,putini copii si ne-am plimbat prin oras ca tare frumos e.[hippi][grasa][grasa] dana,iti urez multa bafta si spor sa ai la noul job!!!!! carmen venis draga[spala]???????nu vreau sa te supar,mai glumesc si eu. va pupicesc carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ana1980
Mey, fetlor, am sunat si eu la Timisoara sa vad cum fac sa-mi scot diploma de la facultate si trebuie sa ma duc personal, alta cale nu este. Si deci cred ca vom avea o sapt de concediu cat mai curand posibil.... Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
ba se poate cu procura facuta la notariat pt o prietena de ex eu asa am facut. emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, si eu cred ca se poate cu procura; poti telefona in prealabil la facult. si intreba; oricum Timisoara cred ca e un oras frumos - o plimbare n-ar strica. Lora, cand am citit ca Iustina e in parc, mi-am amintit cum veneam si eu cu Lara si ne intalneam; Lara lua si cate un dinozaur pt. Iustina, stateau cuminti (sau mai putin cuminti) la statuie ... da, asta e; imi pare asa rau ca nu stam mai aproape de Piatra, sa mai dam o fuga din cand in cand Lara e si ea in parc, in Herastrau -- e tare fain parcul asta, e imens, singurul avantaj major al zonei. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti dai seama ca Iustina in orice colt al parcului isi aminteste de Lara...si eu, cand trec pe acolo ma tot uit..parca astept sa apara alergand de undeva...[:)]...si tu strigand dupa ea: "Lara, mamaaaa, ti-am zis ca nu-i voieee!!! Stai, Laraaa!!!" Acum are o colega de gradinita (tot Iustina o cheama) cu care mai merge la joaca, dar nu-i f. atasata de ea. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Edi a racit bine si totusi e vesel si plin de viata.De data asta nu mai aplicam tratament cu antibiotice.Mergem pe naturiste, pe vitamine, sucuri, ceaiuri si frectii (ca a fost de acord sa stea cumintel [cool])Bineinteles ca de mers la gradinita nici nu se mai pune vorba.Sper sa nu se agraveze. Emma [pup] minunea de barbatel.Si voi imi pareti asa de cunoscuti!Mai fetelor, cine stie de cate ori ne-om fi intalnit prin oras sau am vorbit pe la alimentari si nu ne dam seama[:D] Dana cunosc firma.Colaboram cu ei la vechiul meu loc de munca.Nu e chiar noua, sunt 2-3 ani de cand a aparut.Bafta si la mai mare (salar[;)]) [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eftimie C. Emma [pup] minunea de barbatel.Si voi imi pareti asa de cunoscuti!Mai fetelor, cine stie de cate ori ne-om fi intalnit prin oras sau am vorbit pe la alimentari si nu ne dam seama[:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
daaaaa, asa este. cine stie de cate ori ne-am intalnit... emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...