Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

neata fetele!!!!!! oo [cafea],ceai ,ceva dulce!!!!! e soare si frumos afara,o sa iesim si noi afara tot pe la 11 si ceva dar nu stim pe unde ajungem poate tot prin parc in centru sau poate pe la strand ca lui stefi ii plac caii.; a inceput deja sa calareasca pernele prin casa,naaaa[olala][olala], ei bine sa se uite la ei. carmen sanatate multa mamei tale si bafta sotiorului. va doresc o zi bunaaaa carmen si stefi[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana sanatate si sper sa nu se agraveze raceala! Iully sanatate la baieti,si pe mine ma ingrozeste vremea asta,mai ales cand bate vantul [xx(] Emma la cat mai multe luni,scuze de intarziere,daca nu ma insel si finuta noastra face azi 6 luni,asa-i Ana [:D]??Sa fie sanatoasa si cuminte [;)] Marani vad ca aveti ganduri mari,e bine ca vreti sa incepeti ceva,numai ca de ex pe mine m-ar ingrozi gandul ca trebuie sa stau asa departe de oras [;)]Sper sa reusiti sa luati pamantul la pret cat mai bun !! Ramona tu ce mai zici?N-ai mai intrat pe la noi... Nu stiu ce mai vroiam sa spun....poate mai revin! Azi parca e mai rece ca ieri [V],sper sa se mai incalzeasca.Eu sunt numai cu flacaul acasa,fata e la soacra-mea de vineri,e prima data cand o las mai mult de o zi departe de mine [:D]Incerc cu ocazia asta sa stau mai mult cu Paul si sa ne ocupam timpul impreuna cat mai frumos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E primavara, super frumos! carmen E, sanatate multa dorim mamei tale si bafta multa sotului! Iully, imi pare rau sa aud ca sunteti bolnaviori, sanatate multa! Printzeso, mai fac o strigare: CAND NE VEDEM? am iesit si noi afara dar fost-am la Zoo, apoi la Ba si acasa. Am trecut pe langa biserica si au inceput sa bata clopotele: s-a oprit si a inceput sa danseze, indoind genunchii si "pocnind" din degete. Adorabila, daca ea nu stie ce-i aia biserica, n-a fost la o manastire decat la 11 luni juma cand am botezat-o. Lunna, inca mai studiem problema, cea indecisa sunt eu, ma gandesc daca e bine pt Ana Maria. Multumim tuturor pt aprecieri. Pup, duminica placuta. A, maine la 17 avem vaccinul de facut..fara tata...deci pt prima oara tre s-o tin eu [q] [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Stefan !!!! Sa cresti mare si voios. Sanatate maxima, impliniri si numai bucurii sa se lege de tine. Cristina sa-ti traiasca flacaul![s][bis] [cheers][dual][pahar][s] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...