Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

neata!! [cafea][cafea]dar ce matinala sunt [:D] Laura dar tie itiajung atat de putine ore de somn?ma uit la orele inaintate la care scrii si ma gandesc ca la mine,la ora aia,doarme si patul cu mine [:D]De ex aseara am adormit si n-am vazut sfarsitul unui film,care imi placea,m-am trezit abia pe la 1 [q]Sanatate la copilasi,ce zici de prospan,e eficient?Am luat si eu ieri,am dat f mult pe el,vreo 200 si ceva de mii,am sa incep sa-i dau Anei de azi,ca mai tuseste noaptea,pe reprize,dar numai noaptea si nu stiu de ce [V] Emma chiar in ce zona stai? Ramona bine ai venit la noi,spune-ne mai multe despre tine [;)]si da-mi si datele(daca vrei)sa te trec in listuta. Lora cum fu we-dul??Iustina e la gradi?? o saptamana frumoasa!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Nu va pot zice ce somn am azi...cred ca din cauza c-am dormit prea mult...pe la 10 puteai sa tai lemne... Dana, noroc de cafeaua ta! Carmen, multa sanatate si tie si lui Stefi! Stiu cum e cu sinuzita...eu pana nu am facut tratament injectabil cu antibiotic n-am scapat....si inca mai simt si-acum ceva... Sper ca azi sa aud vesti bune despre voi! Laura, multa sanatate si strumfilor! Dana, prospanul e f. bun, e din ala cu extract de iedera, nu? I-am dat si eu odata Iustinei si i-a trecut tusea in 2 zile - era cu expectoratie. Iustina e la gradi, e bine din fericire. Sambata am vrut sa mergem cu telegondola, dar era coada la bilete si era un friiiig....asa ca am renuntat, sa nu cumva sa raceasca fiica-mea, dar a fost tare dezamagita, tot intreba de ce nu mergem cu "gondola", ca-si amintise ea de asta vara, de la mare...[:D] Allexa, bafta cu scoala! Emma si Ramona, bine ati venit la noi! O zi cat mai buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa am uitat sa-i spun Laurei,pretul unei calatorii dus e 8 lei,pretul dus-intors e 15 lei.Al meu deja mi-a zis,ca pe el nu-l voi vedea punand piciorul in telegondola.Are rau de inaltime [:D]Asa ca nush daca as avea si eu curajul sa urc,poate sa mai treaca o vreme,sa vad ca e ok [:D][:D]Am vrut sa ma urc si eu la mare,dar tot asa,din cauza lui nu m-am dus [alcool] Lora e fain ca sunteti bine,da,prospanul e ala cu extract de iedera.Ati mai fost la dr hemeopat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!De mult nu am mai venit la cafeluta cu voi[V]si nici acum nu prea am timp,dar am deschis comp doar ca sa vad ce mai faceti voi si fug la conducere!Fetelor multumesc pt incurajari dar ....tot imi este frica...la conducere nu reusesc sa ma concentrez,fac greseli[batcap][batcap],si doar nu vreau sa fac parte din categoria "femeilor catastrofa la volan",cu teoria stau mai bine si de asta imi este ciuda ...ca stiu ce am de facut....dar pana ma misc eu!!!!! LAURA,ANA si voi sunteti soferite? RAMONA,EMA bun venit si din partea mea!!! allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza Ramona bine ai venit. Te primim cu bratele deschise[:D] Lunna iti iei copii si mergi intro zi cu noi[:D]Scrie si mie un pic de la ce varsta se da si de unde l-ai luat. Merci. Laura petrecerea a fost super - adica pe gustul nostru. Dar am avut parte de putina aventura inainte sa ajungem la casa lor - ne-a derapat masina si n-am putut urca pana la casa lor. Asa ca am mers 100 m pe jos - eu cu pantofi cu toc[bang][:D] prin zapada[:D] Am plecat cu Polo pe care am cauciucuri de vara[bang] si n-am stiut ce drum este. In dim asta nu ma simt prea bine. Sper sa-mi revin cat mai repede. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, pai cu cauciucuri de vara iarna? mai auseam la TV reportaj cu romani plecati la munte cu masinile si ramasi prin zapada, ca n-aveam nici lanturi, nici cauciucuri adecvate ... si-au venit echipe speciale sa-i scoata din nameti. Bine ca au fost 100 de metri si nu vreun munte. Chiar ca se mareste gasca - bine ati venit Emma si Ramona! Allexa, este normal ca la inceput sa faci greseli - d-aia si trebuie sa exersezi cat mai mult si sa ai incredere; daca aveti masina, mai poti conduce cu sotul in weekend - duminica, cand e trafic redus, pe stradute laturalnice. Dana, si noi avem Prospan; exista si pt. aduclti; a luat si sotul cand a fost racit; e bun, insa cred ca isi face diferit efectul de la organism la organism. Laura, cum se mai simt Bianca si Rares? I-au dus la cresa? Mai au episoade de plans sau e din ce in ce mai bine? Multumim de compliment! Lara nazdravana face gimanstica pe Quadro - imi mai da emotii uneori. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, nu am mai fost la dr. homeopat...vad ca e bine, nu a mai racit demult (sper s-o tina tot asa in continuare). Am zis ca daca nu e cazul, nici nu vreau sa exagerez eu...ma refer la medicamente, remedii naturiste..cand o sa fie cazul, atunci o sa mergem. Adriana, ce-ti mai face burtica? Lara stie ca mergeti la Viena in martie? Ce zice de o noua mutare? Ma gandeam ca i-ar placea sa se plimba cu telegondola...[:)] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana de ce te simti rau?Te paste vreo raceala? Adriana stiu ca exista si pt adulti,multe siropuri sunt si pt adulti si separat pt copii,stiu de asemenea ca depinde de organism,la unii pot sa aibe efect la altii nu. Eu am totusi o problema cu E-urile astea.Am citit aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=241 si nu pot sa nu ma minunez.Nici nu stii ce sa mai cumperi si sa speri sa fie natural.Ma uitam chiar la prospectul siropelului astuia,prospan,care zice ca e natural,dar de fapt si de drept el contine totusi sorbitol,care de fapt e un indulcitor artificial [xx(]Mei,nimic nu e natural,nici macar fructele care le cumparam [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura25
Buna seara! Eu va salut acum si pt maine, ca de la birou sigur nu o sa pot intra, iar de acasa depinde daca o sa ma lase gasca. Sa aveti o saptamana usoara si reusita. [pup] Voi ce ati auzit de telegondola? I-au dat drumul pana la urma, ca eu nu am vazut nici o stire? Ana super ca v-ati distrat! Noi nu prea ma iesit, ca a fost cam rece totusi, iar copii (din nou in we[bang]) au inceput sa tuseasca mai tare si mai des. Asa ca i-am bagat e oscillo si sirop de tuse (am gasit humex sirop de tuse pt copii. Nu stiam ca exista asa ceva, sper sa fie eficient.) Ema sper sa gasesti multe subiecte de discutie cu noi. tu acum esti in CIC? Cum te descurci cu baiatul? Te mai ajuta cineva din cand in cand, sau doar tu si sotul va ocupati de toate? In ce zona stai? Pupi! Sanatate la prunci si spor la trebi maine! Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
La telegondola au dat drumu' de vineri. Au fost niste prieteni de-ai nstri si au zis ca e misto. Costa 15 ron dus intors sau daca vrei sa te intorci pe jos numai dus e 8 ron. Da, sunt in Cic. NU ne ajuta nimeni, eu cu sotul il crestem pe Andrei.Stau pe langa sc 12. emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...