Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

quote:
Eu am totusi o problema cu E-urile astea.Am citit aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=241 si nu pot sa nu ma minunez.Nici nu stii ce sa mai cumperi si sa speri sa fie natural.Ma uitam chiar la prospectul siropelului astuia,prospan,care zice ca e natural,dar de fapt si de drept el contine totusi sorbitol,care de fapt e un indulcitor artificial Mei,nimic nu e natural,nici macar fructele care le cumparam
Dana, da' de mult e problema asta. In alte tari s-a desteptat lumea si nu dau voie decat la anumite E-uri, dar la noi....te doare mintea. [bang] Mey, nu ma paste nici o raceala....nu am dormit vreo 3 nopti(pe Ecaterina o dor gingiile) si acum spre dim s-a mai linistit si am dormit si eu vreo 3 ore cred si de cand m-am trezit mi-i rau si nu-mi pot reveni. Cred ca organismul meu ar fi vrut sa se odihneasca dar....uite ca nu a avut cum Allexa tinem pumnii. Nu te mai stresa ca grasesti pt ca vei face si mai multe greseli. Doar te-ai dus sa inveti, nu? Ai rabdare cu tine, fiecare invata in felul lui. Mai faci o greseala, mai faci una buna...uite asa se invata.[:D] Adriana pe skoda avem cauciucuri de iarna, dar polo a fost livrata cu cauciucuri de vara(asa se livreaza la noi masinile) si nu-i mai pun acum cauciucuri de iarna. Abia la toamana va beneficia[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai, da ce-i cu forumul asta? am scris mesajul si n-a vrut sa plece [bang] Scriam ... Dana, eu nu stiam ca Prospan e si pt. adulti, credeam ca-i numai de copii; noi slava Domnului n-am mai avut nevoie de medic. in ultimul timp, nu m-am interesat ce medicam. mai sunt. Cred ca sunt multe E-uri in alimente, eu citesc prospectul, da nici nu stiu cum sa le recunosc [bang], ca de ex. eu nu stiam ca sorbitol e indulcitor - citesc deci de pomana ce contine produsul, nu pot decat sa sper ca n-o sa ne faca rau. Lora, burtica e bine, cam marisoara si devine deja incomoda. Lara stie ca mergem la Viena, am pus-o demult in tema; nici n-a parut suparata, nici incantata; cred ca nu intelege asa bine schimbarile astea; dupa o perioada se obisnuieste in noul loc; imp. e sa fie mama si tata cu ea (si mai bine si buni); oricum m-a intrebat" dupa ce plecam din Viena, ne intoarcem la Piatra Neamt?". M-a facut sa rad, ca inca isi mai aminteste de oras si mereu face vreun comentariu ref. la Piatra. Ana, am banuit ca asa ati cumparat-o pe masinuta. Era fain sa se dea la cump. si un alt rand de cauciucuri. Oricum sa speram ca vine primavara, ca nu-mi place deloc frigul, cu o mie de haine, maini inghetate, mizerie pe strazi. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Emma si Ramona, bine ati venit! Si eu am inceput cu occilococcinum, ca vad ca iar stranuta Stefan. S-a anuntat incalzirea vremii de maine, asa ca sper sa nu mai bata vantul asta... O saptamana cat mai buna va doresc! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit de la conducere,azi a fost mai bine[sofer]!!!!Parca am mai prins un pic de curaj. Fetelor, Razvanel a spus prima PROPOZITIE!Avea intr-o mana doua masinute mici si in cealalta mana doua juc de plastic,un catel si-un hipopotam(dar el ii spune "i-ha",adica cal[:-)))]si la un moment dat a scapat din manuta hipopotamul si-mi zice:"mama,mama cagi i-ha!!!"(cade i-ha).Si de acum incep perlele! Eu deja le notez[:)] Aaaaa si inca ceva: se da singur jos din patut[bang]m-am ingalbenit la fata ieri cand m-am trezit cu el in bucatarie(el era in patut dormea!)s-a trezit nu a zis nimic(de obicei ma striga si se ridica in picioare si asteapta sa-l iau din patut).Asta inseamna ca am baiat mare si ca de acum poate dormi fara grilajul din fata patutului?Mai,mai[:D] allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...