Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (44)


Recommended Posts

Allexa, bravo lui Razvan! Sunt tare simpatici cand incep ei sa vorbeasca si sa intrebe si sa-ti explice...[:D] A mea a inceput sa ma tot intrebe ce inseamna expresii si cuvinte si cere mereu explicatii..asta n-ar fi o problema, dar te intreaba dece de ce de ce la infinit...de ce-urile n-au punct de oprire...[alcool]...nici nu stiam ca-i asa greu sa explici anumite fenomene... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Allexa felicitari lui Razvan!!! E baiat mare, ce mai! Lora din pacate nu se pate. Nu stiu ce tot face(de fapt cred ca stiu doar jumate din ce face[:D]) de nu-si gaseste timp sa ma ajute si pe mine....macar o zi/sapt. Taaare as mai avea nevie, macar din cand in cand. Nici eu n-am mai fost pe la ea, tot din cauza ca-i ocupata.....Pai nici nu ma mai mir ca fetele nu stau la ea fara mine - daca tot e ocupata....[q][q][q]Va trece si asta.[:)] karmen te ajuta Lora, ca aceeasi d-na o stim si noi de la ziua Iustinei. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, imi pare rau...cred si eu ca ai avea nevoie de putin ajutor...nu-i usor cu 2 copii sa nu ai cu cine sa-i lasi macar cand simti ca nu mai poti, sa te poti odihni si tu macar 2-3 ore din cand in cand... Cristina, multa sanatate lui Stefan! Eu nu stiu ce sa fac...va intreb pe voi, poate stiti. In toamna i-am dat Iustinei bronho-vaxon pentru cresterea imunitatii. Atunci ni l-a prescris domnul Petrovici impreuna cu Ketoff si Liv 52. Tratamentul de imunizare se repeta si primavara - intrebarea e: sa-i dau si Ketoff si Liv 52 sau doar bronho-vaxon??? Pot sa-i dau oscilococcinum in acelasi timp? Din pacate, Petrovici e atat de aglomerat, ca nici la telefon nu mai raspunde si parca nu m-as duce la usa lui pt. atata lucru... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ana1980
Emma suntem vecine? Super[bis][bis] Eu stau la B9, blocul cu farmacia de pe Petru-Rares. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
ha,ha, eu la b7. multumesc de primire! emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Multumesc tuturor pentru urari. Intru asa tarziu ca am fost plecati de vineri la o pensiune unde mi-am serbat ziua de nastere si ne-am intors aseara iar azi am fost acasa tot cu amandoua fetele si nu prea am avut imp de respiro. Andrada e mai bine, tot tuseste, ii mai curge nasul dar e vioaie, mananca cat de cat, nu mai face febra. Urez si eu bun venit fetelor noi. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Bine ati venit la noi Ramona, Ema si Karmen(poate te decizi si ramai alaturi de noi)! Fetelor sunt bine.Mama s-a simtit rau, dar intre timp e ok.A venit sora mea si trebuie sa ajungem cu barfa la zi [:D]. Saptamana asta voi sta mai putin cu voi.Sotul mi-e acasa si invata[cit], pentru ca sambata si duminica sustine licenta.Sper sa fie totul in regula.Ma bate gandul sa-l insotesc la Constanta, dar avand in vedere ca merge cu mai multi colegi, nu cred ca ar fi potrivit sa-i incurc. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetelor!!!![:D] mai intai bun venit fetelor noi[bis],ramona,ema si sa auzim de voi mai multe.[bis] noi suntem mai bine,stefi e ok ,eu mai am cateva zile de tratament nu stiu ce sa zic daca e mai bine,un pic doar si sper sa fie si mai bine,referitor la siropul prospan,sa stiti ca e ok,noi il folosim de anul trecut si e bun,..dar trb sa trecem si noi pe la un homeopat sa mai fac ceva cu imunit. lui stefi ca se apropie caldura si o sa o ia iar,ca anul trecut.[8D][mariaj] va pup pe toate si asteptam sa ne zarim intr-o zi cu soare.[cool][disco] carmen si stefi[grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!si eu bine v-am gasit,mamaaa da ec prietenoase sunteti.....[flo][flo][flo][flo][flo] fetelor,nu prea ma descurc ...scriu mai greu,ca abia sunt pe site,bien ca am dat de voi,care-mi lasa si mie o adresa de mess...sa ma invatati si pe mine?!?!?va multumesc....ce sa va spun despre mine?!?!?nu's mamicamnu's casatorita,dar vreau s avb cu proaspete mamici,sa ma invatati si pe mine si sa schimbam ideii....voi ce faceti?v'ati intalnit vreodata in piatra?va cunoasteti?va pupesc si eu,pe toate,si sa aveti un inceput plin de realizarii!somn usor si sa aveti grija de voi si de famiile voastre![mamica][mamica][mamica][cina2][cina2][cina2] va multumesc de salutari si ca m'ati primit in gasca voastra! ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ehehehhe...ce de mamici grijulii pe aici,sa aveti grija de bebelasii vostri si multa sanatate tuturor....frumoase discutii pe forum....mamicile sunt mereu grijulii,nu? feletor,scuzati'ma ca m'ai inversez literele,da's cam obosita...abia m'am angajat si eu de 2 saptamani si ma simt epuizata de la munca....am intrat si eu sa va salut si sa vad ce mai faceti....sa aveti grija de voi!puuusssyyyyy[mamica][mamica][mamica] [pup][pup][pup][pup][pup][:X][:X][:X][:X] somn usor,dragele mele prietene!!!!ne mai auzim! ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...