Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (40)


Recommended Posts

[hopsieu] sa va urez o primavara fericita si sa va ofer martisoare[iepu] de 1 Martie. Vio, felicitari ca mergi la sala[flo]. Unde merge Mihnea la go-ju asta, ca si Dani isi doreste sa mearga la arte martiale, doar sa aiba program sambata si duminica, ca in timpul sapatamanii nu are cum[:(]. Nici eu nu am ajuns la cimitir, maine dam o fuga si apoi ne oprim cu rolele in parc. Dory, stiu ca esti prinsa cu fata si serviciul... Parerea mea e ca daca ai cu cine sa o lasi acasa, nu o da inca la gradi. E micuta inca, si odata ce va merge la gradi, va fi mai mult racita, tot acasa. Iti spun din proprie experienta.E drept, acum depinde si de copil. Monica, cand veniti la anul o sa ne dea Alex si Mihnea concert de pian, abia astept[bis]! Pana atunci bafta la scoala scolerului si rabdare pt. tine. Desi cred ca acolo va fi programa scolara mult mai lejera ca aici[:D]. Multi [pup] si o dupa-amiza frumoasa. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara fetelor am lipsit motivat o perioada de pe aici,am facut martisoare cu copchilul,am tot umblat dupa pietre,cartoane colorate si alte nebuneli,am fost pe la gradi unde urmeaza sa mearga asta mic si am fost fff ocupata ,abia acum am putin timp liber ca m-am vopsit trebuie sa astept sa ma spal MONICA felicitari micului scolarel,abia astept sa ne spui primele impresii VIO bravo ca faci sport si eu caut o sala de fitness in zona dar se pare ca e lipsa de asa ceva,dar tot sambata si duminica as putea... VICKY nu stiu ce sa-ti spun de intilnire dar cand va hotarati sigur si locul si ora va dau raspunsul exact DORY cred ca daca incerci sa o inscrii prin iarna la gradi siguuur o sa gasiti locuri pt ca sunt multi care se inscriu la mai multe gradi si se mai elibereaza din locuri,oricum eu sunt PENTRU inscrierea copilului la gradinita,chiar daca mai raceste socializeaza cu copii,invata fff multe jocuri,poezii,cantecele,dar chiar daca nu gasesti nu trebuie sa fii suparata pt ca are timp... acum va pupic pe toate ,mai navighez putin pe aici si ma duc la baie[dus],va doresc o primavara frumoasa,linistita si plina de floricele[flo][flo][flo][flo][flo][flo] MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vicky,noi mergem la scoala 280,cea de la sebastian... daca vrei sa vii te primeste,abonamentul pe luna costa 45 lei...si pt mamici la fel.... programul e ok,vineri de la 7.30 seara si sambata dim de la 11.30,deci cred ca puteti si voi... noi nu cred ca o sa mergem in Carol maine ca uite acum si ploua si eu...stiti voi,sunt in perioada ..critica[:D] poata saptamana viitoare daca o fi frumos si avem timp! Mire,artisti mai sunteti voi,mici si deja artisti[flo] am uitat sa-ti spun ,ai un copil super fain,frumusel si cumintel foc! pupa mama ingeras dragalas si mamica scumpica[olala][pup][:X] o seara buna va doresc, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VIO multumesc mult de complimente[pup][pup] si baiatul tau este un frumusel si fffff cuminte pt varsta lui..... si vrei sa spui ca pot veni la gimnastica si mamici singure fara copilasi [:I] acum plec la nani,va pupic pe toate MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor, ce faceti? cum ati serbat azi? noi am fost la mc cu astia mici apoi am cascat ochii prin doua magazine mari si m-am ales cu ceva martishoare cosmeticale [:D] mi-am luat niste pantaloni de trening ca dimineatza mi s-a parut cam racoare si nu aveam decat o pereche pe care mi-a varsat ruxi un iaurt [bang] si-apoi am cam tremurat [:D] i-am gasit ruxandrei sandalute faine si i-am luat, alex a primit tot felul de chestii pentru la scoala...iar noi fetele am primit si floricele...tati saracul in schimb s-a ales doar cu gaura in buget [:D] acum ne pregatim de un gratarel in curte si cam atat pe ziua de azi... va [pup] pe toate...v-ati ales babe? [:D] a mea e pe 9 sa-mi ziceti daca o sa fiu o baba frumoasa sau urata da? pliz [pup][:D] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata, Mire,cred ca primeste si mamici singure...ce banii altora nu-s buni?![:D] daca vrei sa vii sa-mi spui ca te luam si pe tine... Monica,baba ta de acolo nu se pune?[:D] eu am zis ca a mea e pe 8 [;)] sa aveti o duminica perfecta, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, o [cafea] sau e am tarziu pentru voi? [:D] alex tot cu noaptea in cap s-a trezit ruxi inca mai doarme...vad ca ea s-a reglat mai repede ca el... eu sunt pe-aici cu o cafea in mana si sper sa reusesc sa ma trezesc in curand [:D] la noi ploua asa ca nu putem iesi nici azi la zoo...asa ca vio...am toate sansele sa fiu o baba urata rau de tot daca ma iau dupa vremea de aici [:D] va [pup] pe toate si va doresc o Duminia placuta monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Va doresc si eu o primavara frumoasa, nu am avut timp sa intru iesi pt. ca am venit de la serviciu si fata a adormit in brate la mine in drum spre casa, si ma-m intins si eu lagga ea in pat cand am ajuns, apoi spre seara au venit niste prieteni pe la noi.Ne-a cinstit sotzul meu cu cate o pizza( cica nu se pune pt. cura de slabire ca e 1 Martie [:D]), martzisoare am primit si noi, multe buchetele de flor.Astazi asteptam finii pe la noi, Alexa nu vrea sa se culce de pranz, acum se uita la un DVD cu taicaso, la desene cu barbie si am intrat repede sa va sciu. Am fost afara la cumparaturi si am venit repejor acasa ca batea un vant de ne lua pe sus, am vrut sa ne ducem prin parc la Moghioros dar nu se putea sta afara pe vantul asta [bang] Va doresc o zi frumoasa. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, vb si eu cu o prietena si zicea ca=i este si frica sa iasa afara sa nu-i cada ceva in cap asa de tare batea vantul [bang] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va astept la o [cafea]. Vio, o sa-l intreb pe Dani, el sigur ar vrea sa mearga. Cum e acolo, fac miscare multa? Ca am fost cu el la Sc.139, la un curs de karate, si atata i-a alergat si i-a pus sa faca fel de fel de miscari, ca am obosit eu uitandu-ma, dar ei[:D]. Ar fi bine si vineri seara, ca nu ar mai avea lectii multe de facut, l-as lua de la after si l-as duce acolo, ca tot e in zona. Noi ieri am ajuns la cimitir, ne-a batut vantul si ne-a umplut de praf[bang], apoi am lenevit la [ttv]. Multi [pup], fetelor, o saptamana minunata sa aveti. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...