Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (40)


Recommended Posts

pana la urma cand au adormit copilashii am adormit si eu bustean...apoi am fugit in vizita la andreap, i-am intors casa cu fundu-n sus si am plecat [:D] acum ii pregatesc deja de nanitza de seara sa ma pot uita si eu linistita la un filmuletz va [pup] pe toate noapte buna monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata![cafea]e gata! Gata facuta pt. voi si gata bauta de mine[:D]. Aseara am fost la sedinta, am aflat ca din 19 copii, 11 sunt bolnavi (nici nu ma mai mir[bang]). Si de dimineata stranuta iar si el[bang]. Am pus la punct o excursie cu clasa lui, la Horezu (in aprilie, noi si summit-ul[:D]). Avem si oferta pentru vacanta de vara, in Turcia[^], dar pe asta o sarim, ca noi oricum avem bilete la Eforie[;)]. In rest, m-am bucurat foarte! D-na e mai mult decat multumita de Dani. E cuminte, atent, nu se "inspira" de la altii, cum fac colegii lui, prefera sa intrebe pe d-na pana se lamureste el. Monica, nu-l tenteaza sa mearga la teatru[:(]. Probabil si faptul ca e dupa viroza asta, nu are chef de nimic. Nici la calculator nu s-a mai jucat. Asta arata clar ca inca nu se simte bine[:(]... Va [pup] si va doresc o zi buna! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata, Vicky multumim de cafelutze! si eu am baut-o [:D] imi pare rau ca Dani nu vrea sa mearga cu noi![:(] si ma bucur ca el e cuminte la scoala,la noi doamna il da exemplu in celalalt sens[:D] ca el si cu inca vreo 3-4 baieti dar si vreo 2 fete dau tonul la prostiute!! zilele trecute imi spunea ca s-a incercat muchii(puterile) cu Ana-Maria!!![alcool] auziti si voi?! si fetitza aceea ce-o fi fost in mintea ei...da' daca o fi baietzoasa!![:D] si zice Mihnea"eeee,suntem egali ca putere!!!"[:D][:D][:D] aseara mi-a aratat ca a luat FB la mate,le-a dat doamana sa faca din culegere niste exercitii si care termina mai repede si bine ala castiga! si a terminat....cred ca incepe sa-i pregateasca si de concurs! Monica noi n-am mai iesit afara,abia am reusit sa-l tin in casa ca voia sa iasa la joaca..... l-am intrebat de unde venim noi si cica de afara dar ca nu s-a jucat![:D] altfel suntem bine,pe mine ma doare putin capul,sper ca nu o sa recesc[bang]ca alte simtome nu am ....nu inca.... pup toate fetele si sa aveti o zi buna, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata multumim de cafeluta,waw deci deja va faceti planuri de concedii,vacante si alte cele.... numai noi suntem cei mai tristi ca si anul asta ne sacrificam si mergem tot la socrela la constanta ca sa putem sa-i lasam copilului zestre[:D][:D],sa speram ca de la anu'mergem si noi sa mai vizitam cate ceva...... MONICA te roooog cum sa facem ca eu n u pot sa ajung cjiar la 10 dimineata,pot undeva la 10.30,pt ca noi suntem bebei si ne trezim pe la 9 si pana ii dau sa manance pana ne imbracam.....ai putea sa dai tu banii si pt mine pana ajung si tii dau eu pe urma?sau sa ne intilnim mai inainte sa tii dau?cum vrei tu numai sa-mi spui.....de venit vin 100% dar nu pot ajunge chiar la 10[bang] va pupic si fug ca am putina treaba ,reeeeeeeeeeeviiiiiiinnnnnnn MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

una seara fetelor, eu am intrat azi din 2 in 3 pe-aici si n-am apucat sa scriu nimik la rahoviste [bang] azi dimineata am plecat la politie sa vad ce acte imi trebuiesc sa-mi schimb cartea de identitate caci expirase din oct anul trecut [bang] apoi am fugit cu astia mici la teatru fiindca stiam ca-i alba ca zapada si bine am facut ca taaare mult le-a mai placut, apoi am venit acasa am papat si de data asta m-am dus cu toate actele la politie si am reusit sa le depun [bis] dupa aceea fugi cu ei in parc ca era prea frumos afara sa venim in casa [:D] si am stat pana la 17 pe-afara..cum am ajuns in casa au cazut ca mustele [:D] au adormit desi eu ziceam sa nu-i mai culc...i-am lasat dormitn si am fugit la cumparaturi cu sotul [:D] mire, e nasol ca daca ajungi mai tarziu noi intram inauntru si eu trebuie sa stau la usa cu biletele in mana, dar daca este ti le las la casierie...vedem noi cum facem...daca ne intalnim zilele astea din alte motive poti sa=mi lasi banii...daca nu...vedem dupa... vicky, imi pare sincer rau ca nu paote veni dani...dar lasa paote ne mai vedem cumva pana plecam vio, lasa draga baiatu sa=si masoare fortele [:D] eu as vrea sa merg cu ei la patinoar maine dar ei vor si la teatru si pe gheatza [:D] si nu prea ne putem imparti...om vedea pe unde ajungem pana la urma... va [pup] pe toate fug sa pap peste ca a facut mama si miroase in toata casa [:D] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor sunteti cam rare la vorba.....eu sunt la servici si sunt fericita ca este cald afara si am auzit ca o sa fie si mai cald asa ca sambata poate mai mergem pe undeva dupa teatru,ce ziceti? MONICA lasa ca o sa fac tot posibilul sa ajung la max 10 acolo,cred ca o sa reusesc,mersi oricum ca ai vrut sa ma ajuti VIO cum te simti? ca ieri ziceai ca te doare capul... va doresc o zi buuuna si mai vorbim[pup][pup] MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, va [pup] pe toate si va invit la o [cafea] mirela, sper ca nu te-ai suparat pe mine...nu trebuie sa ajungi acolo la 10, eu iau biletele(dau banii pe ele) si le las la casierie, asta ziceam...nu stiu daca ai inteles...iar tu vii si zici ca ai 2 bilete pe numele meu(iti trimit pm cu numele de familie pe care-s rezervate biletele), ok? pentru ca data trecuta saraca vio alerga dupa nebunii mei pe-acolo prinauntru si eu stateam afara sa astept fetele la intrare caci altfel nu puteau intra...fara bilete... [bang] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA cum sa ma supar?nu sunt suparacioasa[:D],primit PM [pup]mersi muult,oricum eu sper sa reusesc sa ajung la timp cu toate ca singura mea problema este ca copilul asta nu sta sa-l imbraci,delooooc,fug dupa el prin toata casa,deci vrea sa iesim afara dar nu vrea sa se imbrace [pup]si multumim oricum MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, Mire merci de intrebare.... nici azi nu-mi e prea bine,inca ma doare capul....cred ca am racit.... am luat un paracetamol si parca m-a mai lasat! Mire,are dreptate Monica ...e cam nasol sa stai sa astepti in hol,copii alearaga de nu mai stii care pe unde e.... data trecuta ii cam pierdusem [alcool][:D][:D] si Monica era disperata ca era aporape fix si fata respectiva nu mai venea [bang] dar o sa lase la intrare biletele si cred ca o sa fie ok... sau poate ajungi si tu cu noi.....il imbraci de seara pe puiutz [:D][:D][:D]...glumesc,sa nu te supari! [:D] Monica,deci va faceti de cap rau...auzi tu si gheata si teatru!!! oricum alba ca zapada cred ca e super,noi n-am vazut asta,dar mai avem timp pana ne insuram [:D] fetelor va pup pe toate si ...ma duc la treaba [bang] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...