Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Glera prezenta redusa


Recommended Posts

e bun pre-seed dar este greu de procurat, noi am cumparat din Germania. e conceput astfel incat spermatozoizii sa traiasca mai mult decat daca ar intra in contact cu aciditatea vaginala. insa revenind la subiect, pentru glera cele mai bune rezultate le puteti avea cu maca, ajuta si la ovulatie. cea mai buna maca pe care am incercat-o a fost maca de la innovatics dar intr-o vreme nu se mai imnporta/fabrica. Daca ati gasi ar fi nemaipomenita.
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

helen, eu atunci cand luam maca imi amintesc ca am luat si dupa ovulatie, dar eu la fiv nu am mai gasit maca de la innovatics si nu m-am mai incurcat cu ce se gasea pe piata sub numele de maca, am luat laptisor de matca. Si asta e bun pentru glera, deoarece stimuleaza productia naturala a organismului de estrogen. Se ia toata luna 3/zi, cel mai bun laptisor de matca e royal jelly de la forever living sau eu am mai luat si fiole de laptisor de matca liofilizat de la apicola (sper ca-mi amintesc bine producatorul).
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am luat macca si napraznic de la Plafar anul trecut 2 luni zi de zi pana mi-a atras atentia dr gineco sa verific daca nu cumva sunt contraindicate in sarcina. nu am rams insarcinata, dar mi-a reglat cm. nu am mai luat de atunci insa. oare pre-seed e chiar asa de bun ? am gasit ca se poate comanda si la noi, pe site-ul sanatatesexuala.ro. eu devin cam sceptica cand aud o reclama cum ca un prods e singurul bun la ceva si toate celalalte sunt proaste. am remarcat si eu ca productia mea de glera e cam ... anemica in ultima vreme. varsta, de [:I] --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...