Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (5)


Recommended Posts

quote:
apropo de copii turbo..pe voi nu va dor muschii? ( exceptie kokorina care deja a ajuns pe patul de ...masaj!)..fratee, ma dor muschii la picioare de sus pana jos, mijlocul parca mi se taie de jur-imprejur..daca stau numai aplecata? toata ziua strang dupa print ca imi aduce tot soiul de obiecte si mi le lasa prin casa, nu se joaca cu ele, doar le ia de la locul lor si le pune in mijlocul casei apoi pleaca..si eu pac in urma lui..mai fac si echilibristica cand are chef de catarat pe dulapuri..il mai tin si in brate cand are chef de un pic de pupaceala....sunt vraiste!
ba pe mine ma dor si muschii de la picioare-....astia urmeaza a fi masati...dureri de picioare am inca de dinainte de a ramane gravi,apoi cu burtoaica mea(ai vazut poza nu?),greutatea cat casa,eu cat casa....toata se lasa pe picioare.spoii dupa ce am nascut ma durea fiecare oscior de la laba piciorului,m ie pana mi s-au asezat iar oasele am tras mult....si cand sa zic gat am scapat,ma luase durerea muschilor de la picioare,iar spatele ma doare nu numai la mijloc,ma dor si muschii de e "aripi"..ca aia nu au fost lucrati niciodata si acum nu mai poate fi vorba de febra musculara,ca e durere in toata regula....asa ca ma dor muschii!ce muschii mei? Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Korinutza...[pup]...esti o scumpa mama de sandokani...[floare3] Inca nu m-am dus la nani...parca vad ca maine dimineata face instructie cu mine! V-am pupat de noapte buna pe toate si predau stafeta lui Dodo ca sa pregateasca cafeluta de dimineata!Pupiciccccccccccciiiiii alexandra [mamica] de [copil] Mark Andrei 23.11.2006 [url="http://s203.photobucket.com/albums/aa5/alexandrasendy/"]poze cu Mark [foto] [/url] [url="http://www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238"]slideshow Mark[/url] [url="http://www.helpsonia.com/povestea-soniei"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Sa incalzesc cafeaua facuta de Dodo? Am venit aseara tarziu, ne-a programat ptr operatie pe 5 martie (luni, pe 3, ne ducem ptr analize). Deocamdata sunt calma, sa vad cat m-o tine[:D] Cum se pun filmulete? Spunea Alexandra ca are un filmulet cu Mark- dansatorul, si mi-am adus aminte ca am si eu cu Calin-dansatorul. Nu mai stiu ce si cui mai vroiam sa raspund, sunt cam beata de somn, am ajuns tarziu aseara, pana ne-am culcat s-a facut 1si ceva si pe la 5 s-=a trezit Calin urland ca-i era foame, daca s-a culcat si el pe la miezul noptii si mai ales ca adormise in masina, nu si-a baut tot biberonul cu lapte, iar la ora aia cred ca-l suparau piticii prin burtica[:D]. Dimineata am trezit fetele si in mod normal cand intru in camnera, el e primul care se trezeste, dar azi dormea dus, era baiatul satul[:D] Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana,care trezire?![:D] ca unii muncesc de multa vreme [xx(] am trecut sa va salut si sa va pup.... scriu mai tarziu cand am mai mult timp!! Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, ce dor mi-e de voi. dar nu am timp de scis deloc. mai ales ca de 3 zile sunt acasa ca mama e plecata din cj si mi-am luat lber. si sunt asa fericita ca sunt doar cu el ca ne iubim toata ziua si morrrr de dragul lui. fetelor acum imi dau seama cate pierd fiind la servici. e drept ca ii ofer mai multe, ca pentru mine e mai bine ca nu pierd atata (lucrand in cercetare e greu sa tii pasul...Vio stie...), DAR... e asa bine sa fiu cu el non stop. cred ca maine o sa plang de numa cand tb sa plec. si el e atat de fericit ca sunt acolo cand se culca cand se trezeste, nu va zic ce scump e. Suntem bine, sanatosi, el tare voios. acum fac mancarica si fug s nu se arda. nu am prea citit nik ca nu am timp, dar promit sa recuperez. fug la papica. va pup pe toate toate. si imi lipsiti mult dar revin io la normal [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta,[pup] si io-s tot la servici si am lasat lumea sa se trezeasca, sa nu dau eu desteptarea.....dar daca am vazut ca se ingroasa gluma....[:D] Roana, ai grija cu mancarea, ca mai stiu eu pe cineva care se pricepe la ars cratitele[:D] Tot bantuind pe forum, am gasit un interviu cu Huidu si Gainusa, uitati [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1312"]aici[/url] Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxana c.
Aloooooooooooo, trezirea! E 12 ceasul, ce faceti? Eram iar pe pag a 2-a! E soare afara si ati iesit in parc?? Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
adevarul ca e nesperat de cald afara....poate azi mergem si noi la un spatiu de joaca! lasa, nu-i nimic daca suntem pe pagina 2, ca nu suntem la slalom urias! [:D]..importanta e calitatea, nu cantitatea! [:D] shefele? [:D][:D][:D]..unde umblati? (hai nu sariti asa in sus, mai tachinam si noi sa fie mai amuzant [:D]..si daca tot nu se ofera nimeni la statutul de sef, ma ofer eu [:D]..pe mine nu ma deranjeaza..hihi ! )
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...