Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (5)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by desiree
quote:
Originally posted by roxana c.
Aloooooooooooo, trezirea! E 12 ceasul, ce faceti? Eram iar pe pag a 2-a! E soare afara si ati iesit in parc?? Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
adevarul ca e nesperat de cald afara....poate azi mergem si noi la un spatiu de joaca! lasa, nu-i nimic daca suntem pe pagina 2, ca nu suntem la slalom urias! [:D]..importanta e calitatea, nu cantitatea! [:D] shefele? [:D][:D][:D]..unde umblati? (hai nu sariti asa in sus, mai tachinam si noi sa fie mai amuzant [:D]..si daca tot nu se ofera nimeni la statutul de sef, ma ofer eu [:D]..pe mine nu ma deranjeaza..hihi ! )
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
sefa [asia]ia un cadou de la mine [iepu][:D][:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by roana
Buna fetelor, ce dor mi-e de voi. dar nu am timp de scis deloc. mai ales ca de 3 zile sunt acasa ca mama e plecata din cj si mi-am luat lber. si sunt asa fericita ca sunt doar cu el ca ne iubim toata ziua si morrrr de dragul lui. fetelor acum imi dau seama cate pierd fiind la servici. e drept ca ii ofer mai multe, ca pentru mine e mai bine ca nu pierd atata (lucrand in cercetare e greu sa tii pasul...Vio stie...), DAR... e asa bine sa fiu cu el non stop. cred ca maine o sa plang de numa cand tb sa plec. si el e atat de fericit ca sunt acolo cand se culca cand se trezeste, nu va zic ce scump e. Suntem bine, sanatosi, el tare voios. acum fac mancarica si fug s nu se arda. nu am prea citit nik ca nu am timp, dar promit sa recuperez. fug la papica. va pup pe toate toate. si imi lipsiti mult dar revin io la normal [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Oana,ce ma bucur ca esti cu Alex si ca va iubiti! iubiti-va acum ca mai tarziu il fura vreo fata [:D] sau nu se stie,poate nu mai vrea iubaceala asa ca Mihnea [:p] [pup][pup][pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

angi pai el ar vrea numai negociat si rasplatit totul... ieri a luar Fb la mate si zice "ce-mi iei?"[:D] insa nu e bine nici asa...el tb sa stie ca tb sa invete pt el...cam greu sa constientizeze acum [:D] sunt eu pretentioasa.... pupici Iuliei muscacila [pup] vezi sa nu ramana asa ca la gradi o s-o incurce... ar tb sa o dezveti....musc-o si tu(mai incet,evident) si spune-i ca daca ei nu-i place si o doare nici tie nu-ti place si te doare.... Alex timpul trece asa repede....maine poimaine o sa ne scrii de scoala! si eu de facultate..sau liceu,ca nu e asa mare diferenta [hot] cred ca-i spimpatic tare Mark cu clop si dansand populare [:I] pupici pt dintisor [pup] kokonu prea pot sa-i rezist copilului [:D] tb sa fiu f suparata ca sa fiu categorica...si el stie si profita[:D] ca asa sunt copii,o sa vedeti voi cat sunt de smecheri si cat se mai fac! pupici la sandocani[pup] aaa si sa stii ca eu nu patinez...ma dau pe gheata mai de graba [:D] ca ala nu e patinat!!![:o)] dodo cum e cu Bogdanel? mai face progrese?! tu cum esti? [pup] mai poti?[pup] Dbunnycum mai esti? ai rezolvat ceva cu sarcina? iti tin pumnii sa fie totul ok si pupici multi [pup] Mirona,Bambo si nu uit de dolores si restul fetelor [pup][pup][pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca, am niste macaroane la fiert - sa pun iar de o budinca ... de data asta incert si cu ou. Nu mai stiu cum s-o determin sa pape ou - nu-l vrea si basta. ce mai faceti? ce mai ziceti? eu sunt super incantata de vremea de afara si ma bucurez enorm ca e iar plin parcul de copii. Kara se simte super printre ei si ii adora ... abia asteapta sa iesim si abia o pun in carutz sa plecam acasa. [:D] Si mai sunt si putin happy - ca-mi vine mami meu saptamana viitoare - in vizita/la curatenie - etc. O sa pot si eu respira putin cate putin. Bambo gasit lego mari pentru copii mici. [:D] Am luat cu 55 lei o punga cu 100 bucati - dintre care e si o masinuta pe care stau doi copii. Sunt haioase - Kara a inceput sa se joace cu ele - dar tot mai fain e sa strice ceea ce face mami. [:D] Roxana fa-ti album in picassa si acolo tratezi filmuletele ca si pe poze - si merge super bine. roana enjoy timpul petrecut cu el acasa. ma bucur pentru voi. [pup] piticu. desiree pe mine nu ma incurca prea tare - in schimb le tot deranja pe altele [:D] ... dar vezi ca la topicul asta nu se scrie cu size de 1 - da? angy ... sa stii ca eu de cate ori pun poze noi pe net .. ma gandesc la tine - ca tu esti prima care le vezi. [:D] [pup] Alex si Koko si la noi e valabila faza cu murdaritul pe mana si adunatul scamelor de pe jos. Mai nou si in parc - intr-o mana are lopatica pentru nisip si cu cealalta scarpina nisipul - apoi ridica manuta - stramba nasul si face: oooooo - iar eu trebuie sa o sterg pe manuta si sa-i spun ca am curatat-o. [hot] ce chef ati mai tras voi pe aci aseara - noi suntem la cinema cam in fiecare seara - l-o apucat pe al meu - si vad ca nu ma slabeste in nici o seara - am vazut la filme ... ca deja le incurc intre ele ... si mie tare imi place sa rumeg un film vazut ... dar na - bine e ca mai petrecem si noi timpul impreuna - si nu doar eu la calc - si el la tv. no - cam atat - mi s-or fiert macaroanele - fug sa fac budinca si mai revin - asta daca nu s-o trezi printesa. [pup] toata gasca.
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa a fost la noi Ce-ai facut Bodo azi la gradi? Bodo:-Lai-lai cu Doana(au cantat) eu:Si? Bodo: Vuuuu(au vorbit si cantat despre vapoare) eu:Si? Bodo:Dessene degeene(desenat cu degetele).
dodo cum e cu Bogdanel? mai face progrese?! tu cum esti?[:D] mai poti?
Iar eu trebuie sa pot.[pup] [ruga] Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am iesit si noi afara cu tati azi in parculetul de joaca, dupa juma de ora a picat cu fundul drept intr-o balta de a trebuit sa-i dam nadragii jos, acolo, pe loc si l-am lasat in strampi si aia fleasca..a pus tati geaca lui pe picioarele printului si am plecat acasa! ceea ce nu l-a impiedicat, dupa o masa copioasa cu peste la cuptor si legume, sa danseze si sa cante cocotzat la inaltimea talentului sau de mare [url="http://s191.photobucket.com/albums/z280/AlinaDesiree/dansuri%20populare/?action=view¤t=MOV00855.flv"]tenor[/url], pe acorduri de muzica clasica! [cor]
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desiree, ce-am mai ras cum canta Octavian. Cum statea el urcat acolo pe "scena". Unde-a vazut, domn'e, cum trebuie sa stea? Manca-l-ar mama de cantaretz. [dual] Saraca de tine, eu zic sa-l legi de tine sa fii sigura ca sta cuminte [:D] Eu trebuie sa intind rufele de le spalai si apoi sa spal vasele, sa blenduiesc mancarea Iuliei si sa o portionez. Daca nu mai apar sa stiti ca am cazut rapusa, la datorie. Va pup [pup] "Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita2"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.geocities.com/angighita"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca[:D], am revenit in campul muncii. scumpul de el a ramas plangand.mie mi se rupea inima. dar...asta e . am mult de tot de lucru. ma tot plang la voi dar macar ma descarc. Am citit tot tot. de raspuns nu tin minte multe.[bang]sunt obo intelege-ti-ma. atat am vazut ca dolores vrea sa i se stearga contul. de ce? Ca Octavian canta de se rupe sai se face tenor, poze cu Kara la mall, am vazut ca ne viziteaza Bambo (pe care o pup). Vio, trimis mail... Va pup pe toate ca tb sa ma intorc la treaba. vb later [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor , o chestie f grava !!! trebuie sa ma ascultati ! nu am vazut eclipsa de luna ! :)) v-am speriat asa ? hehe :) sunt f tzuparata , sculat la 3 ( culcata la 2) nu venit inca eclipsa , sculat la 5 era nor, sculat la 7.30 nu se mai vedea luna din curte de la mine . :( pierdut eclipsoiul dar va pup apasat si tzuparat ! D [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by desiree ceea ce nu l-a impiedicat, dupa o masa copioasa cu peste la cuptor si legume, sa danseze si sa cante cocotzat la inaltimea talentului sau de mare [url="http://s191.photobucket.com/albums/z280/AlinaDesiree/dansuri%20populare/?action=view¤t=MOV00855.flv"]tenor[/url], pe acorduri de muzica clasica! [cor]
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Antonia a inceput sa cante si sa danseze cand la auzit pe Octavian[il][:-)))]
[url="http://s178.photobucket.com/albums/w248/bamboletta_roxy/luna%2016/"]Bamboletta[mamica][/url] si [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png"][zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...