Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

Horoscopul de vineri: O intalnire neasteptata te poate lua prin surprindere. Esti hotarat si pregatit pentru a iesi din rutina si a incepe ceva cu totul nou. Acum mai ramane sa vedem ce o iesi...voi ce faceti fetelor? la voi e cald???pe noi ne-a zapacit... [pup][pup][pup][pup] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Azi va invit la o cafeluta si mai tarziu la o inghetata sa va racoriti! Si la noi e cald, insa nu insuportabil...dimineata si seara e chiar rece, nu mai poti iesi in maneca scurta pe seara...asa ca va astept la munte! O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis] eu din lipsa de net in romania nu prea am intrat, dar sunt aici pe baricade[hop] in rest suntem bine, alex a facut rubeola, am adus-o din romania, si inca sunt un pic socata cu accidentu de avion, dar trece. va pup pe toate si va doresc un wek frumos sa aveti[pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

horoscop pentru maine: Vei cheltui peste asteptari cu ocazia unei calatori. Nu este un moment favorabil pentru a semna acorduri sau pentru a cere aprobari. Activitatile de divertisment iti vor da ocazia sa te distrezi de minune. De la drum ai putea primi o veste buna da le o persoana care nu iti este tocmai indiferenta. Nu este insa cazul sa iei chiar totul in serios; incearca sa fii mai obiectiv. Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim [pup][pup][pup] Fetelor, azi a fost cald...maine e anuntat mai cald...[bang][bang][bang]imi vine sa fug la Polul Nord... Sambata, 23 august 2008 Te pricepi de minune sa comunici cu cei din jur. Discutiile tale cu ceilalti iti pot aduce informatii pretioase, sau pur si simplu te vor face sa iti pierzi timpul barfind. Curiozitatea te indeamna sa mergi in vizita la o cunostinta. Va doresc un wekend cat mai placut si racoros!!!![pepsi][pepsi] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor! [cheers][cheers] Olim, ma mir, poate a luat rubeola de la vreun alt sugar nevaccinat ce avea deja boala. Practic, toti copiii de un an fac in mod obligatoriu ROR, un vaccin trivalent ce protejeaza impotriva rubeolei-oreion-rujeola. Nu-i nimic acum, aveti grija sa nu-l vaccinati in Spania insa impotriva acestei boli. Nici tu, nici eu, de fapt nici o fata de pe aici nu a prins acest vaccin obligatoriu. Sper doar ca vacanta voastra in Romanai a fost totusi frumoasa! Doina, greu cu caldurile! La noi, inca se mai poate iesi dimineata si seara in tricou, este chiar placut! Dar se simte incet-incet aerul de toamna! Raluca, ai mai lasat-o mai moale cu munca? Ai grija de tine, daca nici tu, atunci cine?! [dual] Lora, se pare ca la voi este mai "la munte" decat la mine! [:D] Bucurati-va de racoare, ca tare curand vine si toamna si am eu ceva impotriva acestui anotimp! [xx(] Azi: Zilele acestea este bine sa faci doar ceea ce trebuie sa faci si mai putin ceea ce ai vrea. Nu uita ca esti in week-end si, daca simti ca esti pe val, nu ezita sa te angajezi in orice aventura, caci totul ti se potriveste zilele acestea. Pastreaza-ti intreaga buna dispozitie chiar daca mai multe persoane iti vor solicita ajutorul. Ai putea astfel sa le faci pe acestea sa simta care le sunt calitatile si abilitatile si, astfel, sa inteleaga cat de bine este sa te aiba drept prieten(a) sau, macar, apropiat(a). si Primele impresii sunt suficient de incurajatoare pentru a putea depasi cu bine conflictul de interese ce s-a creat la locul de munca. Ar fi bine sa iti supraveghezi mai atent sanatatea. Vei avea unele discutii cu partenerul de viata in legatura cu situatia financiara. Activitatile de agrement v-ar putea ajuta sa va relaxati. Spre seara, vei primi o veste care te va lua prin surprindere O zi frumoasa si cat mai racoroasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor si multi pupici[pup][pup] si aici e groaznic de cald,si cand ma gandesc ca a mai ramas o luna de caldura[q] black rubeola a facut aici marti cand am ajuns, doar incubatul a fost in romania, cei drept ca am avut vecini de 8 luni, si se mai jucau, habar nu am daca a fost vaccinat.Oricum in rest a faost o vacanta fumoasa, dar a trecut repede[q] va doresc un wek frumos tuturor[pup][pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...