Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui doinabita Fetelor, azi a fost cald...maine e anuntat mai cald...[bang][bang][bang]imi vine sa fug la Polul Nord...
Doina, fa-ti o pomana si cand pleci, ia-ma si pe mine, te rog [bang] Bine ai reaparut, Olim! [pup] pentru Alex! Cum sa o las, Black? Cum? [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci... este baietel. Credeam ca voi plange acasa, ma si vedeam cu o fetita, dar acum... voi fi soacra mare! [:D] Astea-s vestile de la mine. Am inceput sa anuntam mamicile, care, sunt sigura, vor anunta restul lumii. [biz] Raluca, where is a will, there is a way (parca). Nu pot sa iti dau sfaturi, dar la mine la munca lucrurile stau asa: colega nesuferita a fost concediata de o luna [;)], va veni cineva nou, dar tanara-tanara, fara pic de experienta. Teoretic, ar mai fi nevoie de mine pana la sfarsitul anului, dar numai vreau eu, numai vreau stress, vreau bebe sanatos, fara probleme. Si nu-i minciuna, stressul chiar afecteaza sanatatea oamenilor. Din pacate, prea multe drame in jur din cauza muncii fara socoteala! Azi: Zilele acestea este bine sa faci doar ceea ce trebuie sa faci si mai putin ceea ce ai vrea. Nu uita ca esti in week-end si, daca simti ca esti pe val, nu ezita sa te angajezi in orice aventura, caci totul ti se potriveste zilele acestea. Pastreaza-ti intreaga buna dispozitie chiar daca mai multe persoane iti vor solicita ajutorul. Ai putea astfel sa le faci pe acestea sa simta care le sunt calitatile si abilitatile si, astfel, sa inteleaga cat de bine este sa te aiba drept prieten(a) sau, macar, apropiat(a). si Esti destul de sensibila in aceasta perioada, iar micile neintelegeri cu fiinta iubita te marcheaza puternic. Evita discutiile in contradictoriu la serviciu. Colaborarile se vor dovedi avantajoase. Debordezi de energie si reusesti sa te implici in mai multe activitati carora le faci fata fara probleme. Din punct de vedere intelectual, beneficiezi de o buna capacitate de concentrare. O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ral, hai sa plecam sa ne racorim!!!te iau numai ca nu avem bilete[:(][:(] Mie fetelor imi da caldura asta o stare nasola de tot...cred ca la toata lumea...a fost si azi foarte cald.... Voi ce ati facut azi? noi am fost pana la tara de aseara, am venit acum cateva ore. Va pupppppppppppp!!!!si sa avem racoare!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a cotropit racoarea, de unde caldura? In schimb, am mers ieri la circ cu nepoteii si dezamagire! [xx(] Lor le-au placut animalutele, dar... atat! Azi: Ai putea avea oportunitatea ca, in acest inceput de saptamana sa inchei un contract bun si sa iti definitivezi un buget care sa iti permita sa platesti cele mai multe dintre restante sau, macar, cele pe care ti le-ati propus spre achitare. Te poti gandi si la unele schimbari, dar este bine sa nu o facei doar din cauza unor motive sentimentale. Gandeste lucrurile corect si in mod direct, dar si miscarile pe care urmeaza sa le faci. Fii calculat(a). si Incearca sa nu te implici in activitati care sa te suprasolicite, mai ales din punct de vedere fizic. Va trebui sa gasesti mai mult timp pentru odihna si pentru relatia de cuplu pe care ai inceput s-o neglijezi. Relatia cu colegii este cam tensionata, dar acestia iti sustin totusi initiativele. Ai putea chiar sa obtii o rezolvare a unei probleme mai vechi, care te va plasa in centrul atentiei sefilor. Saptamana 25-31 august 2008 Planul financiar nu mai este atat de insemnat ca altadata. Incepi sa faci unele economii sau devii mult mai prudent in cheltuieli. Poate ca ai observat ca resursele s-au mai micsorat sau ai un alt proiect care implica sume de bani, de aceea te-ai decis sa mai strangi putin cureaua. Majoritatea banilor se duc pe nevoile primare. Cauta sa nu scoti prea multi bani din banca si sa nu te atingi de depozitele mai vechi, devenind dintr-o data mult mai dramuit cu banii proprii. Salariul sau orice alta recompensa financiara sunt mult mai sarace. Un inceput de saptamana cat mai frumos si cat mai lin!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Haideti la o cafeluta! Blackgirl, felicitari! [:)][bis][flo][pup][pup][pup] Soacra mare, auzi...deja il insori??? Pai atunci mai fac o fata! [:D] Noi am avut musafiri in week-end, asa ca ne-am cam plimbat, dar a fost foarte aglomerat peste tot...si la Lacu Rosu si la baraj..., ne-am plimbat cu telegondola, am urcat pe munte..a fost fain. O zi buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Deci... este baietel. Credeam ca voi plange acasa, ma si vedeam cu o fetita, dar acum... voi fi soacra mare! [:D] Astea-s vestile de la mine. Am inceput sa anuntam mamicile, care, sunt sigura, vor anunta restul lumii. [biz]
wow!!!! un baietel... sa ma apuc de facut o fata??? Ce zici, te bagi? [:D] Mai, pana la urma, sanatos sa fie, asta conteaza cel mai mult acum! Astept numai vesti bune! [pup] Iar in ceea ce priveste stresul, da, cam ai dreptate, stiu. Dar promit sa ma las de sportul asta si sa ma vindec de elanul muncitoresc cat de curand. Astept 1 sept sa vad o chestie si dupa aia decid. -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://good-times.webshots.com/album/563896979xlXRsS"]Curtea de Arges si Cozia[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563896491VFQIzt"]Castelul Bran[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563894437IWYrXA"]Castelul Peles[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563897565qiHYhG"]Cetatea si Muzeul de la Histria. Monumentul si muzeul de la Adamclisi[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563894048VLuXCz"]La munte[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563896084zOebHF"]La mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui doinabita
Ral, hai sa plecam sa ne racorim!!!te iau numai ca nu avem bilete[:(][:(] Mie fetelor imi da caldura asta o stare nasola de tot...cred ca la toata lumea...a fost si azi foarte cald....
Doina, am eu ceva banuti pe card. Hai sa-i investim in niste bilete si mergem. Starea nasoala cred ca majoritatea am avut-o zilele trecute. Slava Domnului ca acum e cat de cat mai bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76 Noi am avut musafiri in week-end, asa ca ne-am cam plimbat, dar a fost foarte aglomerat peste tot...si la Lacu Rosu si la baraj..., ne-am plimbat cu telegondola, am urcat pe munte..a fost fain.
Vreau si eu! Vreau si eu! Vreau si eu!!!!!!!![bang][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl, felicitari!!!!mai am si eu nitel si o sa faca si ai mei nepotei, abia astept, dar momentan nu se intrevede nimic.... Miercuri, 27 august 2008 Fii atent la micile gesturi ale persoanelor care te inconjoara. Acestea pot fi importante pentru a pune bazele unei relatii ce amicitie de lunga durata! Poti avea mici probleme de sanatate din cauza multelor ore petrecute in fata calculatorului, incearca sa te relaxezi si sa faci mai multe plimbari prin aer liber. Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...