Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, Doina, Raluca, multumesc de felicitari! Va pup virtual pe toate [pup][pup], si nu conteaza de la cine vine nora, atata timp cat stiu ca este una dintre voi, ma fac "cuscra" cu cea mai mare bucurie! [:D] Din pacate, una buna, una rea! Ieri si azi am umblat cu mama, pe moment asteptam un rezultat de la biopsie, si cu Dumnezeu inainte! Oricum, de operatie tot nu scapa (histerectomie) [q][q] Ma rog insa sa nu fie ceva grav! [ruga] Colac peste toate, mi s-a anuntat socrela saptamana viitoare cu cumnatul in vizita. [alcool] Chiar nu stiu cum le voi face pe toate: ziua sotului, serviciu, sarcina, mama, musafirii! [bang] Horoscopul pe maine: Vestile de la prietenii de familie sunt dintre cele mai bune, deci asteapta-te la un mesaj interesant sau un telefon pe placul tau care iti aduce la cunostinta informatii bune legate de viitor. Poate primesti o invitatie la o petrecere, la o nunta, sau afli ca niste prieteni buni s-au mutat in casa noua sau au un copil. Nu sunt surprize, te asteptai la ele, dar vestile abia acum ajung la urechile tale, spre bucuria ta sincera. si Azi isi vor gasi rezolvare anumite probleme cu care te-ai confruntat in trecut. Ai grija, azi nu este o zi prielnica pentru a face investitii fie ele pe termen scurt sau lung. Incearca sa-ti concentrezi atentia asupra persoanelor apropiate alaturi de care te simti bine. O seara placuta! Nu ma luati in serios, in seara asta sunt obosita si parca toate problemele lumii s-au ingramadit pe capul meu, chit ca poate nu-i asa! Promit maine sa fiu intr-o pasa mai buna! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, eu ma inscriu oficial acum in cursa pentru "incuscreala"... Sanatate multa mamei tale si sa speram ca raspunsul va fi cum trebuie, adica bun. Iar soacra si... restul... la diverse, maica, la diverse... Stii doar ca stresul... Ia aminteste-ti...[:-@] Bebeul e pe primul loc, asta e clar acum. Ceilalti, cum s-or nimeri... Mai, Lora, asa mi-as dori sa ajung pe la Piatra anul asta, inca o data. Dar nu stiu cand si cum... Aseara am dat 2-3 lacrimi ca vreau la munte. Oriunde, dar sa fie un pic de munte. Si cred ca nu mai rezist mult pana sa plec la drum. Doina, este vreme pentru toate [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, ai dreptate! [pup] Si eu vreau vacantaaaaaaaaaaa, vreau sa ma aerisesc de toate, vreau sa plec... Poate un week-end, dupa ce voi rezolva cu mama! Horoscopul meu: O zi in care nu este bine sa te dai la o parte din valtoarea evenimentelor. Ai suficienta energie, chiar daca tu nu o simti, pentru a te descurca. Fii gata sa obtii avantaje din tot ceea ce ti se ofera. Pune la bataie sarmul nativ pentru a-i convinge pe cei sau cele care au nevoie de calitatile tale ca tu esti persoana potrivita. Nu lucra, insa, in gol, ci doar cu recompense palpabile. si Azi te vei bucura ca o disputa mai veche s-a incheiat sau macar s-a aplanat pentru un timp. Compromisurile sunt uneori necesare si vei simti asta pe propria piele, mai ales la locul de munca. Este posibil sa primesti o invitatie la un centru de relaxare, ori din partea colegilor, ori venind de la prieteni apropiati, care vor sa te ajute sa scapi de stresul acumulat in ultimul timp. [olala][olala][olala] No, va las acum, sper insa intr-o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Este posibil sa nu ai foarte multe perspective. Insa, ceva ceva tot se intampla, probabil in relatia de cuplu. E bine sa o lasi mai moale, daca ati avut divergente. Nimic nu este infailibil. Vestile sunt insa bune si atmosfera se anima in jurul tau. Nu iti pasa de job si nici de vecini, desi ei iti pot influenta, pe moment, unele reactii. Realizeaza ca armonia vine de la familie si ar fi bine sa-ti dedici o buna parte din timp acestui adevar. si Azi esti mai curioasa decat de obicei, iar instinctul iti spune ca esti pe cale sa afli ceva ce ti-ar putea folosi pe viitor in sfera profesionala. Este foarte important deseori sa fii cu un pas inaintea concurentei si se pare ca azi tu vei face asta. Seara se anunta la fel de incitanta, alaturi de prieteni sau o de o noua cucerire! Totul depinde de spiritul tau de aventura Total adevarat! Azi m-a durut undeva de treburi/job/responsabilitati, tot ce visam la munca era patul si o farfurie plina cu mancare! Sunt fomista rau! [bang] La mai maulte zile frumoase! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io! [:D] Alta zi, alt horoscop: Pare a fi unul dintre putinele week-end-uri in care ai capacitatea de a uita de toate grijile. Cei drept, te ajuta si situatia la job unde ai spor in toate. Nu cheltui tot salariul, chiar daca ti se promite o marire. Planifica, insa, cu grija o mini-vacanta asteptata, o iesire nebuneasca sau orice altceva care sa fie cool. Avantul tau este nemarginit, de aceea nu uita sa ai un sprijin in preajma. Cine calca pe pietricele aluneca! Scoate-ti familia in oras. si Daca ai sperat ca azi va fi o zi linistita si relaxanta, te-ai inselat! Toata lumea din jurul tau are cate o pretentie la tine si toti asteapta sa ii ajuti atunci cand solicita. Fa-ti o ordine a prioritatilor urgent, altfel risti sa ramai fara energie si sa clachezi nervos. O zi frumoasa, fara evenimente "proaste"!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Blackgirl, multumim pentru horoscop! Prezenta la datorie, ca intotdeauna...[:)] Ce faci, cum te simti? Fetelor, ce faceti in week-end? Noi azi ne-am propus zi de curatenie, ca oricum e urat afara si tati e la serviciu...maine inca nu stim. Week-end placut va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1 septembrie 2008 S-ar putea sa aveti o zi proasta pe plan sentimental. Aveti, insa, o mare capacitate de comunicare si puteti sa depasiti toate neintelegerile cu persoana iubita. Va recomandam sa nu exagerati in privinta problemelor casnice. Fiti atent la ce spuneti, ca sa nu declansati un scandal!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...