Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Woe, Raluca, m-ai lasat masca! Credeam ca sunt prima cu horoscopul zilei, dar vad ca tu ai venit si cu cel al saptamanaii si al lunii! [:D][pup] Merg sa citesc, se pare ca am ceva de "analizat"! Ale mele: Un posibil noroc, mic si neasteptat, te va ajuta sa vezi cu ochii larg deschisi dificultatile prin care treci in aceasta zi. Daca ai de primit bani, astazi ii vei primi aproape sigur. Daca ai avut mici conflicte in ultima perioada te poti intalni cu o sansa de a cadea la pace cu toata lumea, si in acest fel viata ta se poate (re)inscrie pe noi coordonate. si Asculta de sfatul unei persoane mai in varsta azi, nu vei regreta, desi initial nu vei fi deloc convinsa de asta. Te simti putin obosita si asta se resimte in activitatile de azi, pe care le duci la indeplinire cu destul de mult efort. Visezi la momente de relaxare alaturi de partener. Foarte bine, insa nu le lasa sa fie doar vise! Un inceput frumos de toamna! [flo][flo] P.S. Imi vine sa [q], cand vad ce repede a trecut varaaaaaaaa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luni, 1 septembrie 2008 La serviciu apar noi probleme pe care trebuie sa le rezolvati intr-un timp foarte scurt. Nu te impacienta insa, vei reusi sa le faci fata cu brio. E posibil sa existe o neintelegere intre tine si o prietena foarte buna, insa acestea se vor lamuri rapid. Mama mia, cate horoscoape...[olala][olala][olala]mai ramane sa vedem ce se intampla??? Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

2 Septembrie 2008 Pe acasa vei avea parte de multa agitatie. Vei avea de facut fata unor activitati dificile, ceea ce te va obosi peste masura, dar cum eforturile iti vor fi rasplatite, nu ai de ce sa te plangi. In dialogul cu colaboratorii dai dovada de o abilitate deosebita, ceea ce-ti permite sa-ti impui punctele de vedere. Unul dintre parinti ar putea avea o realizare pe care o veti sarbatori impreuna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La inceput nu vei fi atat de incantat ca va trebui sa lucrezi cu cineva astazi, dar spre sfarsitul zilei vei fi foarte multumit. Acest schimb de experienta va aduce noutati in viata ta, iar proiectul va fi terminat mai repede decat ai crezut. Sunt posibile si cateva conflicte intre voi doi, dar daca vei lasa orgoliul deoparte vei face colaborarea mult mai placuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EVADARE NECESARA. Nu te simti deloc in largul tau intr-un mediu ostil, printre oameni straini, unde te simti in permanenta controlat sau pandit. Cea mai buna solutie, in astfel de cazuri, este sa pleci din acel loc, ca sa nu mai dai nimanui satisfactie ca are asupra ta efecte negative. Profita de prima ocazie de a evada din acest mediu, ca sa nu-ti strici inutil ziua cu sentimente neplacute. Daca e nevoie de o despartire definitiva pentru a te elibera de aici, merita si asta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, multumim de cafea! Intotdeauna pica bine una dimineata, insa azi fara lapte nu prea a cazut bine! [bibe] Doina, rarut pe la noi, insa constant! [pup] Banuiesc ca esti tare ocupata cu cei doi copii... Raluca, incerc mereu sa fiu pe faza cand intri si tu pe net, da' nu-mi iese! [starwars] Horoscopul tau mi-a dat de gandit, de cateva zile avem o noua colega, tinerica, la locul ei, care incet-incet incepe sa miste. Si desi eu "m-am cerut" acasa, avand impresia ca sunt "indispensabila, de neinlocuit, angajatul model" [:-@] se pare ca nu-i chiar asa! Incet, incet prevad ca totusi voi suferi din lipsa de "stress acut". [ups] Cine sa ma mai inteleaga?! Azi: Trebuie sa iei o pauza, sa-ti refaci puterile. Dimineata poate fi una plina de dubii. Poti incerca o activitate dar roadele nu vor fi prea mari. Vei avea o zi plina de aventuri. si Evita ca pe parcursul zilei sa fii condus(a) de instincte sau de emotii. Ai putea face o fapta de bon-ton pentru cineva apropiat daca, astazi, ii vei asculta plangerile, mai ales daca acea persoana este suparata si a devenit mai distanta cu tine. Incearca sa-i intinzi o mana de ajutor pentru a ajuta ca lucrurile sa o reia pe fagasul normal. Deschiderea ta poate face diferenta in multe situatii. O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...