Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

Scriu repede, ca am de facut niste snitele acum (vine socrela): Ai face bine sa-ti limpezesti gandurile si sa-ti reiterezi ce anume vrei de la viata personala si de la cea profesionala. Astazi, schimbarile pe care intentionezi sa le faci nu iti sunt de bun augur. Mai bine da doi pasi inapoi si reevalueaza-ti pozitia. In acest fel vei ajunge intr-o postura in care vei sti cum sa faci pentru a obtine tot ceea ce doresti. si Apeleaza la instinct, pentru ca astazi el este mai accentuat. Poti primi telefoane importante, raspunde prompt la ele, de reusita convorbirilor pot depinde mai multe decat iti poti imagina. Poate fi chiar acea sansa pe care o astepti de mult timp. Toata atentia celor din jur va fi indreptatata asupra ta. Este important sa ai grija la felul in care arati. O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Blackgirl,eu locuiesc la curte, iar treba e multa de facut...mi-ar place mie sa pot sta la calculator cat vreau eu...dar nu se poate.M-am apucat si de curatenie generala sunt pe la jumatate, mai am destul... [pup][pup][pup] Vitalitatea de care dati dovada va poate transforma intr-un punct de atractie la serviciu. Starea generala este buna, gasiti mai usor puterea de a trece peste suparari care altadata vi se pareau imposibil de depasit. Familia va sustine. Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va imbratisez pe toate, fara exceptie! [grup] __________________________________________________________ [url="http://good-times.webshots.com/photo/2385988850102959331ANXFXo"]Tzuni[/url] [sofer] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2943489760102959331bjRkMb"]mic[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2562347700102959331zIkdWO"]drag[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2678838930102959331VmeuNf"]scump[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2321677330102959331tcVOIZ"]pisicos[/url] si cu...[url="http://grasunella.blogspot.com/"]blog[/url] [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, si curatenie, si copiii, si gospodaria... Esti deja eroina pentru mine! [pup] Tzuni, bafta azi, caci stiu ca aveti nevoie! Sper ca-i ultima oara cand trececti (tu si Meri) prin asa ceva! Cel de Sus sa fie langa voi azi! [ruga] Despre mine... sunt deja cu "inamicul" in casa, care-mi spune senin ca ar vrea sa stea mai mult decat stiam eu! [help] Ghinion! Am alte planuri! Vrea, nu vrea cel mai tarziu luni dimineata pleaca! [bicla] Horoscopul: Pastreaza-ti mintea limpede. Neutraliatea este cea care te avantajeaza. Nu-ti dezvalui in intregime planurile si metodele in fata colegilor sau vreunor necunoscuti, chiar daca par de incredere. In privinta banilor este indicat sa nu te arunci cu ochii inchisi intr-o afacre ce ti se prezinta imbatabila, caci sunt sanse sa dai peste o capcana. Analizeaza orice informatie si gandeste fara graba orice miscare. si O atitudine serioasa iti va garanta succesul de astazi. Nu lua decizii importante pana seara tarziu si incearca sa eviti eforturile de orice fel. Este cu atat mai important cu cat ai avut o noapte agitata inainte. O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput ziua bine: de ziua sotului am tras o cearta legata de mama lui! [batcap] Sper sa-i treaca intre timp lui, caci mie nici o sansa! [xx(] Azi: Este o zi creativa, teatrala chiar pentru look-ul tau. Mergi la coafor, cosmeticiana, make-up, shimbarile te vor uimi, iar in oglinda vei vedea o femeie cuceritoare si frumoasa. Desi este sfarsit de saptamana, este o perioada buna pentru a initia proiecte noi, mai ales daca ai idei interesante. Amicul cel nou, iti va crea probleme in viitor. si Este ziua ta de glorie, cand ochii lumii se vor indrepta spre tine. Ai sansa de a te afirma, de a atrage atentia asupra ta printr-o reusita de rasunet. Faima ti se extinde la nivel mai larg, ca atare ai putea iesi mai mult in lumina reflectoarelor, devenind o vedeta locala. Poate apari la televizor sau se scrie despre tine in presa, oricum lumea vorbeste despre tine cu admiratie si respect. Horoscopul suna mai mult de cat frumos, de ce oare ma simt insa aiurea? Wekk-end placut fetele![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, aceeasi stare aiurea o am si eu... Motive??? pai ar cam fi multe, dar sa le enumeram pe alea esentiale: 1. Acelasi cu al tau - principalul... n-am dispozitia sa detaliez momentan; 2. Lipsa timpului....al naibii timp, frate, s-a certat rau cu mine...[bang] Nu-mi ajunge defel...nu mai fac fata...din cauza asta devin f. agitata si vreau sa fac totul extrem de repede...sunt intr-o continua alergatura si ma enerveaza oricine se misca incet...nu's ce am...dar imi revin eu...si energizante nu iau, pe cuvant! [alcool] 3. Vreau mai multi bani...cum sa fac oare??? Poate castig la loto..bine, n-am jucat, dar mai stii??? Poate castig... Etc.etc.... Salutari la toate fetele! Tzuni, ce faceti? Aflai si eu de pe ici-colo de ziua de ieri...cum a fost? Aida, Doina, Ralu, Olim si restul fetelor, pupici! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, motivul principal de ingrijorare sper sa nu fie vreo problema de sanatate! [:(] Ca restul (socrela, cearta cu sotul) se rezolva ele in timp! Pana la urma nu am aflat exact cand pleaca, dar nu-mi mai pasa! Programul meu mi-l fac in voia mea, indiferent de prezenta ei sau a cumnatului. Nu o duc nicaieri, nu o plimb, de vrea, stie sa mearga si singura! Pana la urma spre sa se plictiseasca de atata nebagare de seama si sa plece. De pe acum, am anuntat-o ca eu in Braila numai ajung anul acesta (sper) si nici la anul prea repede! Deja ii bosumflata pe tema asta! No, acum sa dau so horoscopul: Prima jumatate a zilei nu va fi tocmai buna pentru tine. Astrele iti recomanda sa mergi in locurile in care nu ai mai fost de mult timp. Exista posibilitatea sa faci o scurta calatorie, sau sa primesti o veste mult asteptata. Relatia cu iubitul tau poate sa-ti aduca cheltuieli in plus, poate a venit timpul sa schimbi iubitul cu unul mai instarit...Acorda mai mult timp parintilor tai. Este o perioada buna, atat pentru calatorii, cat si pentru cumpararea unor haine. si Week-end-ul acesta nu este unul in care sa lenevesti, mai ales daca ai intentia de a merge mai departe in cariera sau de castiga mai multi bani. Cu cat vei fi mai energic(a), cu atat vei fi mai capabil(a) sa iti mentii directia aleasa, si chiar sa simti succesul. Incearca o abordare unica asupra unei idei mai vechi si vei capta atentia cuiva care ar putea sa te ajute pentru a o duce la bun sfarsit. Zile frumoase! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...