Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

No, uite ca a plecat! Cam suparata, insa asta este! Am asa un program saptamana aceasta (plin de emotii, azi aflu rezultatele mamei), incat zau ca nu mi-a pasat de starea ei de spirit! Important este ca eu sa fiu linistita! Deci, Lora, ignore la greu! [:D] Tzuni, felicitari! Deci esti MAMICA cu toate actele la zi! [pup][pup] Horoscopul saptamanii: In prima jumatate a acestei saptamani vei simti dorinta de senzatii tari, de intrigi romantice. Creste dorinta de risc, de participare la jocurile de noroc, insa norocul nu este de partea ta. Nici din punct de vedere amoros, norocul nu-ti va surade, cel mult ai putea avea parte de relatii pasagere. Pentru relatiile personale o perioada buna va fi a doua jumatate a saptamanii. In aceasta perioada poti lega noi relatii, esti gata sa te indragostesti daca gasesti partenerul ideal. Iata de ce este bine sa mergi cat mai des la petreceri, in restaurante, acolo unde poti intalni persoana potrivita. Horoscopul zilei: Evita starea de confuzie si nu te lasa coplesit(a) de multitudinea si diversitatea informatiilor pe care le vei receptiona astazi. Pentru tine, o schimbare in felul in care te apropii de oameni te va ajuta enorm pentru a putea continua pe acelasi drum liniar toata ziua. Mergi catre scopul propus ceva mai agresiv(a) si mai neinfricat(a), caci astrele iti confera o aura de invingatori. Nu ezita sa iti impartasesti sentimentele. Un inceput de saptamana frumoasa, optimista, plina de vesti foarte bune! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello! Mi-era dor de voi! Eu... pe acasa (inca!) [:D] Black, las' ca-i trece (pana se marita [:-)))] - de soacra ta incercam sa rad [:D])... Lora, e cel mai bine cu ignore. Asa ai liniste cu siguranta. Crede-ma ca stiu ce zic [:)] Tzuni, eu nu stiu detaliile, dar banuiesc si tare ma bucur pentru voi [pup] Doina, spor la treburi! Esti harnicuta tare! Ca o albinuta... [pup] Restul? Ne-au parasit? Sa aveti o saptamana fain! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasati pentru alta data discutiile importante, inclusiv lamuririle pe care ati fi vrut sa le cereti partenerilor de afaceri sau celui de suflet. Nu e un moment bun pentru semnarea unor contracte sau pentru intalniri importante. Daca nu le puteti amana, inarmati-va cu rabdare . Nu v-am parasit, ieri nu mi-a mers netul si in we nu am apucat de copii la calculator.[pup][pup][pup][pup]pe toate fetele.Serviti va rog: [cafea][cafea][cafea][cafea] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, cam meteorica! [:D] Doina, buna cafeaua ta! Insa se pare ca nu am voie asa multa (ieri la controlul lunar mi s-a recomandat stat in pat si relaxare totala! Yeah right! [help]) Azi cica stau acasa, insa spre dupa-masa merg cu mama la medic. Sper ca-i bine, caci rezultatele sunt incurajatoare! [ruga] Lora, de cand mi-a plecat soacra de-acasa, parca plutesc! Nici acum nu-mi vine sa cred cat de incordata eram cu ei in casa! [B)] Azi: O perioada in care nu iti vine sa stai locului si in care vei fi foarte dinamic(a). E bine sa asculti de acest impuls, caci rar te vei intalni cu o asemenea energie. Fereste-te insa de investitii pe termen lung. Chiar si cele sentimentale sunt de evitat. Esti mult mai practic(a). Distreaza-te chiar si singur(a) caci nu vei simti diferenta. Daca exista si un(o) partener(a), fa-i un cadou cu o valoare mai mult practica decat sentimentala. Sensibilitate excesiva la cap. si Incearca sa incepi ziua cu o dispozitie buna, iar daca cineva incearca sa te supere, trebuie sa stii ca de multe ori poti fi chiar tu vinovata ca permiti altora sa abuzeze de increderea ta. Gandeste-te la propriile interese si nu lasa gandurile negative sa te bantuie. Sunt posibile calatoriile in afara tarii, si poate ceva conflicte cu persoanele cu care inainte te intelegeai foarte bine.Trebuie sa ai mai multa initiativa in ceea ce faci, asa incat sa poti sa castigi mai bine si sa te simti bine, atat moral, cat si fizic.Astazi e bine sa dai nastere sau sa concepi un copil. O zi frumoasa! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Este o zi incordata in ceea ce priveste relatiile de prietenie, nelinistea de baza va veni din partea prietenei tale. Ea este atat de preocupata de interesele ei, incat nu se poate abtine sa actioneze rapid si fara a se gandi la consecinte. Incearca sa o protejezi de decizii pripite.Ti se recomanda sa faci cumparaturi astazi, incepand cu produsele cosmetice si terminand cu aparate elctrocasnice. Vei fi foarte multumita de achiziitii, mai ales ca le vei gasi la un pret avantajos.Tine minte ca familia este singurul lucru pe care trebuie sa-l pretuiesti, si nici-o suparare nu va poate desparti. Consuma energia pe acele lucruri care merita. si Sansa unei intalniri neasteptate te poate catre o oferta, o intelegere sau o noua aventura. Nu iti fie teama caci, nu va fi nevoie sa mergi prea departe pentru a obtine informatiile de care ai nevoie. Foloseste-te de tehnica moderna care ne inconjoara, cum ar fi Internetul, telefonul mobil. In cazul in care viteza nu este necesara ai face bine daca ai avea o intalnire fata in fata cu cineva competent. Ieri am dormitat (aproape) intreaga zi! [nani][nani] Azi cica sunt mai harnica! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi[flo] ma bucur sa stiu ca sunteti bine toate[pup], noi avem treba multa mai ales de cand cu modificarile prin casa, amenajam subsolul, Alex e cuminte, cade aproape in fiecare zi din pat[bang]in rest bine. marius incepe de luni munca asa ca voi avea mai mult timp de net, si sper ca voi fii si mai relaxata un pic, ce greu e uneori sa stai cu un geaman, mai ales cand si tu esti geaman[:D] va pup pe toate[pup] tzuni felicitari pentru statutul de MAMA![flo] black, cred ca am ratat ocazia sa te felicit [flo][flo]pt ceva important , sper sa nu ma insel[:I] scuze pentru intarziere[pup][pup] va pup pe toate si mai vin[pup][pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0 Astazi e bine sa dai nastere sau sa concepi un copil.
Ei na... eu abia acum am citit, deci am ratat startul si de data asta [:D] Salutare! Cam meteorica, Black, da' ce sa-i faci? Asta-i viata... [:D] De azi am inceput iar sa ma mai duc pe la locul de munca. Nu de alta, dar intrau in panica aia pe acolo ca nu ma mai intorc. Si ce disperati erau... [:-)))] Am gasit aproape vraiste pe acolo. Dar, ma rog, am avut putere sa le pun in ordine [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...