Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

In ordine... Olim, multumesc de felicitari! Pe tine ma bazez sa-mi spui ce si cum trebuie sa se comporte o mama de baietel! (Nu exista nici macar un semn de intrebare asupra sexului. I-a aratat mamei la ecograf luni tot ce trebuie! [:D]) Se pare ca ramaneti in Spania? Lora, distractie placuta cu musafirii si concediu placut! Undeva anume? Raluca, nu stiu cum este intoarcerea ta la munca, dar presimt ca a mea va fi taaaaaare grea! De trei zile [nani], mananc, ma uit la teve si de lene mi-am mutat si laptopulin pat! [:D] Azi imi fac curaj ca macar dupa-masa sa fac un drum prin apropiere, sa platesc niste facturi. De maine, iar la job! Bine ca-i doar o zi! [:D] Azi: O zi in care hotararile tale par a fi de nezdruncinat. E bine sa te hotarasti asupra unei investitii majore sau chiar sa ceri o marire de salariu. Poti incerca cu succes si abordarea unui nou proiect. Gaseste motivatiile necasare. Ai elan, insa nu ai know-how. Gaseste un studiu. Insa nu uita de cei apropiati, caci si ei sunt la fel de nerabdatori ca si tine. Atentie la cheltuieli. si Astazi in timp ce lucrezi ti se va parea ca toata lumea nu face altceva decat sa-ti puna piedici, incearca sa nu te mai enervezi din lucruri marunte. In familie lucrurile decurg bine, poate doar copii sa ia o raceala usoara, ia toate masurile pentru a preveni agravarea bolii.In timpul zilei, vei avea tendinta sa faci tot posibilul sa cheltui o suma mare de bani, chiar mai mult decat iti poti permite.Daca esti casatorita, stelele te tin departe de aventurile amoroase, pentru ca mai devreme sau mai tarziu sotul tau va afla totul de la cineva dintre "prietenii" tai. Deci, doamnelor, abtineti-va azi de la aventuri amoroase! [:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da marire de salariu astai oful meu dar... daca cineva de mai de sus nu gaseste sa emita legile cum ar trebui adica sa apara o lege fara norme pot eu visa mult si bine. Vad ca sunteti ok astai cel mai important. Eu cu fata am inceput gradi de aproape o saptamana e la grupa mica si ii place foarte mult, pupa copilasii care plang, e foarte comunicativa nu degeaba e geamana. Cu baiatul am fost ieri la examen de aptitudini la sc populara de arta la pian, primim rezultatul abia luni.Azi a primit ok ul de la medicul sportiv pentru fotbal, e super incantat in schimb eu nu prea... In rest ok la servici acum imi beau cafeaua si va invit si pe voi[pup][cafea][cafea][cafea] . tzuni - desi n am prea scris la adresa ta te am citit si pe la adoptii si cu aceasta ocazie va doresc tot binele din lume.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am intrat sa va arat unde am rezervat pentru saptamana viitoare: www.lucy.ro Mie mi se pare un colt de rai..sper sa fie pe masura asteptarilor. Vom sta intr-un apartament, in casa din curtea pensiunii, la Bordei adica. E o casa numita asa pentru ca e-n stilul vechi taranesc construita. Mercedes, bafta copiilor! V-am pupat! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gemanutelor!Eu m-am apucat cu sotul prin curte sa facem ordine de toamna.E de treaba...pana o terminam.Alte noutati nu am.Va pup!!!! Vineri, 12 septembrie 2008 Iti concentrezi atentia asupra persoanei iubite si nu pierzi ocazia unei escapade in doi la munte. Incearca sa fii putin mai precaut, deoarece e posibil sa ai ceva probleme la serviciu din cauza acestor escapade neanuntate! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, m-ai lasat masca! [olala][olala] Super locatie, sper sa aveti parte si de vreme frumoasa! Distractie placuta! [pup] Doina, spor la treburi! [flo] Si mie mi-e gandul de trei zile la pusul muraturilor si zarzavaturilor. Mi-e o pofta de niste castraveciori in otet... [pofta][pofta] Mercedes, succes micilor invatacei! Si pian, si fotbal, ai un baiat multitalentat! [:D] Azi: Este timpul astral pentru tine sa faci o schimbare evidenta. Domeniul il alegi tu dupa cum iti spun instinctele. Cauta un nou drum in viata sau fa ceva iesit din comun. Numai ceea ce faci tu conteaza, nu ceea ce crezi despre ce ar trebui facut. Si in dragoste stai foarte bine, caci astazi se prevede o rabufnire benefica, insa trebuie sa iti pastrezi onestitatea si Astazi cauta sa ai mai mare grija de tine decat de obicei, stelele spun, ca de felul in care arati depind multe in viata ta. Trebuie sa fii mult mai hotarata si sa te apuci doar de acele treburi, care pot aduce beneficii tie si familiei tale. Fa-ti lista pentru cumparaturi de acasa, si nu te abate de la ea, un pas in stanga sau in dreapta si situatia ta financiara va avea de suferit. Ai grija de sanatatea ta, alimenteaza-te bine, si dormi suficient, scapa de vicii. Aceasta zi va fi una dintre cele mai bune din ultima perioada, iar in a doua jumatate a zilei te poti astepa chiar la un miracol Fetelor, sper sa aveti toate parte de un mic miracol azi! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu... la miez de noapte... [:)] Lora, la Humor mergeti? Ce fain arata acolo... Iar pleci fara mine, nu? [:-@] Sa va distrati fain si macar sa nu aveti parte de ploaie, desi in Muntii Caliman, la meteo citisem ninsoare pentru luni-marti... Black, lasa mai usor cu zarzavaturile... Cum e cu mama ta pana la urma? N-ai mai zic nimic final, deci inclin sa cred ca nu e asa rau si ca se rezolva treaba. Mercedes [pup] Nu te mai vazusem de ceva vreme... Doina, mult spor la treaba! Dar mai si odihneste-te, sa nu pici pe neasteptate :( Tzuni [pup] Super horoscoapele tale Black... Ma cam pun pe ganduri... in sens pozitiv [:-@] Week-end placut, gasca! Si sper sa ne auzim si maine! Noapte buna! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, si eu m-am "musafirit" aseara cu finii, de fapt pana azi dimineata. Si cica peste o ora trebuie sa bifez prezenta la taierea de mot a nepotelului, pe undeva la iarba verde si...umeda! [q] Ca ploua intr-una! [bang] Raluca, stai usurel ca nu ai priceput! Mie mi-e pofta, dar sotul pune zarzavaturile! [:D][:D] Treaba mea este sa-i indic reteta, cantitatile si ce trebuie cumparat! Legat de mama, a primit ceva tratament medicamentos, doctorul este mai mai putin "radical" decat as fi vrut eu. Dar au reinceput durerile de spate la mama, asa ca iar fug zilnic sa-i fac injectii cu antiinflamatoare! Deocamdata, o luam cu incetul (desi nu asta este dorinta mea). Azi: Inima ta te va indrepta in directia cea buna, insa, s-ar putea sa-ti fi venit vremea ca sa platesti pentru unele greseli majore din domeniul financiar, fizic sau legal, asta daca nu vei fi complet onest(a). Nu ascunde si nu iti ascunde de problemele reale, care te apasa, chiar daca este week-end, pentru ca - vrei nu vrei - ele trebuie rezolvate. Asuma-ti responsabilitatea, dar nici nu uita sa te distrezi si In trecututl tau au ramas situatii neclarificate, intoarce-te la ele si reevalueaza-ti comportamentul, asta te va ajuta sa mergi inainte si sa nu te mai gandesti la trecut. Intalnirea de astazi cu prietenii sau rudele te va bine dispune si-ti va da un entuziasm pentru a incepe proiecte noi. Incearca sa te impaci cu persoanele cu care ai fost in conflict, totul e in mainile tale. Evita certurile cu parintii, orice s-ar intampla trebuie sa ai foarte multa rabdare, eforturile tale vor fi rasplatite. La capitolul sanatate nu stai prea bine, poti lua diversi virusi, sau se pot agrava problemele cu ficatul si stomacul; nu ignora aceste probleme. Astazi este mai bine sa-ti folosesti energia in alta parte, de exemplu in casa, schimba decoratiunile, organizeaza o serbare cu cei apropiati pe care nu i-ai vazut de mult timp. O zi frumoasa! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Cam ciudate horoscoapele de mai sus, Black... Dupa ce te laudam ca zici numai de bine... Sa-ti zic drept, nici nu prea le-am inteles, dar cum nici nu prea zic de bine, mai bine nu le recitesc si nu le mai interpretez. Aici e tare urat si ploua marunt, bate vantul, la tv zicea dimineata de maxim 12 grade azi in Iasi. Cred ca asa si este, desi 12 mi se pare cam mult la cum e afara. Asa ca e zi de leneveala la mine. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...