Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

Pana la urma nu a fost zi de mers la gratar, am ajuns acasa la nepotei, le-am dat cadourile, le-am cantat "La multi ani!" si am ajuns la nasi (la ciorba de burta! [pofta]). Iar azi noapte am... tras consecintele! [q][q] Nici azi nu-i vreme mai frumoasa, plus ca am observat ca nu (prea) ma mai incap hainele! Nu-i nimic, azi am in cap zi de piata plus shopping, plus invatat!!!! Horoscopul: Inima ta te va indrepta in directia cea buna, insa, s-ar putea sa-ti fi venit vremea ca sa platesti pentru unele greseli majore din domeniul financiar, fizic sau legal, asta daca nu vei fi complet onest(a). Nu ascunde si nu iti ascunde de problemele reale, care te apasa, chiar daca este week-end, pentru ca - vrei nu vrei - ele trebuie rezolvate. Asuma-ti responsabilitatea, dar nici nu uita sa te distrezi si Nu-ti neglija copilul, el are nevoie de grija si atentia ta, poti merge cu el la un film sau la teatru, lasa-l sa se distreze, ceea ce nu ti-ar strica nici tie. Dimineata iti rezerNu-ti neglija copilul, el are nevoie de grija si atentia ta, poti merge cu el la un film sau la va lucruri neplacute, vei reusi cu succes sa le inlaturi rapid; trebuie sa tii mereu cont de faptul ca, colaborarea cu ceilalti va da roade mai bune. Seara trebuie sa stai cu persoanele apropiate, sa pregatesti o cina sau sa mergeti la un gratar, vei realiza ca famila este un dar minunat al vietii. Daca vei lucra corect si neintrerupt poti spera la rezultate bune. Este ziua frumusetii pentru tine, asa ca fa-ti un tratament complet si rasfata-te la salon sau chiar acasa la tine. O zi placuta de toamna, succes in pregatirile pe ultima suta de metri pentru gradi/scoala! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare si de la noi[pup] am trecut sa va doresc o duminica frumaosa tuturor[flo], noi profitam de tati, ca de maine cred ca pleaca, asta e, sper sa ne obisnuim repede. sper de maine sa am timp si sa intru mai des pe forum. Ma duc sa fac ceva la micu dejun si sa vedem ce papam la amiaz. va pup pe toate[pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, drum bun sotului! Atatea stiri vad cu "incepe scoala", incat ma apuca si pe mine nostalgia! [:D] Azi: Emotiile tale pot urca astazi pana la un punct critic, tocmai de aceea evita actiunile impulsive, cuvintele sau deciziile care pot rezulta in urma ratarii unei afaceri. Ai face bine sa te concentrezi asupra relatiei de cuplu, ori sa pleci intr-o calatorie pentru a petrece mai mult timp alaturi de cineva care inseamna foarte mult pentru tine. si Horoscopul saptamanii: Luni, 15 septembrie - Duminica, 21 septembrie. Pozitia planetelor promite intalniri romantice, vor aparea sentimente noi, sau se vor intensifica sentimentele deja existente in relatia cu iubitul tau. Aceasta saptamana va fi prielnica pentru intanirile amoroase, pentru a cocheta si gasirea jumatatii tale. Viata ta persoanala se va schimba in mod pozitiv, ti se pot deschide portite noi. Daca ai deja o relatie, incearca ceva nou sau discutati deschis despre sentimentele voastre, si nu uitati sa adaugati si ceva picanterii. Sfarsitul saptamanii este mai putin favorabil. Incearca sa stai departe de certurile din familie. O zi cu mult soare in suflet, ca pe cer... [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Zilele astea m-am odihnit putin.Da , azi incepe scoala, langa noi e o scoala si ma uit cu drag la copilasi, imi aduc aminte de cand mergeam la scoala, de cand erau copii mei de scoala, chiar mi-e dor!!!de scoala!!! Luni, 15 septembrie 2008 Ploaia si vantul nu sunt tocmai lucrurile tale preferate, insa acest lucru nu itiva afecta buna dispozitie. Vei primi o marire de salariu ori o promovare. Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa cum am promis o sa intru zilnic sa vad ce faceti, deoare am timp, tati e la barcelona[q]sper sa ajunga miercuri acasa O ruda apropiata va cere un imprumut. Va sfatuim sa nu va eschivati, mai ales ca e vorba despre o problema de sanatate. Dupa-amiaza, va pune serios pe ganduri o veste referitoare la relatiile sentimentale. Va recomandam sa va pastrati calmul si sa va ascultati intuitia. sau Parca-parca incepeti sa aveti o atitudine mai optimista legata de viitor. Cei de acasa va vor fi alaturi in tot ceea ce aveti de gand sa faceti si acest lucru va bucura peste masura. Daca sunteti familisti, n-ar fi rau sa va implicati mai mult si in chestiunile casnice si, cine stie, poate ca veti reusi sa rezolvati si unele probleme in aceasta privinta. va doresc o zi frumoasa tuturor[pup][pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi iar stau acasa, dupa ce ieri am facut niste mici crize (nu ma ma incap hainele! [:D]). Iar hainute frumoase si relativ ieftine nu se gasesc! (refuz sa dau 200 ron pt o pereche de pantaloni [bang]) Doina, io ma uit la nepoata-mea, nou "scolarel" de gradinita, si nu-mi vine sa cred ca au trecut deja 3 ani de cand era un botz! Abia astept sa fac acesti pasi impreuna cu copilul meu! [olala][olala] Olim, hai ca azi este marti si maine se intoarce tati lui Alex! [pup] Ce mai faceti in rest? Ceva planuri de viitor cu casa? Horoscopul zilei: Nu prea poti sa-ti impartasesti ideile si sa-ti consumi elanul cu oricine astazi. Pentru a trece de aceste incercari, trebuie sa fii pregati(a) sa faci fata unor piedici. Cu cat vei tine in tine mai multe dintre cunostintele necesare de a duce la bun sfarsit o treaba, cu atat mai mult vei fi mai respectat(a). Sunt premise pentru un spor financiar si chiar pentru a trece la un job mai bine platit, care sa iti faca viata mai luminata. si Astazi vei fi mai sexy ca niciodata, ceea ce iti va asigura succesul total la barbati; seara promite sa fie deosebita. Va trebui sa ai multa rabdare, pentru a-ti vedea dorinta realizata, cea legata de bani. Trebuie sa-ti analizezi foarte bine actiunile tale. Nu uita ca trebuie sa fii cu cineva astazi, sau verifica daca nu trebuie sa spui cuiva la multi ani. Este o zi buna pentru calatorii, mai ales cu avionul. O zi frumoasa de toamna! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

black[pup], deocamdata ramanem in Spania, caci in Romania am fost tare dezamagiti in vara cat am fost, cat despre sistemul de invatamant si cel sanitar[bang][bang]iar de partea publica[alcool]vai de ei unii functionari, si am decis ca pentru Alex de moment e mai bine Spania decat Romania.Nu am renuntat de tot la intoarcerea definitiva, dar nu e momentul inca.Casa e inca in vanzare, dar aici e un colaps imobiliar, lumea nu cumpara ca nu dau bancile bani, asa ca asteptam sa vedem ce se v-a itampla.Numai sa vand casa nu are rost deoarece chiriiile sunt mari, aproape cat o rata, si de ce sa platesc casa cuiva.Plus ca Alex e prea mic, si lmea nu prea inchiriaza cand ai copii. tu cumm te simti?cand e marea intalnire[olala] va pup pe toate si va dorim o zi faina[pup] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blac sa ai o sarcina usoara, sa nu te stresezi daca poti[:D] si sa profiti cat poti de timp, sa dormi sa te odihnesti, sa te plimbi, ca asa dor o sa iti fie de momentele astea si de timpul de acuma, vobesc din proprie experienta[:D] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...