Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

horoscopul de azi Vei fi putin iritata de problemele financiare si de afaceri, in consecinta te vei certa cu ceilalti, dar nimeni nu se va supara din aceasta cauza pe tine, chiar dimpotriva iti vor oferi o mana de ajutor. Trebuie sa cauti sa iesi in evidenta, sa-ti accentuezi individualitatea. Nu iti neglija sanatatea, ai mare grija de picioare, ele sunt predispuse la boli. Nu este cea mai potrivita zi pentru a urca pe culmi, si a incerca sa avansezi in cariera, nici sa-ti faci planuri grandioase. Ziua este perfecta pentru intalnirea cu iubitul, cine stie, poate te asteapta chiar o cerere in casatorie. sau Astazi, 17 septembrie 2008 Vei intalni astazi persoane care reusesc sa te fascineze. Nu va fi o idee rea, daca vei sta linistit astazi intr-un colt observand agitatia celorlalti. La serviciu ai demonstrat ca esti un profesionist, asa ca te poti relaxa acum antrenandu-ti memoria cu diverse jocuri sau chestiuni personale. blackgirl0- o sarcina usoara iti doresc stii ce va fi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doina, eu una iti multumesc pentru [pup], caci intr-o zi asa de mohorata si ploioasa si friguroasa face minuni! [flo] Olim, nu-mi mai spune de mancare, ca ma apuca nervii in ce ritm cresc (si nu burtica! [:D]. Maine am convins-o pe mama sa vina cu mine la cumparaturi (sot complet insensibil la "durerea" mea [bang]). Azi: Ceva neastaptat in decursul linistit al zilei, cel mai probabil o veste despre bani. Si nu putini. Nu te entuziasma foarte tare, ci pastreaza-ti cumpatul. Totusi, daca simti nevoia unei evadari ai tot dreptul sa faci asta. Si chiar sa iti permiti mici favoruri. Nu iti tremura mana, caci esti pe un trend ascendent si multe lucruri bune pot sa ti se intample. Nu uita de amicii care ti-au fost aproape. si Vei fi putin iritata de problemele financiare si de afaceri, in consecinta te vei certa cu ceilalti, dar nimeni nu se va supara din aceasta cauza pe tine, chiar dimpotriva iti vor oferi o mana de ajutor. Trebuie sa cauti sa iesi in evidenta, sa-ti accentuezi individualitatea.Nu iti neglija sanatatea, ai mare grija de picioare, ele sunt predispuse la boli. Nu este cea mai potrivita zi pentru a urca pe culmi, si a incerca sa avansezi in cariera, nici sa-ti faci planuri grandioase. Ziua este perfecta pentru intalnirea cu iubitul, cine stie, poate te asteapta chiar o cerere in casatorie. O zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa va povestesc din preocuparile mele: ma mai incape doar treningul (dar este exclus sa ma duc cu el la munca chit ca asa mi-a sugerat consortul [bang][bang]), imi vine sa dorm cat este ziua de lunga, noaptea nu pot dormi din cauza de ganduri (nu am invatat suficient, mi-am promis ca fac "aia si aia" si numai apuc si de aici reprosurile). Saptamana viitoare sunt programata la controlul lunar si deja ma batai de emotii. As vrea sa imi amenajez cat mai repede casa pentru bebe si sotul ma amana cu vorba! (ca ieri a fost sala, azi merge la meciul cu Steaua, maine nu stie daca poate, vineri vrea sa se odihneasca bla-bla). Zau daca-i constient ca avem un bebe pe drum! [duel]. Si tot ce vreau este sa se uite la modelele de pat, la ceva dulapioare pentru hainute. Nimic savant!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paiii avand in vedere ca eu am si un baiat si o fata va spun eu cum sta treba cu cheltuirea banilor cel putin dpdv al nostru. Pana am fost in trei am cheltuit pe cristi cum am dorit noi ca parinti ( el era mic normal n avea de unde sa aiba gusturi, il imbracam in toate culorile mai putin roz[:D]normal) in schimb acum de cand e si bia sunt secata de bani vorba vine. Bia desi are 3 ani imi face figuri la haine, cristi(9 ani) acum de vreun an a inceput cu figurile. Noroc ca la asta mica ii plac masinutele lui frate'sau chit ca ii taraboi in casa dupa ele. Avem papusi dar alea sunt bune sa faca doar dus( chit ca au cantat sau vorbit la origini).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici una nu a mai scris pe aici! Da' se poate? [:D] Abia acum am ajuns acasa. Pana la urma mi-am dat seama ca haine frumoase de gravida pe masura mea nu exista! Urmeaza ca maine sa mai dau o tura, daca nu, cumpar la metraj si merg de-mi fac la comanda! Este mai mult de umblat, dar decat sa ma imbrac in sac pe post de rochie (nu glumesc), mai bine asa! Azi: Scrisul te omoara astazi. Parca nu vezi literele. Daca nu ai nimic de scris e foarte bine. Evita. Chiar si sa iei decizii majore. Este o zi perfecta pentru stat degeaba si a flirta. Daca ai cu cine. Daca nu, inventeaza discutii. Plimbarea de seara iti vine perfect, mai ales daca iti place cel (cea) de langa tine. Nu te baga in cumparaturi majore. Deschide ochii si ai grija sa nu te impiedici. si Iti trebuie putina incapatinare pentru a obtine ceea ce iti doreai. Probabil, oamenii cei mai apropiati, vor avea de suferit din cauza comportamentului tau si discutiilor prea directe. Relatia cu soacra poate intra pe un teren de lupte, daca nu vei invata sa cedezi. Anumite circumstante te vor pune sa demonstrezi ce nivel de cunostinte ai, sa iti prezinti punctul de vedere. Orice ai face, toate problemele vor fi legate de bani: vei fi nevoita sa cauti noi surse de venit. Ziua iti poate aduce complicatii in viata ta, sa nu intri in panica, in acest fel vei fi pregatita pentru actiune, si vei reusi sa treci cu brio peste eveniment. Perfect adevarat! Mi s-a oferit un alt (doilea) job, cu raspuns cat mai rapid, mai ales ca mai sunt si alti candidati in vedere! Si acum sa gandesc sa-i dau de cap! [bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...