Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

9 August 2008 Ai toate motivele sa privesti cu incredere in viitor, caci sansa pare a-ti surade. Daca ti se propune o activitate de colaborare, nu te grabi sa dai un raspuns. O persoana cu functie se va oferi sa te sprijine. Programul pentru timpul liber va inregistra unele modificari, dar acestea te vor favoriza. Nu te implica in discutii in contradictoriu cu rudele apropiate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

09 august 2008 Trebuie sa luati o decizie si inca nu v-ati hotarat ce sa faceti. Chiar daca ceilalti incearca sa va ajute, nimeni nu poate decide in locul dv. Este posibil sa castigati o suma de bani, desi nu sunteti acum intr-un impas financiar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

9 august 2008 INTRE GENERATII. Discutiile de azi seamana mai mult cu niste lectii de viata, pentru ca se aduna la un loc parinti si copii, nepoti si bunici, mentori si discipoli. Cei maturi impartasesc din experienta lor bogata, iar cei tineri au multe de invatat. Totusi, si cei batrani ar trebui sa asculte ce au cei mai mici de spus, pentru ca viziunea timpurilor actuale nu trebuie neglijata. Vechi si nou, pot coopera foarte bine. -------------------------------------------------------------------------------- [url="http://good-times.webshots.com/album/563896979xlXRsS"]Curtea de Arges si Cozia[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563896491VFQIzt"]Castelul Bran[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563894437IWYrXA"]Castelul Peles[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563897565qiHYhG"]Cetatea si Muzeul de la Histria. Monumentul si muzeul de la Adamclisi[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563894048VLuXCz"]La munte[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/563896084zOebHF"]La mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La serviciu, incearca sa eviti certurile cu seful. Colegii sunt alaturi de tine si te vor ajuta daca vei avea nevoie. Incearca sa-ti pastrezi calmul si sa-ti gasesti echilibrul interior. Vei cheltui o multime de bani in compania persoanei iubite, dar nu are de ce sa iti para rau. In cazul in care inima ta nu este ancorata intr-o relatie solida, ai putea cunoaste o persoana de care te vei simti atrasa in mod irezistibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1 [ps - Black ai plecat de tot din tara???? Nu ar fi cazul sa te mai si intorci, ce zici?
Raluca, de fapt m-am intors cam de multicel, dar tare m-as duce inapoi. [bicla][bicla] Caci munca parca nu se mai termina si nu prea se prevad zile senine nici luna asta, nici cealalta. Ce visez? Sa stau si io pe acasa, sa am timp de proiectele mele (scoala de soferi [cool], sa invat pentru examenele din toamna [cusca] si sa am grija de bebele meu). Este prima data cand spun de chestia asta asa in "public", nici macar mama nu stie! [;)] Iau tratament de sustinere, am facut si dublu test (ok), urmeza controlul lunar peste 2 saptamani. Asa ca urati-mi noroc, ca totul sa se termine cu bine de data aceasta! [ruga]. Am fost prezenta pe forum, dar mai mult pe subiectele de profil, paranoia la mine este inca in floare! [help][help] V-am citit din umbra: pe tine la miresici de 2006, pe Tzuni la subiectul cu slabirea si mai nou blogul ei, pe Lora la juriste, pe Doina la subiectul de la umanitare, la fel cautam noutati despre matza Aidei (parca Simona, mai nou, nu?! [pup]) Mi-era dooooor de voi, dar ceva-ceva ma facea sa stau pe locul meu, sa-mi mai vad si de "casa". Inca mi-e dor de marea absenta (Luna75).... No, acum ca am spart tacerea, sper sa revin cat de curand si cu pozele din concediu (vreo 1500), cu forte proaspete, cu vesti bune si horoscoape cat mai fericite! O seara placuta si un mare pup la toata gasca de gemanutze!!! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, am aparut eu si ati disparut voi? [vrajitor] Azi: Gratie planetelor, in aceasta perioada beneficiezi de un tonus excelent. Atentie, insa, ca poate avea si influente care sa descatuseze gurmanderia ta innascuta, astfel exista riscul sa pui cateva kilograme in plus.Nu se intrevad situatii dificile, dar ar fi bine sa te abtii sa faci comentarii rautacioase. Acestea ar putea ajunge la urechea unor persoane de care ai nevoie. si Nu lasa ca persoanele straine cu care vei interactiona astazi sa te faca sa pierzi timpul. Acorda o atentie sporita caminului, familiei si persoanelor dragi. Nu te incurca cu noi responsabilitati, mai ales daca nici macar nu ti le doresti. O investitie poate sa arate bine la inceput, insa, vei vedea ca, o data cu trecerea timpului, nu mai este ceea ce s-a dorit la inceput. Am inceput ziua "bine", numarandu-mi finantele si [ups][ups] s-au cam imputinat, odata cu nuntile din perioada asta! Va doresc o zi fumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl, bine ai revenit! [:)] Sa dea Domnul sa ti se finalizeze cu bine toate proiectele!!! [pup] Gurmanderia mea innascuta..ca bine zici...deja am dat o raita la Rompetrolul de langa serviciul meu...[bang] Cat despre finante..pfuiiii...de cand m-am certat cu seful loooor!!!!!!! Si io am duminica o nunta... Astept poze! O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, multumesc de binete! [dual] Pana la urma ziua de ieri s-a terminat intr-o cearta monstruoasa cu sotul! [}:)] drept urmare, azi sunt ametita de nesomn, el si-a facut bagajul si-a plecat urgent in "delegatie" la Predeal. Pentru doua zile. De fapt, ma simt usurata. Clar, absenta lui zilele acestea imi va face bine. Mi-am chemat nepoteii in vizita si ma voi distra de minune [^] De fapt, vedem maine (la intoarcerea lui ce-si-cum). Sa fie si hormonii de vina la mine? [B)] Azi: Nu fii timid(a), in special in situatia in care dragostea se iveste la orizont! Incearca sa fii pe aceeasi lungime de unda cu persoana pentru care nutresti sentimente de dragoste. Ai putea sa faci o evaluare extrem de utila daca vei fi atent(a) la modalitatea in care celelalte persoane, care roiesc in jurul tau, te trateaza. Dragostea este in jurul tau si este posibil un nou angajament amoros. si Astazi, o prietena mai veche iti va oferi o surpriza placuta. Din punct de vedere al sanatatii, astrele iti scad rezistenta, asa ca adopta un regim de viata sanatos: miscare si alimentatie echilibrata. Nimic nu pare sa mearga dupa cum ti-ai propus, asa ca decizi sa te dedici activitatiilor care iti fac placere. Vei munci foarte mult, dar vei reusi sa imbini utilul cu placutul, astfel ca eforturile nu-ti vor parea epuizante. O zi placuta in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...