Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Chemarea la apel a GEMANUTZELOR!


Recommended Posts

Salutare! Oare cand va fi ziua acea in care horoscoapele la gemeni vor scrie,, mancati cat vreti si ce vreti ca oricum veti slabi,,scuze fac haz de necaz cand pe toate gardurile scrie de regimuri sanatoase.Scuze sunt intr o pasa proasta azi, probabil si de la caldura asta. Aida si celelalte gemanute pe unde sunteti? Aveti in familie cumva doi gemeni? ca eu da, eu si fiica mea si ne intelegem de regula daca cedez doar eu pe moment... apoi tot se face cum vreau eu normal dar in momentul x tb. sa o las pe ea ca altfel o luam razna amandoua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gemanutelooooor, v-ati topit??? Mama, ce caldura...si maine se anunta iar canicula...noroc ca la birou e racoare, cat de cat... Blackgirl, sper ca te-ai calmat si urmeaza zile bune si frumoase! [pup] Aida, Ralu, Mercedes, Doina, Tzuni, Olim, ce mai faceti??? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, m-am calmat! Chit ca tot singura mi-s, iar sotul m-a sunat tarziu in noapte (doishpe) ca a iesit la o terasa cu colegii! [xx(] Va scriu repede, ca azi daca numai sunt prinsa cu pregatitul pachetului si micului dejun al musiului (eh, sunt inca suparata pe el! [:D] ) am timp si de postat horoscop! Trebuie sa ai grija in aceasta perioada. Comunicarea cu partenerul este greoaie si defectuoasa si iti va ameninta armonia vietii sexuale din cuplu. Situatia nu ridica insa probleme asupra viitorului relatiei. Ti se pare ca toata lumea trage de tine si ca, in ciuda eforturilor pe care le depui pentru a-i multumi pe toti, nimic nu-ti iese cum trebuie. Sefii iti cer explicatii si iti dau obligatii noi. si Nu fii timid(a), in special in situatia in care dragostea se iveste la orizont! Incearca sa fii pe aceeasi lungime de unda cu persoana pentru care nutresti sentimente de dragoste. Ai putea sa faci o evaluare extrem de utila daca vei fi atent(a) la modalitatea in care celelalte persoane, care roiesc in jurul tau, te trateaza. Dragostea este in jurul tau si este posibil un nou angajament amoros. Se cam bat cap-in-cap, sau n-o fi vb de acelasi partener? [:D] O zi placuta si fara prea multa canicula!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit abia acum o ora, dar cred ca nu m-am trezit bine! Deja am incurcat programele de spalat la masina, sper ca hainele lui barbat'miu sa nu iasa zdrente-zdrente! [:D] Azi: Chiar daca acum nu ai dovada care sa arate lumii ca ai dreptate, ai deja o strategie bine gandita prin care vei scoate adevarul la iveala. Te-ai simtit dezavantajat intr-o situatie din care altul a avut de castigat pe cai incorecte, dar nu vei sta mult timp in postura de perdant, ci iti vei lua revansa cat de curand. Ai un as in maneca – legal, corect, incontestabil - prin care iti vei asigura succesul in fata rivalilor nedrepti si Pasiunea oarba pune stapanire pe inima ta si te arunci in amor fara sa gandesti, latura fizica fiind mult mai intensa decat cea emotionala. Incearca sa fii mai prudenta, mai ales pentru ca stii ca ai mai suferit. O "prietena" incearca sa se foloseasca de relatiile tale si ar trebui sa ai mare grija cu ea. O zi cat mai placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faceti fata cu succes tuturor obligatiilor asumate, desi aveti nevoie de o mai mare libertate de miscare. Solicitarile din partea familiei pot fi numeroase. Reactionati altfel, poate chiar dati dovada de un egoism necesar in situatia prezenta. La noi murim de caldura!!!!m-am saturat de calduraaaaaaaaaa!!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faceti fata cu succes tuturor obligatiilor asumate, desi aveti nevoie de o mai mare libertate de miscare. Solicitarile din partea familiei pot fi numeroase. Reactionati altfel, poate chiar dati dovada de un egoism necesar in situatia prezenta. La noi murim de caldura!!!!m-am saturat de calduraaaaaaaaaa!!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faceti fata cu succes tuturor obligatiilor asumate, desi aveti nevoie de o mai mare libertate de miscare. Solicitarile din partea familiei pot fi numeroase. Reactionati altfel, poate chiar dati dovada de un egoism necesar in situatia prezenta. La noi murim de caldura!!!!m-am saturat de calduraaaaaaaaaa!!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faceti fata cu succes tuturor obligatiilor asumate, desi aveti nevoie de o mai mare libertate de miscare. Solicitarile din partea familiei pot fi numeroase. Reactionati altfel, poate chiar dati dovada de un egoism necesar in situatia prezenta. La noi murim de caldura!!!!m-am saturat de calduraaaaaaaaaa!!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi cica au fost ceva zile de canicula, dar de azi dimineata de la 4.00 avem ploi cu "tzipurituri" (fulgere si tunete). S-a dus si somnul meu! [bang] Azi: Daca vei lua parte la orice actiune in care sunt implicati prietenii, colegii cei mai buni sau rudele atunci tonusul tau se va schimba radical de-a lungul zilei. Daca vei da peste o chestiune discutabila din multe puncte de vedere, evita sa te certi cu cineva, mult prea incapatanat(a) si cu o pozitie radicala, din aceasta cauza. Sunt posibile anumite schimbari, carora va trebui sa le faci fata. si In aceasta perioada vor aparea unele sentimente contradictorii in relatia cu partenerul. N-ar fi exclus ca unele divergente de opinii amoroase sa necesite o rezolvare decisiva din partea unuia dintre voi. Dovedesti o eficienta remarcabila in tot ce tine de activitatile cotidiene. Vei pune accent in aceasta perioada pe studii, dar este posibil si sa faci o calatorie in tara sau chiar in strainatate. Horoscopul saptamanii: Gemenii vor avea impresia toata saptamana ca cei din jur le ascund ceva. Comportamentul celor apropiati ii va contraria si li se va parea ca orice vorba contine o aluzie. Ar fi bine sa puna problema direct, pentru ca sunt sanse mari sa descopere ca n-au fost chiar paranoici si cale se ascunde, intr-adevar, ceva. O realizare profesionala ii va aduce in centrul atentiei la scoala, sau la job. Latura cea mai buna a acestei perioade e cea financiara: toate socotelile vor iesi perfect si nu vor mai avea motive sa se planga. Un inceput de saptamana senin (pentru mine) si racoros (pentru Doina)!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...