Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prejudecati vestimentare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
Din articolul prezentat, chiar mi se pare urat: tinuta cu paiete purtata ziua(oribil camasa sport sifonata impreuna cu fusta cu paiete, indiferent de ora); pantofii in culori deschise arata oribil cu ciorapi negri mati(port des ciorapi mati dar niciodata cu ceva deschis la culoare, poate doar pt Halloween daca ma costumez in profesoara traznita); poate si tinuta cu culori stridente ar fi cam 'too much' purtata seara, la shopping merge(cum a folosit-o si Reese Witherspoon) Si rochia de piele o fi ok, dar nu prea e discreta, scoate burtica in evidenta. ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006) [url="http://homemadelaly.blogspot.com/"]My workshop[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
a spus cineva ca nu poarta deact bijuterii veritabile, sunt de acord ca acestea arata infinit mai bine decat gablonturile, dar, totusi, ce venituri trebuie sa ai ca sa iti poti permite sa iei numai bijuterii valoroase, cu pietre pretioase? eu am o colectie f mare de cercei care nu sunt decat cativa din aur/aur alb, iar restul sunt gablonturi, trocmai pt ca imi place sa mi-i schimb mereu, la diferite tinute, am cercei din/combinati de lemn, os, argint, sticla de murano, cristale, email, etc, care merg de minune la o gramada de tinute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...

E bun subiectul asta, am ras destul de tare,m-ati binedispus...mai ales k am avut o zi[xx(]

Multe din ce ati spus ma caracterizeaza si pe mine, dar as mai adauga:

niciodata ciorapi plasa si nici paiete

nu-mi plac hainele aurii sau argintii [:o)]

nu-mi place gulerul de la camasa purtat deasupra sacoului

culoarea maro nu e pe gustul meu...am impresia ca imbatraneste

la un moment dat era o moda...cu un singur cercel in ureche ..de ala mare si lung ...de-ti tragea capul intr-o parte ..de cat de greu era....no way

In schimb am purtat pantofi albi cu ciorapi negri mati...si m-am simtit f bine...asta e ..fiecare cu gusturile lui

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...