Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prejudecati vestimentare...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hop si eu [:D]: Nu port albastru cu verde, maro cu gri/negru decat daca sunt imprimeuri; Nu port dres cu pantofi decupati/ sandale, Nu buricul la vedere; Nu fusta si scurta si stramta (port stramta pana peste genunchi sau mai scurtuta si larguta/ plisata); Nu adidasi rosii (mi se par insa ok in unele situatii pantofii rosii cu toc fff eleganti); Nu tocuri si pantaloni de trening [alcool] - oribil chiar si la unele vedete la moda; Nu geanta eleganta si adidasi - again [bang]... Dar unele dintre acestea nu cred ca sunt incadrate la prejudecati- mai degraba reguli de bun gust. [flo] http://mt.lilypie.com/VvQFp3.png Doneaza si tu 2 euro copiilor bolnavi de inima de la spitalul Marie Curie. Trimite un SMS la 858. Detalii: www.inimacopiilor.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama... cate "prejudecati" avem... Eu NU: - combin niciodata negrul cu maro; - amestec argintul cu aur (ca bijuterii, normal) - folosesc sosete albe la pantaloni negri (de fapt nu imi plac deloc sosetele albe, nu stiu daca am vreo pereche in sertar...) - consider ca albastrul e pentru baieti si rozul (rosul) pentru fete. Rozul merge si la baieti la fel cum albastrul merge la fetite - depinde de combinatii si de articolul de imbracaminte respectiv. - folosesc bijuterii mari decat seara, cele epatante atunci cred ca ar trebui folosite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...