Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prejudecati vestimentare...


Recommended Posts

Sunt citeva lucruri care nu imi plac: - imprimeurile leopard / tigru / zebra - bluzele cu sclipici purtate ziua - pantofii cu talpa groasa (or sta poate binisor unor femei inalte, dar la cele scunde, brrr) - fustele mulate pina la fund - majoritatea bluzelor scurte care lasa buricul la vedere In rest eu ma imbrac f comod din doua motive: 1) cine e chimist in laborator stie de ce (trebuie sa te imbraci cu pantaloni lungi si pantofi inchisi si cum se intimpla "accidente", nu iti iei pantalonii buni de stofa) 2) am probleme la picioare, curbura talpii e prea arcuita si din cauza asta toti pantofii cu toc peste 3 (hai 5 cm daca sunt comozi si moi) imi dau niste dureri de ma urc pe pereti dupa o ora . In plus mie trebuie sa imi fie cald, mai ales la picioare, nu suport sa fiu cu ciorapi fini cind bate vintul si ploaia. Admir o femeie cu gust imbracata. Insa una doar imbracata la moda, nu in mod neaparat [:D] . ------------------ Still looking for pieces of heaven...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aschiutza, iti dau dreptate la toate punctele, mai putin ala cu "zebra print" [:D] Nu-mi plac printurile cu animale in general dar asta vara mi-a picat pata pe o rochie Michael Kors care arata bestial si am facut o exceptie: http://www.lyst.com/clothing/michael-kors-zebra-zebra-print-sheath-dress/ Are o croiala impecabila si o tinuta super eleganta [olala] Da un aer very supermodel-ish... Sabina, ti-am ascultat indemnul: m-am incaltat cu cizmele de piele [8D] Cred ca o se le port mai des ca sint relativ comode. "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici mie nu imi placau animal print-urile, dar anul asta m-a lovit ceva si mi-am cumparat rochie cu imprimeu de sarpe (bine, imprimeul asta tot timpul mi-a placut, am si pantofi si mai vreau sa imi iau), si imprimeu de ... leopard. Dar la leopard e doar un maieu larg si bestial[:D] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
mi se pare de prost gust cind o femeie isi pune decolteu pina la buric si expune un mare "platfus" sau mai rau niste chestii mici si lasate (mici si ferme e ok [:D]) sau mari si lasate [:-@] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin unpinned this subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...