Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baietelul meu


herra

Recommended Posts

[il][il][il] LA MULTI ANI, IUBIREA MEA !!! [il][il][il] sa fii sanatos, norocos, si sa ne umpli fiecare clipa cu zambetul tau! viata mea s-a schimbat iremediabil acum 3 ani, la ora 17,40! mami te iubeste!!!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns
aseara, dupa ce i-am facut baie, stateam de vorba: Vlad: "de unde ai maieul asta rosu?" (un tricou fara maneci, pe care mi l-am luat in 2004 in luna mai...) Eu: "mi l-a luat tati, cand tu erai in burta la mami". el tace si eu il intreb: "stii doar ca ai fost in burta la mami" El: "da, dar mi-era frica in burta la tine" Eu: "dar de ce iti era frica, draga?" El: "pt ca era apa!" (eu in ultimele saptamani de sarcina am baut cate 4 litrii de apa pe zi, pt ca am facut o infectie urinara) Gabi: "a, de-asta ai iesit mai repede, ca-ti era frica?" Eu: "si cum mai era acolo?" Vlad: "intuneric! nu aveam si eu o lumina macar!" Eu: "dar cum ti-era frica, nu eram si eu pe acolo?" Vlad: "ba da, dar vroiam sa te vad!" Vlad: "dar de ce m-ai pus acolo?" (in burta) Eu: "pentru ca erai mic, ca sa te faci mare" cam in acest moment nu a mai avut chef de povestit; o sa-l mai trag de limba cand mai are chef...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
azi e 15 septembrie si baietelul meu merge la gradi. parca mai ieri il aduceam de la maternitate. of, mi-e asa mila sa-l trezesc mai devreme (obisnuieste sa doarma pana pe la 7,30)[q]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...