Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miki, ma bucur ca ai reusit sa treci de starea nasoala .[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 16+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu ma deocheati cu noul efect glow( parca asa ii zice).[:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 16+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama ce vorbarete sunteti azi! Buna dimineata! alina, bine ai venit printre noi! poate ne spui mai multe despre tine. mai avem 2 galatence pe aici. apropo, de cookie mai stie cineva ceva? cris, ce te-a apucat acu' cu greturile? [:D] cand sa scapi de ele..ele revin? si lasa ploaia..ca daca ploua nu-ti vad glow [:D] viki, buna cafeaua. miki, ai cazut din pat? [:D] ma apuc de treaba. am si eu [cafea] calda daca vreti. si suc de greph pt greturi [:D] anne, ai calcat? geo, ce faci? am vb cu iulia mai devreme. va pupa si ea si pitica Liana [il] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV miki, ai cazut din pat? [:D] MirelaV pupicei pe burticei
Cred ca da. Aseara s-a uitat soatza la Champions League si io m-am dus cu misterul in dormitor la Tv. Am adormit ( nu era nimic interesant la tv) si nu m-am trezit pana dimineatza la ora 5 [:D] Spor la munca EDIT: pupicei si salutari Iuliei si printesei Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Constata ca ultimul msg nu a ajuns! Si scrisesem asa de mult! Treaca de la mine! Bineinteles ca suntZOMBI caci Sofia a avut o criza urata de tuse azi noapte si am adormit si eu intr-un final pe la 2.30. Trezirea la 5.45 deci va dati seama cat de fresh sunt! Dar noroc ca e liniste si pace pe aici, sper sa dureze cat mai mult acalmia pentru ca nu sunt in stare de prea mult! A avut aseara Sofia o criza de nervi sau de personalitate cum vreti sa ii spuneti m-a lasat masca. A inceput sa tipe si sa se dea cu capul de pat atunci cand n-am mai alasat-o sa mai cotrobaie in dulapul din bucatarie. Am lasat-o sa se linisteasca, caci ce puteam sa ii fac? Sper sa nu se agraveze cu inaintarea in varsta. Soacra se pare ca va fi operata luni. Asta e ultima noutate, desi nu stiu daca e o data sigura. [pup] tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iotema mi-a fost dor de voi. Nush daca ma mai stiti , nush daca ma veti ierta ca n-am mai trecut pi la casili vostre , dar daca cititi pina la capat mesajul , sper sa ma iertati. Am un frumos [copil]numit Andrei, am nascut pe 15 februarie, dupa 16 ore de chinuiala[bang], dar a trecut acum. [alcool]si pina acum nu am avut dispozitia necesara sa va scriu. cred ca ma intelegeti , in plus am fost prin spitale cu micutul , dar acum e bine.eu sunt refacuta complet, dupa o saptamina, au mai ramas ceva amintiri si ceva dureri in partea de jos la fofo , dar........pina ma marit imi trece , nu?// eu va pup pe toate si imi cer scuze ca nici nu v-am citit , si nush cind am s-o fac ca acum puiul meu imi ocupa tot timpul. si asta doar pt ca nu ma satur sa -l privesc , chiar cind doarme, ( vreau sa-i multumesc lui DD ca mi-a dat asa un copil cuminte si puternic) [pup]
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giani, bine ai revenit, sa-ti traiasca minunea de bb Andrei. Stii, niciodata nu ai sa te saturi sa-l privesti, eu si acum ma uit la Dani cand doarme si ma minunez cat de mare si frumos s-a facut. Si cum plec dim. prima, si toti ai casei dorm, mai arunc o privire si la Adi, care doarme si el, si ma minunez si de el, cand or fi trecut 19 ani? Si ma simt... dar mai bine nu va spun cum ma simt, ca o sa sariti pe mine[:D]. Cris, a trecut greata? Ti-e mai bine? Mire, cu vremea asta prinde bine cafeaua ta. Geo, incearca sa-i dai Plantusin, e sirop de plante si e f. bun. Ce fata cu personalitate ai[:D]. Va [pup]cu drag. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giani bine ai revenit ! Bineinteles ca eu te scuz caci stiu cum cu bebe mic! Sa-ti traiasca minunea si sa te bucuri de el cat mai mult! Sa creasca mare si sanatos! Iar tie iti doresc mutla rabadare,caci vei avea nevoie de ea din plin. Vicki, acum ii dau Stodal care e tot pe baza de plante. Sper sa ii treaca pana la urma, desi atata vreme cat e in colectivitate nu stiu cum va fi. Ieri seara dupa cea a venit de la cresa a spus pentru prima data Adi. Intrebarea e cine este acest Adi, caci sigur nu e vb despre o asistenta. Mister total! Cum aflu va zic!Sper ca in seara asta sa dorm putin mai mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...