Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

Salutare fete! Baba mea azi. p'aici soare, vreme placuta dar nu prea cald. mire, tu esti mai calda ca mine, d'aia ii mai cald in capitala. Giani - sa-ti traiasca, te iertam de absenta, dar ia si un sfat (nu prea cred ca-l citesti tu, da' ma rog): mai scrie si citeste-ne acum, pana doarme mult, ca peste vreo 3-4 luni incepe miscarea multa, adios pauze de DC. Proprie experienta. Maia aproape sta in fund, daca nu o tii sa vada, urla, pe spate nu-i mai place, doarme toata noaptea, ziua maxim 3 ore si alea in 3-4 reprize - extenuant. Thanks God ca Alexia e cuminte tare si fara gelozii si din astea. Ma duc sa dau instructiuni la my mother, ca la ora 17 am 8 martie si am chemat-o la post. va pup si un WE fain, nu ne mai vedem pana pe luni. Maine serbare la gradi, duminica are sotu o excursie surpriza pt noi[amoras] Pupici la racusori [dual] si bebei[copil] PS: am pus poze noi cu mandrele mele la semnatura www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata si la multi ani de 8 martie! sa aveti o zi minunata pt k si voi sunteti minunate! un buchet de [flo] si multi [pup]ici va ofer pt azi. daca inca nu a dat nimeni cafeaua, o dau eu la 11.30. e calda. succcc....n-avem. ceai daca vreti. e bun si el. pupici si o zi buna MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! LA MULTI ANI FETELOR SI MAMICILOR!!! O zi minunata alaturi de cei ce va iubesc!!![cheers][flo] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 16+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru urari!!![pup] La multi ani si voua, sa va dea Dumnezeu multa sanatate si liniste sufleteasca![floare3] V-ati facut vreun program deosebit astazi? Eu o sa stau acasica si o sa ma odihnesc. O sa incerc barem sa nu mai intorc casa cu fundul in sus, macar astazi [;)] Va pupic dulce![pup] Sa aveti o zi minunata! Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da..eu am planuri pt azi. aseara a murit tatal unei prietene si inmormantarea e luni..si nu e in bucuresti..asa ca m-a rugat sa ma duc astazi. ce sa zic...numai rele. a terminat missy cu ele si le-am luat eu. ce e viata asta... cris, esti ok? MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu], ca daca nu v-am dat buna dimineata, macar sa va dau buna-seara! Va doresc La Multi Ani! pt. azi, va dau multe [flo][flo][flo][flo], o [pahar] si prajituri[papica]. Am fost prinsa azi, dimineata am fost la cimitir, am facut pomana de 1 an pt. mama (deja a trecut 1 an[q]), apoi am facut salatele si tortul pt. socrela, ca maine i vin finii la masa, dupa aceea am mers cu Dani in Carol si acum sunt lata[:D]. Acum socrela face mucenicii (doar din cei cu zeama[pofta]), abia astept, ca asta va fi micul meu dejun maine dimineata! Si probabil si pranzul si cina, ca-mi plac la nebunie[pofta]. Acum ma duc sa-mi odihnesc oasele, iar m-a alergat Dani cu rolele[:D]... Somn usor si o zi minunata maine![pup][pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum am ajuns pe acasa. am trecut si pe la fina mea sa ii las un cadou de martisor si pitica avea febra aproape de 40... am fost si la mort.. si..cam atat sunt cam zombie.. viki, eu stiind ce zi am azi..am facut macinicii de pe la 12. i-am si gustat [pofta] dar servesc si de la tine [pofta] mie nu imi vin finii maine k daca bebelina are febra...oricum nu tinem noi la chestiile astea. pt mine e mai importanta relatia cu ei..decat vizitele cu ploconul (nu le-am acceptat niciodata) gata..ma retrag. sa aveti o noapte linistita MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...