Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

De maine am din nou sot![bis] Va veni si cu mama lui, deci nu va fi prea usor. Aseara am stat pana la 2 ca sa fac oridne, sa ioncerc sa pun cat mai multe lucruri in cat mai putin spatiu, si nu stiu cat mi-a reusit. Am fost socata cand mi-a zis ca vine in regim de urgenta. Se pare ca nu este atat de bine. Voi sti mai multe maine. Ma bucur, dar totusi de ce am starea aceea de nedescris? Cu ajutorul lui Dumnezeu vom depasi si faza asta! Ce pot sa fac decat sa ma rog? Sa merg mai departe. Cred ca ma vor trimite pe Tunari sau Voluntari. Nu sunt incantata, sper sa fie ok. Pupici tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit [:D] Criss, ma bucur ca te simti mai bine azi. Nu sunt ocupata cu serviciul ( azi si maine [:D] ). Am ceva treaba de facut in casa...dar mai tarziu. Mire, sper sa-ti treaca migrenele. Am alt nr. de tel. o sa ti-l dau zilele astea. de fapt cred ca-ti trimit un sms Vicky, spor la munca. Geo, super ca vine tati acasa. vine de tot? Missy, ma uit imediat la pozici So.... adunarea [:D] PS: salutari iuliei si lianei Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, da vine de tot! Din moment ce vine si cu mama lui. Oricum ar fi venit si fara ea, caci nu mai rezista fara noi. [:D]Dorul saracul![:D]Eu sunt in extaz, in sfarsit nu trebuie sa mai fiu cu ochii in patru dupa Sofia. Mai nou, ii place sa se bage in spatele biroului, unde sunt toate firele de la calculator si dupa ce se incurca bine in ele, incepe sa scanceasca ca nu mai reuseste sa iasa. [:D]Acum este la faza de tipat, cred ca face vocalize de fapt. Ca nu tipa ca vrea ceva anume. Si ii place la nebunie sa se invarta in cerc. Se invarte, invarte, invarte, pana cade.Si o ia de la capat. Si numara unu, doi, tei. Repeta dupa mine bineinteles. Sunt curioasa sa vad cum va reactiona la tati. Foarte curioasa! Ultima data cand l-am vazut pe web arata foarte bine. [:D]Subiectivismul sotiei, de! Cica mi-a luat ceva frumos si Sofiei, dar eu nu vreau decat sa fie azi vineri si sa plec la aeroport dupa el. Lasa ca mai rabd , ca trebuie sa mai fac mancare, aseara am facut ciorba, iar azi fac fasolica cu vita si ciuperci cu ardei si masline. Trebuie si de pst i de frupt. Mai am de facut curatenie, sa spal si sa calc ca nu am reusit sa termin si deja s-au strans altele. Si mai trebuie sa ma si epilez. Of! Dar ce nu fac eu pentru sot ? [:D] [pup]tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="http://good-times.webshots.com/photo/2435812780099784484TMRNBG"]Noutati :-)[/url] Guralivelor [:D] Missy, ai copii foarte frumosi Geo, ma bucur ca esti fericita. Bafta sa termini tot ce-ai planuit pana ajunge sotzul tau acasa. Bine ca mi-ai amintit. Merg sa termin si eu hainele de calcat. Poop Astept sa va adunati :-)))) Revin Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vorbarie azi, dom'le!!! Ptuu sa nu va deochi. Eu am stat mai mult prin par, deh de la vreme cred ca mi s-a tras. Geo, cred ca esti in al-9-lea cer!!! Miki, ce haios e Mr. Balu!! Si ce hainuta !!! Aaa...mi-au placut la nebunie narcisele din gara.[olala] Mire, ma bucur ca esti mai bine. Vicky, sper ca ai terminat treaba. Missy, haioase foc Alexia si Maya. Am un somn in mine!!!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 17+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...