Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

Am calcat o pereche de jeansi si m-am hotarat sa ies [:D]. Asa ca m-am dus cu Mister cu tot la cumparaturi. M-am ales cu boxe si casti noi pt. pc, niste cd-uri si dvd-uri reduse, lenjerie de pat cu tigri ( a mea e albastra si a soatzei neagra), jucarioare si mancarica pt. Mister, mancare si beuturici pt. noi si produse de dushulit :-)) M-a sunat soatza sa ma intrebe cum sunt, daca mai am mult de lucru, stia ca azi nu ies pt. ca am de facut treaba in casa ( m-a intrebat dimineatza daca ajung azi prin centru sa-i iau gel de dush si alte cele si eu i-am zis ca azi nuuu, maine da). Eu cautam de zor boxe sa mi le asortez cu telefonul si pc-ul ( negru cu argintiu), prin mediamarkt sau saturn , nici eu nu mai stiu [:D], iar el mi-a zis ca el crede ca,,,,,cateodata imi lipseste ceva la ``mansarda`` [:D]. Imi aduc masa de calcat in sufragerie si ma pun putin la calcat Va mai astept [:D] Poop Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[cafea],[cit],[pepsi] sunt pregatite. Ar fi bine sa nu va asumati noi responsabilitati. Se pare ca nu aveti energie nici pentru a termina ceea ce ati inceput. De asemenea, va recomandam sa va pastrati calmul, pentru ca astazi sunteti predispus la o stare de tensiune nervoasa. Pooop Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Miki,[pup] ce ne rasfeti azi!!!Haios clipul de pe youtube cu " dragostea din tei" Felicitari pr cumparaturi. Mmmmmm...ce misot era in Mediamark si cate se gaseau. Aici nu am vazut nici un magazin asa dotat!!! Vicky, spor la treaba. Geo, cred ca azi este in al 9-lea cer. Mire?Missy??? Incepe sa se incalzeasca afara si deja e soare!!![hippi] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 17+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza, Mi-a facut placere sa las cafeaua pregatita. Mire, am stat pe mess cu o prietena buna, care e in Chicago, iar la ora aia ma pregateam sa merg la nani [:D] Criss, imi place si mie foarte mult in Mediamarkt. Trebuie sa beau o cafea, sa ma trezesc Sunt si azi prin zona [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...