Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vine sotul azi ! [bis]Si da sunt al noulea cer! [:D]Deci ce pot sa spun? Abia astept ! E disperat saracul, nu mai are rabdare, vrea sa treaca timpul mai repede, iar acum a reusit performanta sa blocheze tel meu.[mariaj] Super ! Asa ca daca vreau sa vb cu el, discutam pe tel. mamei.Se mai intampla! M-am culcat azi dimineata la 4 si m-am trezit la 6.30 .Sunt super fresh! [^] [pup] tuturor! Wk placut tuturor, al meu cu siguranta va fi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello am ajuns si eu acasa. parca as mai pleca pe undeva pe la cumparaturi dar...umm..sa vad daca am chef. parca mi-e somn dar daca merg la somnic de acum..la noapte bantui pe aici. ar trebui sa mai fac ceva azi..dar..aman pe alta data. lipsa acuta de chef si stare [bang] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, ia-ma cu tine la cumparaturi!!!! am si eu o lista km-trica si tot aman de ceva zile ca ... n-am chef. stiti ceva de transfagarasan? al meu sotz vrea sa mergem duminica poate gasim ceva zapada. eu de-abia astept sa scap de iarna, el o cauta. nu stiu ce l-a apucat. poate il redirectionez spre un mall ceva. nu v-am zis, am fost duminica in cluj in cele 2 mall-ri. ne-am plimbat si cam atat, nu m-a lasat sa cumpar nimic ca cica acum ne plimbam, facem sondaj de piata, revenim pt cumparaturi. cand o zbura vaca, daca ne-a luat 6 luni pana sa "vizitam" mall-le astea 2, va dati seama cat mai trece pana sa si lasam bani pe acolo. normal ca am scapat eu un pic in carref, ca doar cu vizite nu se tine frigiderul si camara. va pup, we placut. GEO sigur are parte de un super WE. Moama, CRISS ce ai mai crescut, ca nr de sapt ma refer. misca bb? gata, chiar plec striga maia ceva de genul: maaaaaaaa -ha-ia-ba www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Eu ma lupt cu o colica renala, se pare ca de la prea multe lichide am reusit sa mobilizez o pietricica ...NU va spun ce dureri am!!![q] Mire, scuze, da aseara nu am mai avut deloc chef de computer... Missy, stiu.Nici mie nu imi vine sa cred ca mai e putin si ma apropii de jumatatea sarcinii. Sper sa fie totul ok cu bebe ca nu l-am mai vazut de vreo 3 sapt. Miki, serviciu usor!!![pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 17+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ce matinale sunteti! servesc si eu cafeaua de la voi...desi s-a cam racit k eu m-am trezit tarziu..[:D] si va servesc cu sandwich-uri cu ton si iaurt cu fructe [:D] sunt prin zona. am multe de facut dar nimik nu fac k am o lipsa acuta de chef.. poate sa pun ceva la spalat... revin.. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...